Filtras
sp fotografija pirmas šokis

~2016-03-14~

6 PATARIMAI PIRMAM ŠOKIUI

Pirmasis, jūsų kaip sutuoktinių, vestuvinis šokis tai daugiau nei tradicija. Tai ne tik meilės išraiška vienas kitam kūno kalba, tačiau tai ir tam tikra dovana svečiams bei nuotaikingas vakaro elementas. Vestuvių šokis yra tas jūsų vestuvių epizodas, kurį žiūrėdami po dvidešimties metų turėtumėte šypsotis nuo ausies iki ausies, o pasiruošimas ir repeticijos turėtų būti ne varginantis darbas, o maloniai praleistas laikas kartu. Pateikiame jums 6 patarimus padėsiančius tobulai sušokti savo pirmąjį šokį.

[SP] fotografija nuotrauka

1. Išsirinkite dainą
Jeigu norite, jog jūsų vestuvinis šokis būtų nepamirštamas - turite išsirinkti tinkamą dainą. Pasirinkta daina turi patikti jums abiems, tačiau ji taip pat turi būti tinkama šokiams. Jeigu nenorite itin populiarių, greitai atsibostančių muzikinių kūrinių, pagalvokite apie kažką labiau netikėto ir jums artimo. Galite rinktis dainas tapusias klasika arba tokias kokių klausėsi jūsų tėvai. Galbūt jums labai patiko tam tikro filmo garso takelis arba jūs patys norite sumixuoti savo kūrinį iš keleto pasirinktų dainų. Pasirinkite tokį kūrinį, kuris jums kelia malonius prisiminimus ir asociacijas, sentimentus. Tokios dainos tikrai neužmiršite, o ir po 10 – ies metų jos norėsis klausytis ir klausytis.

Dalinamės populiariausių dainų sąrašu - „10 romantiškiausių dainų pirmam šokiui“

2. Užsirašykite į šokių pamokas

Jeigu jūs nesate profesionalūs šokėjai, patikėkite šokių pamokos yra nuostabi idėja. Net jeigu jūsų siekiamybė ir nėra sušokti profesionalų šokį – keleto repeticijų tikrai prireiks. Bent jau tiek, kad išmoktumėte tinkamos laikysenos ir pagrindinių šokio žingsnelių. Pasirinkimai yra du: galite rinktis grupines šokių pamokas arba individualias. Grupinės šokių pamokos gali jus truputėli varžyti, tačiau individualus darbas su šokių treneriu atneš tikrai greitus rezultatus. Jeigu norite išties sužavėti savo svečius, aptarkite tai su choreografu ir sukurkite individualų šokį tinkantį jūsų pasirinktai dainai. Jeigu jūsų tikslas ne toks – šlifuokite pagrindinius šokių žingsnelius ir paprašykite choreografo sustatyti gražų ir tvarkingą vestuvinį šokį.

Nežinote, kur tai padaryti - informacijos ieškokite „Šokių mokyklų katalogas

3. Įtraukite smagius žingsnelius

Dauguma jaunavedžių įsivaizduoja, jog vestuvių šokis tai lengvai ant parketo besisukanti pora skambant lėtai ir romantiškai muzikai. Deja, vestuvių šokis yra nebūtinai tai. Jeigu norite ne tik sušokti vestuvių šokį, o taip pat ir pasilinksminti, bei suteikti pramogą savo svečiams, panaudokite keletą smagių šokio elementų, kurie paįvairintų jūsų pasirodymą. Nebūtina staiga pradėti šokti breiko, tačiau keletas smagesnių šokio elementų tikrai pakeltų jūsų pasirodymą į aukštesnį lygį.

[SP] fotografija nuotrauka

4. Pagalvokite apie aprangą

Apranga – labai svarbus elementas, apie kurį turėtumėte gerai pagalvoti. Su jaunikiu, šioje situacijoje, daug problemų nebus, kadangi jam užteks nusimesti švarką, tačiau jaunoji turėtų pasirūpinti savo šokių apranga. Jeigu jūsų suknelė pūsta - su ja šokti bus tikrai nepatogu. Tokiu atveju geriausia išeitis būtų - dar viena, trumpa suknelė. Daugybė nuotakų po vestuvių ceremonijos ilgą pūstą suknelę iškeičia į patogesnę ir trumpesnę, todėl jums tai neturėtų būti problema. Jeigu vis tik suknelės keisti nesiruošiate, pasirūpinkite, jog ji nesimaišytu jums po kojomis ir netrukdytų atlikti judesių.

5. Treniruokitės su vestuviniais bateliais

Jeigu pirmąjį šokį planuojate šokti su tais pačiai bateliais su kuriais žengėte altoriaus link, būtinai su jais pasipraktikuokite. Mes nesakome, jog į visas šokių pamokas vaikščiokite su jais, tačiau jūs privalote įvertinti jų patogumą besisukant ant parketo. Tiesiog paskutinėse repeticijose avėkite savo vestuvinius batelius ir taip žinosite, koks jų sukibimas su parketu, ar jie patogus šokiui, ar kulnas ne per aukštas ir pan. Jeigu turite specialius šokių batelius drąsiai juos galite avėti vestuvinio šokio metu. Taip užtikrinsite patogumą, sumažinsite riziką susižeisti, o ir atrodysite taip pat gražiai.

6. Susipažinkite su parketu

Prieš statant vestuvinį šokį jūs privalote įvertinti parketą ir erdvę, kurioje šoksite. Kodėl tai svarbu? Jūs turite žinoti kiek erdvės galėsite skirti savo vestuviniam šokiui. Jeigu vieta bus labai maža - įmantrūs choreografiniai sprendimai čia gali netikti. Jeigu erdvės suktis turėsite į valias – galite pagalvoti apie tam tikrus žingsnelius, kuriems reikalingas didesnis plotas. O sustačius šokį ir nušlifavus visus žingsnelius beliks tik pasipraktikuoti.

1566307323tango_-_dolce_vita_2.jpg

NETRADICINĖS PRAMOGOS VESTUVIŲ SVEČIAMS - ŠOKIŲ ŠOU PROGRAMA IR PAŠOKDINIMAS

Pirmojo šokio dainos. Celine Dion

10 ROMANTIŠKŲ DAINŲ PIRMAM ŠOKIUI

Daugiau
naujienų

ajax loader