Filtras
Kur ir kaip pasipiršti? Sužadėtuvės

~2014-12-16~

7 IDĖJOS KAIP ir KUR PASIPIRŠTI

Norite nustebinti mylimąją priklupdamas ant vieno kelio ir pasiūlydamas tekėti už jūsų? Dalinamės, o gal tiksliau, primename, vietas ir momentus, kur ir kaip galėtumėte pasipiršti. O jeigu dar ir įamžintumėte tai, turėtumėte prisiminimą visą gyvenimą. Todėl rimtai pasvarstykite apie idėją ne tik nupirkti žiedą su deimantu, bet ir valandėlei užsisakyti profesionalų fotografą.

1. PAJŪRYS

Kas sakė, kad romantiškai pasipiršti pajūryje galima tik vasarą ir tik Lietuvoje? Šaltuoju metu lietuviškas pajūrys dar romantiškesnis, o pasipiršimas atostogaujant Kretoje ar Turkijoje labai nuspalvintų kelionę. Tiesa, nebijokite prašyti ir aplinkinių pagalbos!

2. NAKTIS

Pakvieskite mylimają romantiškos vakarienės neįpratoje vietoje, išpuoškite ją daugybe lempučių ir pasipirškite. Ši idėja itin tinka žiemą, kuomet miestą nušviečia daugybė kalėdų lempučių.

3. GAMTA

Vieta, kurią mėgstate abu, tyras ir ramus gamtos kampelis - gal tai miškas, o gal vaikystės pieva? O jeigu norite pasipiršimui suteikti iškilmingumo - padarykite tai ant piliakalnio

4. LAIVAS

Valtis, jahta ar net keltas yra labai romantiška vieta pasipiršimui. Net jei ir nebūriuojate, šiam įvykiui galite išsinuomoti jahtą, nukeliauti su ja į atvirus vandenius ir ten tik klykiant žuvėdroms paklausti lemtingojo klausimo.

5. TILTAS

Praeities ir ateities susijungimas, nauja kelionė iš viengungystės į šeimą, du keliai sujungti į vieną - tiek daug prasmių gali talpinti tiltas, todėl tai labai simbolinė vieta pasipiršimui.

6. KELIONĖ

Pats nuostabiausias suvenyras, kurį galėtų parsivežti mergina iš kelionės, tai sužadėtuvių žiedas ir ypatingoje vietoje ištartas taip. Juk taip smagu papasakoti vaikaičiams: "O tada, kai jūsų močiutė pasakė taip, mus puolė fotografuoti japonų turistai..." 

7. SCENA

Net jei jūs ne dainininkas ir ne aktorius, sceną jie jums tikrai užleis. Sudainuokite dainą, padeklamuokite posmą eilėraščio ar tiesiog romantiškai kreipkitės į mylimąją. Toks įvykis tikrai vertas scenos ir aplodismentų!

 

Goodlife photography nuotrauka

SUŽADĖTINIŲ KURSAI - KĄ REIKĖTŲ ŽINOTI?

Daugiau
naujienų

ajax loader