Filtras
Vestuvių seminaras jaunavedžiams

~2014-02-19~

NAUJIENA - DVIEJŲ DIENŲ VESTUVIŲ SEMINARAS!

Pirmą kartą Lietuvoje - dviejų dienų vestuvių seminaras, kurį organizuoja vestuvinių idėjų portalas www.Išteku.lt! Sulaukę didžiulio lankytojų srauto vestuvių parodoje Išteku.lt, naujus metus pradedame itin išsamiu, profesionaliu ir net kelias dienas truksiančius seminaru visiems būsimiems jaunavedžiams.

Kovo 12 dieną (trečiadienį) 18 val. restorane "Moon Garden" būsimas nuotakas pakviesime į mergaitišką susitikimą, kuriame prie vyno taurės aptarsime:

- Vestuvines sukneles. Temos: "Koks vestuvinės suknelės siluetas man tinka?", "Kokie audiniai rekomenduojami vestuvinėms suknelėms?" ir "2014 m. vestuvinių suknelių tendencijos", „Kaip išsirinkti tobulą suknelę?“.

- Gėles ir dekorą. Temos: "Visad šviežios - kokias gėles rinktis vestuvėms?", "Nuotakos puokštė - ne tik graži, bet ir tinkanti. Kokia ji?", "Kaip galime gražiai ir nebrangiai dekoruoti vestuves?"

- Grožį ir svorį. "Ar makiažą nuotakai reikia derinti prie bendro stiliaus ir kaip?" ir "Kaip ir kada nuotakoms reikia pradėti rūpintis grožiu ir svoriu?"

Ir taip pat daug daug kitų, prieš vestuves aktualių mergaitiškų klausimų!

Planuojama seminaro trukmė- 3 val.

Kovo 15 dieną (šeštadienį), 11 val., restorane "Burė 1" lauksime būsimų jaunavedžių porų (o jei jaunikis negali, ateikite su drauge ar mama) ir gerą pusdienį kalbėsime apie:

- Vestuvinius žiedus. "Kas yra ta paslaptingoji komforto zona ir kokios jos būna?", "Kokį auksą pasirinkti vestuviniams žiedams", “Kokios naujovės ir ypatybės atsirado 2014 metais?”.

- Vestuvių planuotojus. "Ką daro vestuvių planuotojai?", "Kaip vestuvių planuotojai gali padėti sutaupyti?"

- Vestuvių vedėjus. "Ko tikėtis iš gero vestuvių vedėjo?", "Vestuvės be piršlio korimo - ką dar galima veikti per vestuves?", “Kaip išsirinkti TOBULĄ vestuvių vedėją?”

- Vestuvių fotografus. "Kokio stiliaus vestuvines nuotraukas mums pasirinkti?", "Kaip pasiruošti vestuviniai fotosesijai?".

- Medaus mėnesį - “Kokiu metų laiku kur geriausia keliauti?”, “Medaus mėnesio kryptys ir idėjos”, “Patarimai, kaip pasiruošti medaus mėnesiui”

Taip pat ragausime vestuvinius desertus, apžiūrėsime vestuvinių kvietimų pavyzdžius, pasimatuosime vestuvinius batelius, specialistams pateiksime asmeniškai jums rūpimus klausimus, mėgausimės vestuviniais užkandžiais, ypatinga vieta ir... išeisime su įspūdingais gėrybių krepšeliais, kuriuose jūsų lauks nuolaidos ir dovanėlės.

VISĄ SEMINARŲ PROGRAMĄ RASITE ČIA>>

Registruokis elektroniniu paštu goda@isteku.lt - VIETŲ SKAIČIUS LABAI RIBOTAS!

Dviejų dienų seminaro (nuotakų susitikimo kovo 12 d. ir poroms paskaitų kovo 15 d.) kaina - 129 Lt.

Tik nuotakoms skirto kovo 12 d. seminaro kaina - 49 Lt.

Porai ( arba 2 asmenims) skirto kovo 15 d. seminaro kaina - 99 Lt.

Jei būsimas vyras negali sudalyvauti – ateik su mama ar geriausia drauge.

Galime išrašyti ir dovanų kvietimus!

1538727200Untitled_design_(2).jpg

Vestuvių parodos 2018 dalyviai ir seminarai

Laura DAILI

„Wedding Fashion Show“: LAURA DAILI

„Wedding Fashion Show“: TIULIO FĖJA

„Wedding Fashion Show“: TIULIO FĖJA

Seminarai vestuviu parodoje grafikas

SEMINARŲ GRAFIKAS VESTUVIŲ PARODOJE

Vestuvių paroda spalio 21-22 d. LITEXPO

VESTUVIŲ PARODA - 2017 SPALIO 21-22 d. LITEXPO

Mantas Petruskevicius Tomas&Lukas nuotrauka

M.PETRUŠKEVIČIUS: „VESTUVĖS NĖRA PRAKTIŠKOS“

Daugiau
naujienų

ajax loader