Filtras
1537449851IMG_8664.jpg

~2018-09-20~

„IŠTEKU.LT WEDDING FASHION SHOW" - daugiau nei 100 vestuvinių suknelių

Praėjusiais metais ovacijų sulaukęs vestuvinių ir vakarinių suknelių kolekcijų renginys „Išteku lt Wedding Fashion Show” vėl ruošiasi nustebinti ir mados žinovus, ir būsimas nuotakas. Spalio 20 d. 18 val. parodų rūmuose „Litexpo”, vestuvių parodos „Išteku lt” metu naujausias 2019-tiems metams skirtas kolekcijas parodys net dešimt Lietuvos ir užsienio dizainerių.

Viktorijos Kuhlins nuotraukos

„Sulaukėme didžiulio palaikymo, nes tokio lygio vestuvių mados renginio nėra visose Baltijos šalyse. Tai puiki proga dizaineriams susitelkti tik į kolekcijos kūrimą, nes visais organizaciniais darbais pasirūpiname mes. Na, ir žinoma, tai šventė būsimoms nuotakoms. Nesvarbu, planuojate vestuves kitais, o gal dar tik po kelerių metų, tai puikus būdas susipažinti su dizainerių stilistika. Juk vienoje vietoje per 1,5 val. renginį praeina daugiau nei šimtas skirtingų modelių!”, - džiaugiasi sėkme vestuvių parodos ir vestuvių mados šou organizatorė Rita Alksnienė.

Šiais metais, kaip ir pernai, kolekcijas parodyti žada žinomiausi Lietuvos dizaineriai: klasikinėmis, romantiškomis suknelėmis išsiskiriantis Egidijus Rainys, labiau moteriškais ir elegantiškais kūriniais garsėjanti „Tiulio fėja” dizainerė Viktorija Jakučinskaitė, sparčiai populiarėjanti kūrėja Aurelija Beliakaitė, itin aukštos kokybės ir precizišku išpildymu nuotakų gerbiamas mados namų „Vamp” dizaineris Arvydas Videika, praėjusiais metais visus pribloškęs originalia vestuvine suknele su raudonais akcentais Liutauras Salasevičius.

„Bus tikra bomba, - kvatoja dizaineris E.Rainys. - O jei kalbant rimtai, kolekcija tik dabar kuriama ir joje kažką sau ras ir mano braižo gerbėjos, ir ieškančios originalaus, bet elegantiško sprendimo.”

Tokio lygio renginyje pirmą kartą pasirodys ir išpopuliarėjusi tarp mados gurmanių dizainerė Monika Kazakevičiūtė-Kriščiūnienė labiau žinoma, kaip „Mas925” kūrėja. Dizainerė Airida Skrickienė garsėja vestuvinėmis suknelėmis, kurios ištrina ribas tarp vyriško ir moteriško kostiumo, be saldaus dekoro, užtat papildytos progresyviais, įdomių formų elementais.

Vestuvių studijos „Diva” ir „D’dress” iškėlė uždavinį Lietuvos nuotakoms pasiūlyti naujausias garsiausių pasaulio dizainerių kolekcijas, todėl ant podiumo bus parodytos pasaulyje itin garsių mados namų „Milla Nova”, „Crystal design”, „Anna  Sposa” ir „Oksana Mukha” kolekcijos, kurios ką tik karaliavo Čikagos mados renginiuose. Dizainerė Aida Kapočiūtė jau seniai turi ištikimas gerbėjas, kurios dievina jos lengvus, klasikinius, bet įdomiu akcentu puoštus kūrinius, kurie laviruoja tarp minimalizmo ir romantikos. Pirmą kartą Lietuvoje bus pademonstruota ir vienų žinomiausių vestuvinių suknelių kūrėjų „Pronovias” naujausia vestuvinė kolekcija. Kaip teigia žinovai, šie dizaineriai iš Ispanijos ant podiumo visad parodo ne tik pribloškiančias vestuvines sukneles, bet ir įspūdingą šou.
„Kuo nustebinsiu? Šiemet išliksiu paslaptinga ne tik aš, bet ir mano kuriamos vestuvinės suknelės, kurių dekoro elementuose užšifruotos paslaptys Morzės abėcėle”, - šypsosi dizainerė A.Beliakaitė,

Renginio organizatoriai taip pat kvietė visas norinčias merginas prisijungti prie šou ir tapti vestuvinių suknelių modeliu. Vakar PLC „Panorama” podiumu žingsniavo per šimtas merginų ir vaikinų, tarp kurių buvo ir patyrusių modelių, ir pirmą kartą žengiančių scena.

„Pamatėm daug gražių veidų, pasitikinčių savimi modelių ir norime labai pasidžiaugti tais, kurie išdrįso sudalyvauti kastinge. Žinoma, ne visi papuolė, todėl norime paskatinti nenusiminti ir priminti, kad dizaineriai ieško konkretaus tipažo konkrečiam pasirodymui, tad jei nepasisekė - visuomet bandykite dalyvauti kitoje atrankoje, nes jūs visi esate nuostabūs”, - dėkojo atrankos dalyviams renginios režisierės Eglė Kislovski ir Eglė Grėbliauskaitė.

1605521319virsas_geras.jpg

NAUJAS VESTUVIŲ ŽURNALAS IŠTEKU.LT - JAU PREKYBOJE

1571889078kolekcijosV.O_2.jpg

VESTUVINIŲ SUKNELIŲ ŠOU „IŠTEKU.LT WEDDING FASHION SHOW"

1538726256WEDDINGBAZAAR1_(1).jpg

„Wedding Bazaar" - vestuvinių suknelių ir daiktų išpardavimas!

Vestuviu žurnalas Išteku.lt 2018

VESTUVIŲ ŽURNALAS IŠTEKU.LT 2018

1509360858Foto-0113.jpg

„Wedding Fashion Show“: LIUTAURAS SALASEVIČIUS

Seminarai vestuviu parodoje grafikas

SEMINARŲ GRAFIKAS VESTUVIŲ PARODOJE

Daugiau
naujienų

ajax loader