Filtras
Nuotr. iš marthastewartweddings.com

~2013-06-09~

VESTUVIŲ SVEČIŲ KNYGA: 7 IDĖJOS

Daugelis jaunavedžių nori, kad svečiai jų gražiausią gyvenimo dieną palinkėtų kažko ypatingo, užrašytų patarimą ar kitaip paliktų gražų žodį, o gal net būsimo vaikelio vardą. Keletas idėjų, kaip tai galima padaryti įdomiau.

1. Pradėkite tradiciją

Įsigykite tikrai didelį storą albumą su daug lapų ir svečiai galės rašyti į juos palinkėjimus ne tik dabar, bet ir per 50-tąsias vestuvių metines. Ši knyga gali tapti jūsų šeimos relikvija perduodama iš kartos į kartą ir palinkėjimus čia įrašys svečiai ir jūsų vaikų vestuvėse.

2. Paskirkite knygos “kapitoną”

Susitarkite su vienu iš svečių, kad jis taptų atsakingas už svečių knygą ir būtų jos “kapitonas”. Jo pareiga būtų nunešti knygą prie kiekvieno stalo ir pasiūlyti svečiams parašyti kažką. Galima į tai įtraukti ir smagias atrakcijas - jei kas nors nenori pasirašinėti, turi garsiai sudainuoti himną ar panašiai.

3. Surinkite atsiminimus

Kai siųsite pakvietimus, paprašykite svečių atsinešti nuotrauką su jumis abiem ar vienu iš jų. Tegu jie įklijuoja tą nuotrauką į knygą ir trumpai aprašo sceną kur ir kaip buvote nufotografuoti. Garantuojame, kad bus tikrai labai gera ir smagu vartyti knygą ir pamatysite netikėtų kadrų iš biuro vakarėlio ar paskutinių atostogų pas draugus sodyboje.

4. Nusišypsokite!

Pasiskolinkite momentinių nuotraukų fotoaparatą ir “prigaukite” savo svečius. Kiekvieną nuotrauką galite įklijuoti, o apačioje svečiai tegu parašo palinkėjimą. Vartydami matysite puikiai nusiteikusius ir labai pasipuošusius savo svečius. Nuotrauka "Linas Foto", idėja - "Dega Rūtos" 

5. Filmuojam!

Kodėl svečių knyga turi būti popierinė? Tegu operatorius pakalbina kiekvieną svečią ar porą ir paprašo pasakyti keletą žodžių jums. Ir svarbiausia, kad tai bus neiškarpyta, tad pamatysite savo mamos ašarą, vaikų krizenimus ir draugų dviprasmiškas užuominas. Jei turite galimybę - sukurkite mažą kambarėlį, kuriame galės svečiai įrašinėti palinkėjimus gyvai.

6. Dailiai apipavidalinkite

Tegu knyga dera prie jūsų vestuvių temos. Jei puota vyksta dvare ar panašioje iškilmingoje aplinkoje, vietoje rašiklio naudokite pluksną ir šalia pastatykite tikrą rašalinę. Paplūdimio vestuvėse papuoškite knygą kriauklėmis. Mėgstate gamtą? Knygą sukurkite iš medžio šakos ir virvele surištų rankiniu būdu pagamintų lapų. Jei vestuvėse dominuoja viena spalva - ja papuoškite ir knygos puslapius.

7. Suasmeninkite

Nusipirkite paprastą albumą ir patys jį papuoškite asmeniniais daiktais, nuotraukomis ir iškarpomis. Šis menas vadinamas skrebinimu (scrapbooking) ir rasite daug pavyzdžių kaip tai padaryti. Svečiams bus labai smagu vartyti albumą, kuris jau pasakoja kažką apie jus.

1532667947sveciu_isiamzinimas_2BeeStudio.jpg

25 IDĖJOS, KAIP ĮSIAMŽINTI SVEČIAMS

VESTUVIŲ PARODA Isteku.lt 2014 KATALOGAS

VESTUVIŲ PARODA: KATALOGAS

Daugiau
naujienų

ajax loader