Filtras
1582988980DPP_0019_2_2_2_2.jpg

~2020-02-29~

IŠVEŽAMIEJI POBŪVIAI PEILIS IR ŠAKUTĖ

Jei nesate mėgėjas suktis virtuvėje, tai artėjančios asmeninės šventės kelia daug streso. Ne paslaptis, šiuolaikiniai svečiai jau gana išlepę ir labiau žavisi ne tradiciniais skoniais, o kažkuo ypatingu, gurmanišku, žvalgosi naujovių ir vizualiai patraukliai atrodančių patiekalų. Nusimeskite nuo savų pečių šią milžinišką naštą ir šventei pasinaudokite maisto pristatymu. Anot „Peilis ir šakutė“ atstovų, skrupulingai ir su meile paruoštas maistas nepaliks abejingų.

Kodėl verta pasinaudoti išvažiuojamojo pobūvio galimybe?

Artėja gimtadienis, jaukus draugų pasibuvimas, verslo konferencija, sotus šeimos šeštadienis, o gal krikštynos ar Didžioji diena – vestuvės? Tuomet atsipalaiduokite ir leiskite sau ramiai, be streso laukti įstabios šventės. Išvežamieji pobūviai – tobulas sprendimas, jei norite palepinti save ir dovanoti maksimalų komfortą sau bei tobulą maistą svečiams.

Išvežamieji pobūviai atleidžia nuo daugybės rūpesčių: nereikia skirti daug laiko sudaryti meniu, nereikia pirkti produktų (atminkite, kad paprastai pačiu netinkamiausiu metu paaiškėja, jog nemažai liko pamiršta), nereikia sugaišti daug laiko virtuvėje gaminant maistą, nereikia nerimauti, jog kažkas nesigauna ir t.t. Jei patikėsite šventės maistą „Peiliui ir Šakutei“, tai vėliau šį puotos laukimą prisiminsite kaip malonią patirtį.

Kitas aspektas – taupote ne tik savo laiką, bet ir pinigus. Kaip? Profesionalai geba pagaminti ne tik itin gardžiai, bet ir tiksliai apskaičiuoti reikalingą maisto kiekį bei pagaminti jį mažiausiomis sąnaudomis. Be patirties tai sunku padaryti.

Peilio ir Šakutės“ paslaugos apima ir indų nuomą, aptarnavimą, stalų serviravimą, staltiesių ir kitos stalo tekstilės nuomą, todėl Jums visiškai nereikės rūpintis niekuo, kas susiję su maistu ir reprezentatyviu jo patiekimu bei svečių aptarnavimu.

Kokį meniu siūlo „Peilis ir Šakutė“?

  • Vieno kąsnio užkandžiai (sudedamųjų dalių įvairovė maloniai stebina – įvairūs deriniai su lašiša, silke, sūriu, vytintu kumpiu, ikrais, krevetėmis, marinuotais česnakais, traškiais svogūnais ir kt.);

  • Tortilijų suktinukai su rūkyta lašiša, saliamiu, daržovėmis;

  • Rinkiniai prie alaus, vyno ir kt.;

  • Mini mėsainiai: su vištiena ir čederio sūriu, su grybais;

  • Kruasanai;

  • Salotos: Cezario, graikiškos, meksikietiškos ir kt.;

  • Platus karštųjų patiekalų spektras: anties krūtinėlė, vištienos krūtinėlė, kiaulienos sprandinė, brandintos jautienos nugarinė ir kt.;

  • Nuostabaus skonio desertai: tortai, pyragaičiai ir kiti gardėsiai;

  • Sveiki ir skanūs pasiūlymai mažiesiems švenčių dalyviams.


Peilis ir Šakutė“ – nepriekaištingas sprendimas Jūsų šventiniam stalui!

Dvarai ir pilys vestuvėms sąrašas

DVARAI IR PILYS ATVIRI VESTUVĖMS

Daugiau
naujienų

ajax loader