Filtras
DIZAINEIRIAI RUOŠIASI 2018 VESTUVIŲ SEZONUI

~2017-09-22~

DIZAINEIRIAI RUOŠIASI 2018 VESTUVIŲ SEZONUI

Nespėję išleisti paskutinių šių sezono nuotakų, dizaineriai intensyviai ruošiasi jau kitam, 2018 metų, vestuvių sezonui. Septyni žinomiausi Lietuvos dizaineriai kuria naujas vestuvines kolekcijas, kurios bus parodytos spalio 21 dieną renginyje „Wedding Fashion Show“ „Litexpo“ parodų rūmuose. 

Big Moments“ nuotraukos

Pradžia - modelių atranka

Viktorija Jakučinskaitė, Egidijus Rainys, Laura Dailidėnienė, Ingrida Rutkauskaitė-Naujokė, Arvydas Videika, Aurelija Beliakaitė ir Liutauras Salasevičius šiuo metu kuria išskirtines naujų vestuvinių suknelių kolekcijas, kurios atspindės jų kūrybos tendencijas kitais metais. 

„Kiekvienas iš šių dizainerių yra labai skirtingi ir jų kūryba yra labai savita, todėl šou bus tikrai pritrenkiantis. Dar nebuvo tokio pristatymo, kuriame vienoje vietoje specialiai kurtas vestuvines kolekcijas pristatytų tokie žinomi kūrėjai“, - teigia organizatorė Rita Alksnienė. 

Antradienio pavakare vyko pirmieji pasiruošimo darbai - dizaineriai rinkosi manekenes, kurios taps jų kolekcijos veidais. Prekybos ir pramogų centre „Ozas“ lyg podiumu žingsniavo ir garsiausių modelių agentūrų patyrusios manekenės, ir karjerą norinčios pradėti merginos. 

„Kiekvienas dizaineris renkasi individualiai pagal tipažą, ūgį, kūno sudėjimą, veido bruožus. Tik kūrėjai žino, kas geriausiai atskleis ir parodys jo kurtą drabužį. Todėl į atranką kvietėme ne tik jau dirbančius modelius, bet ir visas norinčias išbandyti savo jėgas. Gal surasim neatrastą talentą?“ - retoriškai klausė renginio režisierės, „E.E Event Engineering“ komandos vadovės Eglė Žiūkaitė ir Eglė Grėbliauskaitė. 

Kaip pasiruošti tokiai modelių atrankai? Ne viename mados renginyje dirbusi E. Žiūkaitė tikina, kad nieko specialiai daryti nereikia - tiesiog apsirengti figūrą pabrėžiančiais drabužiais, turėti aukštakulnius, būti nepasidažiusiai ar tik minimaliai paryškinusiai bruožus, tvarkingais plaukais. 

„Nepamirškite svarbiausio - pasitikėjimo savimi! Kiekvienas modelis yra dizainerio kūrinio ambasadorius, šou metu įkūnijantis kūrėjo viziją,“ - pabrėžia E. Grėbliauskaitė.

„Daugelis merginų įsivaizduoja, kad modelio darbas - atėjau, pademonstravau ir išėjau. Iš tiesų taip nėra. Pristatymo diena ilga - nuo ankstyvo ryto prasideda grimu, šukuosenomis, repeticijomis, generalinės repeticijos, primatavimai ir tik finale - pristatymas. Šiame darbe prireiks daug kantrybės, nes bus daug laukimo“, - patirtimi dalinasi garsiausių Lietuvos dizainerių mados pristatymus rengiančios režisierės.

Šou - vestuvių parodoje

„Wedding Fashion Show“ vyks renovuotuose „Litexpo“ rūmuose, kur tokio lygio renginio dar nebuvo. Kultūros vertybių registre įrašyta parodų salė išsiskiria įspūdingo aukščio lubomis, įdomia architektūra, o dabar - ir visiškai atnaujintu interjeru. Mados pristatymas bus dalis vestuvių parodos „Išteku lt“ renginių ir jį stebėti galės visi norintys - tereikia įsigyti parodos lankytojo VIP bilietą kuris ne tik užtikrins kėdę madų šou, bet ir suteiks kitų privilegijų.

Parodoje laukia daugybė nemokamų seminarų, degustacijų, taip pat pirmą kartą Baltijos šalyse bus atskira salė „Luxury“ vestuvėms. 

„Viena iš tendencijų - prabangesnės, originalesnės ir išskirtinės vestuvės, bet dažnai pora pasimeta kas yra butaforinė prabanga, o kas iš tiesų yra „luxury“, - pastebi organizatoriai. Išskirtines instaliacijas specialiai šiai erdvei ruoš floristas Mantas Petruškevičius, įsikurs dizainerių suknelių aveniu, tarp kurių bus demonstruojama ir Ramunės Piekautaitės vestuvinė suknelė. 

Taip pat parodos metu veiks pirmoji ir didžiausia vestuvių išparduotuvė „Wedding Bazaar“, kurios metu buvusios nuotakos galės parduoti vestuvių sukneles, aksesuarus, nebereikalingas dekoracijas, o būsimos nuotakos - įsigyti jas pigiau. Buvusių kolekcijų vestuvines sukneles išparduotuvėje išstatys ir dizaineriai, tad tai puikiausia proga įsigyti žinomo kūrėjo drabužį už prieinamą kainą. Savo vestuvines sukneles kilniam tikslui paaukos ir žinomos moterys - visos gautos lėšos už jų pačių dėvėtas vestuvines sukneles atiteks socialinės atsakomybės projektui „Trys seserys“.

Kiekvienais metais rudenį vykstanti vestuvių paroda - geriausias laikas pasiruošti jaunavedžiams. Norint užsisakyti patinkantį dvarą, sodybą, vestuvių vedėją ar fotografą siūloma nieko nelaukti ir tai padaryti net prieš metus. Kitu atveju teks rinktis ką nors kitą arba koreguoti vestuvių datą. Iki Naujųjų metų vestuvinių suknelių užsakymo tvarkaraščius dėlioja ir dizaineriai. Nors suknelės siuvamos mėnuo prieš vestuves - vėliau laisvo laiko papildomiems užsakymams nebelieka. Tad jeigu roges geriausia ruošti vasarą, vasaros vestuves - rudenį!

1605521319virsas_geras.jpg

NAUJAS VESTUVIŲ ŽURNALAS IŠTEKU.LT - JAU PREKYBOJE

1571889078kolekcijosV.O_2.jpg

VESTUVINIŲ SUKNELIŲ ŠOU „IŠTEKU.LT WEDDING FASHION SHOW"

1538726256WEDDINGBAZAAR1_(1).jpg

„Wedding Bazaar" - vestuvinių suknelių ir daiktų išpardavimas!

Vestuviu žurnalas Išteku.lt 2018

VESTUVIŲ ŽURNALAS IŠTEKU.LT 2018

1509360858Foto-0113.jpg

„Wedding Fashion Show“: LIUTAURAS SALASEVIČIUS

Seminarai vestuviu parodoje grafikas

SEMINARŲ GRAFIKAS VESTUVIŲ PARODOJE

Daugiau
naujienų

ajax loader