Filtras
Degustacine_vakariene restoranas Natali

~2017-04-05~

RESTORANE „NATALI“ - DEGUSTACINĖ VAKARIENĖ

Kaip geriausia išsirinkti vestuvinį meniu? Žinoma, tik paragavus! Todėl restoranas „Natali“ balandžio 6 d. kviečia į specialų vakarą, kur bus pristatytos degustacinės vakarienės. Būsimų jaunavedžių taip pat laukia ir gausybė kitų naudingų patarimų. Registruotis galite info@restoranasnatali.lt. PROGRAMA:

18.00 val. - renkasi svečiai. Groja foninė muzika (aparatūra ir muzika – Ilja Rapoport). Įjungtas sceninis apšvietimas (reikalinga scena). Svečių pasitikimas su nealkoholinio šampano Alita taure (pilstome per gėrimų fontaną). Pantomima su Vilniaus jaunimo teatro „Arlekin“ atlikėjais. Mimas (4 atlikėjai) pasitinka svečius ir fotografuojasi su jais. Nuotraukos daromos su Happy box (svečiai turi galimybę iškarto gauti spausdintas nuotraukas). Nuotraukoms naudojamas didelis paveikslo rėmas.
Visi svečiai turi užpildyti informacinius lapelius su kontaktais ir įmesti į stiklinę taurę. Renginio pabaigoje bus paskelbtas laimėtojas alkoholinių gėrimų fontano nuomos.
Įėjimo dekoras: raudonas kilimas, stulpeliai, didelės baltos žvakidės su žvakėmis. Prie įėjimo nuo lifto padekoruotas stalas (dekoruoja Inesa) su bambukinėmis kėdutėmis.
Stalai dengti juodomis staltiesėmis, krištolinės taurės, dekoras ant stalų – Inesos, servetėlės susuktos knygutės forma, auksinės bambukinės kėdutės su juodomis pagalvėlėmis. Reikalingos cilindrinės žvakės trijų dydžių (statysime į cilindrines vazas).

18.20-18.25 val. – MG renginiai vedančiojo pasisveikinimas, prisistatymas. 

18.30 val. – Šefo komplimento išnešimas – vaišės. Vedantysis pristato restorano Natali atstovę – Nataliją Ignatjevą. Trumpas seminaras apie Natali Catering Services, apie pobūvių organizavimo subtilybes (15 min.)

19.00 val. Piešimas smėliu (5-10 min.)

19.10 val. Vestuvių planavimo studijos atstovė – floristė Inesa Borkovska – seminaras apie spalvų tendencijas, dekoravimo idėjas, gėlių/puokščių pasirinkimą (10-15 min.).

19.20-19.45 val. Restorano Natali šefo kalba. Karštųjų patiekalų įnešimas.

19.45 val. Fashion Gold atstovė – Julija Gerlich. Seminaras kaip pasirinkti vestuvinius žiedus 

20.05-20.10 val. – Šaltieji užkandžiai. 

20.15 val. MG renginiai – programų renginiams pristatymas (10 min.)

20.30 val. Desertai

20.40 val. Leidžiame Choreografo Michailo Levino video su jaunųjų šokiais. Šampano piramidė (nealkoholinis šampanas). Naudojamas šaltas ledas. Šventinio torto įnešimas su fejerverkais. Kava/arbata.

20.50 val. Alkoholinių gėrimų fontano nuomos lošimas.

21.00 val. Programos užbaigimas.

Vestuvių paroda Vilniaus Rotušėje žurnalo viršelis

VESTUVIŲ PARODOS 2015 ŽURNALAS: DAUGYBĖ PATARIMŲ

Daugiau
naujienų

ajax loader