Filtras
fotogidas.lt nuotrauka - vestuviniai žiaidimai

~2016-06-02~

7 SMAGŪS VESTUVINIAI ŽAIDIMAI

Tam, kad vestuvės būtų smagios, o jaunavedžiams ir svečiams iš tiesų būtų linksma, reikėtų pasirūpinti žaidimais, kurie palaikytų smagią šventės nuotaiką ir neleistų nuobodžiauti šventės dalyviams. Žaidimai ne tik išjudins šventės dalyvius ir jaunavedžius, tačiau ir padės geriau susipažinti svečiams, bei paliks smagius prisiminimus. Tam, kad nereikėtų žaidimų ieškoti interneto platybėse, pateikiame jums sąrašą pramogų!

Fotogidas.lt nuotrauka

Segtukai

Šis žaidimas yra gan populiarus ir žaidžiamas daugybėje vestuvių švenčių. Be viso to, jis dar ir labai linksmas, todėl negalime jo neįtraukti į šį sąrašą. Taisyklės tokios: svečiai suskirstomi poromis (vyras + moteris). Tuomet pasirinktinai vyrams arba moterims yra užrišamos akys, o ant tų, kurie lieka be akių raiščio yra susagstoma daugybė segtukų įvairiose vietose (ant plaukų, ant drabužių ir pan.).  Aklieji partneriai privalo kuo greičiau surasti visus segtukus ir juos nusegti. Ta pora, kuri greičiau suras visus segtukus nugalės.

Lauryno Bočkaus nuotrauka

Limbo šokis

Tikriausiai daugybę kartų matėte per televiziją, kuomet įvairiose paplūdimio šventėse yra šokamas limbo šokis. O žaidimo taisyklės labai paprastos. Pritvirtinkite kartelę taip, kad galėtumėte ją nuleisti arba pakelti. Pačioje pradžioje kartelė turi būti laikoma aukščiausioje pozicijoje. Kiekvienas svečias paeiliui turi pralįsti per palaipsniui žeminamą kartelę. Kiekvienas nepralindęs – iškrenta iš žaidimo. Laimi tas, kuris pralenda per žemiausiame lygyje esančią kartelę. Pasirinkite smagią muziką ir linksmai pajudėkite.

„Tai darysiu aš“

Šį žaidimą tikriausiai žino dauguma jau susituokusių porų, kadangi jis taip pat yra labai populiarus ir linksmas. Jaunieji susodinami ant kėdžių taip, kad vienas į kitą būtų atsisukę nugaromis. Jaunikiui dažniausiai būna įteikiama lėlė Kenas, o nuotakai lėlė Barbė. Žaidimo vedėjas uždavinėja bendrus klausimus jaunavedžių porai, o sutuoktiniai atsakydami „Tai darysiu aš“ turi pakelti lėlę į viršų. O klausimai gali būti įvairiausi: Kas namuose plaus indus? Kas mokės mokesčius? Kas vaikščios po barus? Kas tvarkys kambarius? Kas bus šeimos galva ir pan. Smagiausia šio žaidimo dalis yra ta, jog atsakymai gali ir nesutapti.

Šarados

Lauryno Bočkaus nuotrauka

Šarados yra populiari pramoga visame pasaulyje ir šį žaidimą galima žaisti ne tik per vestuves, tačiau ir per bet kokį vakarėlį. Žaidimo tikslas – atspėti pantomimą vaizduojamą žodį. Vaizduojantysis negali išleisti jokio garso ar žodžio.Tam, kad būtų smagiau, galite pasirinkti įvairiausius dainų pavadinimus, o atspėjus mįslę DJ galėtų sugroti tos dainos priedainį ir visi smagiai padainuotų. Suskirstykite svečius į dvi komandas ir ta komanda, kuri atspės daugiau žodžių/dainų taps nugalėtoja.

Karaoke

Kadangi jau paminėjome dainas, karaoke yra išties smagi pramoga vestuvėse. Išsinuomokite karaoke įrangą ir surenkite smagų karaoke vakarėlį su smagiomis dainomis. Tai net tik aktyvus ir linksmas žaidimas, tačiau jis padės svečiams atsipalaiduoti ir, žinoma, padainuoti. Dainos svečiams turėtų būti parenkamos atsitiktinai. Pasirūpinkite, jog jūsų DJ surinktų fantastiškai linksmą garso takelį ir patikėkite, tai bus smagiausia pramoga.

[SP] fotografija nuotrauka

Didžiulė Dženga

Ar žinote stalo žaidimą „Džengą“ (angl. „Jenga“)? Neabejojame, jog jį žino daugelis. Iš pirmo žvilgsnio sprendžiant, juk tai stalo žaidimas, bet... Bet norint būti originaliais, stalo žaidimą galite paversti į tokį, kuris puikiai tiks vestuvėms. Tam, kad šį žaidimą galėtumėte pritaikyti ne tik žaidžiant ant stalo, tačiau ir salėje ar lauke, turėtumėte sukurti didelę šio žaidimo versiją. Jums tiesiog reikės daugybės vienodų formų ir ilgių medinių pagalių su kuriai galėtumėte žaisti Džengą. Ir originalu ir kažkas naujo. 

Išsirink porą

 

Šis žaidimas yra puikus būdas padėti susipažinti jūsų svečiams. Visos vestuvių damos turi nusiimti po vieną batelį ir sumaišyti juos  visus krūvoje. Tuomet kiekvienas vyras išsirenka tam tikrą batelį ir eina ieškoti jo savininkės. Taip yra sudaroma nauja pora. Tokio žaidimo esmė padėti susipažinti ir pabendrauti, kadangi žinome, jog įprastai poros bendrauja daugiausia su savo antrosiomis pusėmis.

1566307323tango_-_dolce_vita_2.jpg

NETRADICINĖS PRAMOGOS VESTUVIŲ SVEČIAMS - ŠOKIŲ ŠOU PROGRAMA IR PAŠOKDINIMAS

Pirmojo šokio dainos. Celine Dion

10 ROMANTIŠKŲ DAINŲ PIRMAM ŠOKIUI

Daugiau
naujienų

ajax loader