Filtras
Kaip tinkamai pasirinkti šventės vietą vestuvėms?

~2016-03-30~

KAIP TINKAMAI PASIRINKTI ŠVENTĖS VIETĄ VESTUVĖMS?

Šventės vietos pasirinkimas yra vienas pirmųjų darbų, kuris turėtų būti atliktas vestuvių planavimo pradžioje. Žinoma, pirmiausia turėtumėte nusistatyti vestuvių datą, biudžetą, svečių skaičių bei apgalvoti vestuvių viziją. Kuomet šios užduotys jau įvykdytos, metas pradėti ieškoti vietos, kur švęsite savo vestuves.

Renkantis vietą savo šventei reikėtų atkreipti dėmesį į daugelį dalykų ir rinktis labai atsakingai. Pataria pramogų ir poilsio centro „Belmontas“ renginių organizavimo specialistai:

Kur švęsite vestuves?

Pirmiausia, turėtumėte nuspręsti kur norite švęsti savo vestuves ir kokio pobūdžio bei dydžio šventė bus, ar šventė vyks vieną ar kelias dienas. Reikia pasidomėti ar jūsų pasirinktoje vietoje bus galimybė suteikti nakvynę svečiams. ,,Belmonte’’ nuo birželio mėnesio duris atvers labai jaukus ,,boutique” stiliaus, 24 kambarių viešbutis, kuriame galėsite apgyvendinti savo svečius.

Taip pat galėsite pasirinkti ir vieną iš dešimties pokylių salių. Juose galime priimti nuo 20 – 1000 svečių.

Vestuvės gimtajame mieste ar jo rajone padės sutaupyti ir laiko, ir pinigų. Tačiau, jeigu norite švęsti toliau nuo namų, galbūt užmiestyje - pagalvokite apie visas galimas išlaidas.

Kada pradėti ieškoti šventės vietos? Kiek variantų apžiūrėti?

Jeigu vestuves planuojate švęsti didesniame svečių būryje, vietos pradėkite ieškoti ne vėliau nei prieš metus. Tikrai taip. Kuo anksčiau pradėsite jos ieškoti, tuo geresnį variantą rasite. Jeigu jūsų vestuvės vyks vasarą, o ypatingai liepos ar rugpjūčio mėnesio savaitgalį, galite pradėti tai daryti ir anksčiau. Iš anksto užsisakant šventės vietą galite tikėtis tam tikrų nuolaidų ir gausite ne tai kas liko, o tai apie ką svajojate.

Pagrindiniai kriterijai renkantis šventės vietą

Vienas pagrindinių kriterijų renkantis šventės vietą, tai žmonių skaičius. Kuomet svečių sąrašas sudarytas, jūs žinote kokio dydžio vietos ieškoti. Todėl pirmiausia renkantis šventės vietą pasidomėkite kiek žmonių ji talpina. „Belmonte“ siūlome rinktis iš dešimties salių, kurios talpina nuo dvidešimties iki tūkstančio žmonių.

Kitas svarbus elementas kur „ta“ vieta randasi. Būtų protinga susiaurinti paiešką pagal jūsų gyvenamąją vietą arba jos apylinkes. Nesirinkite tokios vietos, kuri bus už 3 valandų kelio, kadangi tokiu atveju didžiąją laiko dalį praleisite automobilyje. Taip pat paiešką susiaurinkite pagal ieškomos vietos tipą. Restoraną geriau rinkitės savo mieste ir gražioje.

Aptarkite svečių apgyvendinimo paslaugą bei miegamų vietų skaičių, taip pat šaunu, jeigu atsirastų ypatingas kambarys specialiai jums.

Svarbiausi klausimai:

- Kaip atrodys šventės vieta vestuvių dieną? Paprašykite, jog šventės vietos šeimininkai parodytų nuotraukų iš jau įvykusių vestuvių.. Klausinėkite draugų ir pažįstamų.

- Paprašykite, jog šeimininkai duotų konktaktus žmonių, kurie jau šventė vestuves jų sodyboje ar restorane.

- Ar yra papildomi mokesčiai, apribojimai? Pavyzdžiui mokestis už sunaudotą elektrą, triukšmo apribojimai.

- Kada galima atvykti? Iki kada reikėtų išvykti? Pasidomėkite kada galite pradėti naudotis šventės patalpomis ir iki kelintos valandos turėtumėte apleisti patalpas.

- Kas pasirūpins šventės vietos tvarka po pokylio? Pasidomėkite ar susitvarkys patys šeimininkai ar už tvarką būsite atsakingi jūs.

- Kuo bus galima naudotis už sutartą mokestį? Kas įeina į nuomos kainą? Stalai, kėdės, staltiesės, dekoracijos, indai ir kiti elementai.

- Ar šventės vieta bus papuošta? Jeigu vestuvės vyks restorane, pasidomėkite ar bus kažkaip papuoštas stalas, kėdės, jaunųjų taurės ir kt.

Visos galimybės ypatingai vestuvių šventei - www.belmontas.lt

La villa Royale

KAIP IŠSIRINKTI VIETĄ VESTUVIŲ POKYLIUI?

Monte Pacis

RUDENS DEKORAS

Daugiau
naujienų

ajax loader