Filtras
LT_stendas The National Wedding show

~2016-09-27~

REPORTAŽAS IŠ VESTUVIŲ PARODOS LONDONE

Paskutinį rugsėjo savaitgalį Londone vyko tradicinė ir didžiausia vestuvių paroda „The National Wedding Show“, kuri vėliau persikels į kitus D.Britanijos miestus - Mančesterį ir Birmingemą. Pirmą kartą parodoje dalyvavo jungtinė Lietuvos specialistų komandą, kurios vizitą organizavo Išteku.lt.

Bendrą parodos stendą kūrė floristas Mantas Petruškevičius, „Virtuvės mitų griovėjų“ desertų šou su Alfu Ivanausku, mados namų „InŽi“ dizainerė Ingrida Rutkauskaitė, juvelyrikos namai „Fashion Gold“, fotografė Viktorija Kuhlins. 

„Ne kartą esu kviestas kurti gėlių kompozicijas užsienyje vykstančiose vestuvėse ir galiu patvirtinti, kad nors ir esame maža šalis, mūsų darbai yra labai aukštai vertinami. Tad vestuvių paroda Londone yra puiki proga prisistatyti, papasakoti apie savo kūrybą visam pasauliui“, - po bemiegės nakties įrenginėjant stendą džiaugėsi M.Petruškevičius. Būtent jis buvo atsakingas už bendrą komandos įvaizdį, kuriam įrengti prireikė net 2000 baltų rožių. 

Taip pat sekmadienį laukė specialus susitikimas lietuvėms nuotakoms, kurios vestuves planuoja rengti tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje. Išteku.lt organizavo specialų seminarą nuotakoms, kuriame pranešimus skaitė parodoje dalyvaujantis specialistai, taip pat viena žinomiausių vestuvių planuotojų Laura Vagonė, klinikos „Flebologijos centras“ įkūrėja Agnė Černičenko.

Dalinamės nuotraukų reportažu iš Lietuvos specialistų stendo ir pačios parodos:

 

 

1605521319virsas_geras.jpg

NAUJAS VESTUVIŲ ŽURNALAS IŠTEKU.LT - JAU PREKYBOJE

1571889078kolekcijosV.O_2.jpg

VESTUVINIŲ SUKNELIŲ ŠOU „IŠTEKU.LT WEDDING FASHION SHOW"

1538726256WEDDINGBAZAAR1_(1).jpg

„Wedding Bazaar" - vestuvinių suknelių ir daiktų išpardavimas!

Vestuviu žurnalas Išteku.lt 2018

VESTUVIŲ ŽURNALAS IŠTEKU.LT 2018

1509360858Foto-0113.jpg

„Wedding Fashion Show“: LIUTAURAS SALASEVIČIUS

Seminarai vestuviu parodoje grafikas

SEMINARŲ GRAFIKAS VESTUVIŲ PARODOJE

Daugiau
naujienų

ajax loader