Filtras
Fotana photography nuotrauka

~2017-03-15~

SVEČIŲ KNYGA KITAIP: 8 ĮKVEPIANČIOS IDĖJOS

Vienas iš atributų, po vestuvių šventės liekantis kaip prisiminimas, yra svečių knyga. Tai iš užsienio šalių perimta tradicija spėjusi gana greitai įsitvirtinti ir mūsų šalyje. Svečių knyga ne tik prisiminimas, ji yra puiki vakaro pramoga, tai galimybė svečiams pademonstruoti savo kūrybingumą. Suteikite jiems šią progą!

Fotana Photography nuotrauka

Pateikiame 8 unikalias idėjas KITOKIAI svečių knygai:

1. Drobė ir dažai

Lai svečiai linkėjimus ne parašo, bet nupiešią! Paruoškite švarią drobę ir dažų, o vakaro eigoje kiekvienas, norintis Jums kažko palinkėti, tegu nupiešia savo idėją.

2. Paveikslas

Turėkite didelį paveikslo rėmą, skirtą fotosesijoms, ir lentelę su kreidelėmis. Kiekvienas iš svečių lentelėje Jums parašo palinkėjimą ir pirmyn kartu „į paveikslą“ nuotraukai.

3. Vyno kamšteliai

Norėdami įgyvendinti šią idėją turėsite pasiruošti iš anksto. Prisikaupkite kamštelių nuo vyno. Svečiai savo palinkėjimą Jums tegu užrašo ant tų kamštelių, o juos  vėliau sudėkite į gražią vazą ar pintą krepšį – bus ne tik prisiminimas, bet ir originali interjero dekoracija namuose.

4. Mėgiami dalykai

Vietoj įprastos svečių knygos naudokite daiktą, atspindintį Jūsų asmenybę. Pavyzdžiui, jei esate muzikos mylėtojas, tegu svečių palinkėjimų vieta tampa vinilinė plokštelė (beje, ją galėsite įsirėminti), jei esate užkietėjęs keliautojas, palinkėjimams panaudokite gaublį ir pan.

5. Rašomoji mašinėlė

Gražios vestuvės“ dekoras

Jei turite galimybę gauti senovinę rašomąją mašinėlę, pasinaudokite ja. Pakvieskite savo svečius šventės eigoje prisėsti prie mašinėlės ir parašyti Jums sveikinimą, palinkėjimą. Vėliau lapus galėsite įrišti kaip knygą ir turėsite originalų, senove dvelkiantį prisiminimą.

6. Akmenukai

Nusipirkite dailių, nugludintų, plokščios formos baltų akmenukų. Išdalinkite juos šventės dalyviams ir lai kiekvienas svečias parašo po vieną žodį, ko iš visos širdies Jums linki. Akmenukus sudėkite į vazelę (puikiai tiks apvali, žema permatoma vaza) ir įkomponuokite bendroje interjero koncepcijoje.

7. Inicialai

Vietoj svečių knygos turėkite susikibusias Jūsų vardų pirmąsias raides, pagamintas iš putplasčio (tokias raides gamina specializuotos firmos). Pakvieskite svečius parašyti palinkėjimus ant šių raidžių.

8. Pirštų atspaudai

Cosywood.lt paveikslas

Ant didelio lapo nupieškite gražų medį (galite pasirinkti ir kažką kito). Šalia jo per šventę padėkite dažų ir paprašykite visų svečių palikti ant to medžio savo spalvotus pirštų atspaudus, atstojančius medžio lapus.

1532667947sveciu_isiamzinimas_2BeeStudio.jpg

25 IDĖJOS, KAIP ĮSIAMŽINTI SVEČIAMS

VESTUVIŲ PARODA Isteku.lt 2014 KATALOGAS

VESTUVIŲ PARODA: KATALOGAS

Daugiau
naujienų

ajax loader