Filtras
La Pergola restorano terasa

~2016-05-13~

RESTORANAI VESTUVĖMS SU TERASA VILNIUJE

Labai dažnas šių laikų sprendimas - vestuves iškelti tiesiog restorano ar kavinės lauko terasoje. Toks pasirinkimas turi ir savų pliusų, ir savų minusų, kuriuos jums priminsime. O taip pat dalinamės sąrašu kavinių ir restoranų, kurie turi jaukų kiemelį ar patogią terasą vestuvėms. Žinote daugiau? Pasidalinkite goda@isteku.lt

PLIUSAI

Elektra. Rengiant vestuves terasoje, nereikia sukti galvos apie papildomus elektros šaltinius (neskaitant kai kurių išimčių).

Garo aparatūra. Dažniausiai ją atsiveža pats didžėjus, tačiau yra terasos, kur garso aparatūra įskaičiuota į nuomą, beje, ir garso kokybė labai gera.

Apšvietimo įranga. Daugelyje terasų yra įrengtas geras apšvietimas ir tai taip pat įeina į bendrą nuomos kainą. Bet jei situacija yra kitokia, galite kreiptis į specialias įmones, kurios užsiima tokių terasų apšvietimu. Kartai nepagalvojama apie gerą apšvietimą, tuomet apsunkinamas fotografo ir operatoriaus darbas.

Gamtos sąlygos. Keliant vestuves šiltuoju metų laiku terasoje, esate šiek tiek priklausomi nuo besikeičiančių gamtos sąlygų. Daugelis terasų restoranuose turi stogą - viskas gerai, lietus nebaisus. Taip pat pasitikslinkite, ar atėjus vakarui bus galimybė įjungti specialias šildymo lempas ar kitus šildytuvus, kad svečiai nesušaltų.

MINUSAI

Tyla po 22 val. Jei keliate vestuves lauko terasoje netoli namų ar butų, triukšmauti po 22 nebegalima.

Stilistika. Dažnai restoranai, turintys terasas, gali neleisti nieko keisti, nebent pasipuošti balionais ar gėlėmis.

Žinoma, tai tik keli apžvelgti lauko terasų pliusai ir minusai, tačiau kiekvienas atvejis individualus, todėl visuomet rinkitės tai, kas jums primtina, juk tai Jūsų ŠVENTĖ!

VILNIAUS KAVINĖS IR RESTORANAI SU TERASOMIS AR KIEMELIAIS

„La Pergola“ (nuotrauka viršuje)

www.grotthusshotel.com

Siauroje senamiesčio gatvėje įsikūręs „Grotthuss Hotel“ turi aukštos klasės restoraną ir labai jaukų bei žalią kiemelį, kuriame galima ne tik švęsti, bet ir rengti vestuvių ceremoniją.

Belmontas

www.belmontas.lt

Gamtos apsuptyje esančiame komplekse dešimt skirtingų dydžių ir stilių salių, kurių daugelis turi išėjimą į lauką. Džiugu tai, kad nereikės jaudintis dėl triukšmo - kaimynų nėra. O ežero viduryje yra „Kupoliukas“, kuriame vyksta ypatingai romantiškos tuoktuvių ceremonijos.

„Florentino“

www.fiorentino.lt

Vilniaus universiteto Alumnato kiemelis savo arkomis primena Italiją, todėl nenuostabu, kad čia įsikūręs itališkas restoranas. Labai pamėgta besituokiančių vieta. Kieme telpa iki 150 svečių.

„Imperial“ ir „California Gourmet“

imperialrestaurant.lt

Viešbutyje „Ramada“ įsikūrę du restoranai ir vienas labai jaukus kiemelis, kuriame galima ir tuoktis, ir švęsti. 

Stikliai

www.stikliai.com/restoranas-vilnius/

Vienas prabangiausių ir įspūdingiausių kiemelių Vilniaus senamiestyje. 

Aula

aularestoranas.lt

Pilies gatvėje esanti kavinė „Aula“ daugeliui simbolizuoja studentiškus laikus, bet kiemelis jaukus, kainos mažesnės nei viešbučiuose.

Taip pat veikia „Aula“ restoranas Kairėnų botanikos sode, kuriame vyksta ceremonijos, fotosesijos.

Verkiai

www.verkiai.lt

Verkių rūmai su terasa, kurioje telpa iki 120 svečių, ir milžinišku parku taip pat laukia jaunavedžių - čia galima susituokti, fotografuotis ir švęsti.

Medininkai

www.medininkai.lt

Viešbutyje „Europa Royal“ esantis restornaas šalia turi smagų kiemelį su įėjimu tiesiai iš Didžiosios g. Jauku, skanu, aukšto lygio. Teigiama, kad tik čia galima pasigrožėti sgrafito technika dekoruota XVIII a. siena. 

Tores Bravoras

www.toresbravoras.lt

Anksčiau Užupyje, dabar jau Pavilnyje įsikūręs restorano terasa "išeina" tiesiai į parką.  

„The old green House“

oldgreenhouse.lt

Žalio namo kiemelis taip pat tinka privačiai vestuvių šventei

„Panama Food Garden“

www.facebook.com/panamafoodgarden/

Žvėryne esantis restoranas gali pakviesti arba į kiemelį, arba į jaukų stiklinį ir labai apželdintą šiltanamį-kavinę, todėl bus kur pasislėpti nuo lietaus.

Veranda

Dar viena Žvėryne esanti kavinė, turinti jaukų kiemą ir, jeigu jūsų šventėje bus vaikų, labai smagią žaidimo aikštelę su laipynėmis, supynėmis ir batutu.

Terrazza

terrazza.lt

Restoranas su vaizdu į Nerį, įsikūręs „Forum Palace“ pastate. 

„Mano kiemas“

www.facebook.com/terasamanokiemas/

Totorių g. apleistame kieme vasarą įsikuria lauko kavinė. Prabangos nedaug, bet privatumą saugo keturios sienos ir vartai, aplink senamiesčio dvasia ir svarbiausia, viskas pačiame centre. Tiktų industrinėm, meniškom vestuvėms.

„Terasa 360“

www.facebook.com/terasa360/

Privati terasa jūsų renginiui su nepakartojamu vaizdu į Vilnių. Smagi vieta ir šiais metais net įsirengė stogą (kai jo reikia).

1582988980DPP_0019_2_2_2_2.jpg

IŠVEŽAMIEJI POBŪVIAI PEILIS IR ŠAKUTĖ

Lina Aiduke Photography nuotrauka

VESTUVĖS... MIŠKE! UŽ ir PRIEŠ

Belmontas

IŠTEKU.LT REKOMENDUOJA: TOBULA VESTUVIŲ VIETA

Granto ir Evelinos vestuvės namuose, kurias organizavo 365 eventus

NAUJA MADA - VESTUVĖS NUOSAVAME KIEME

VESTUVIŲ TENDENCIJOS 2015-ais - 10 KARŠČIAUSIŲ PASIŪLYMŲ

VESTUVIŲ NAUJOVĖS 2015-ais - 10 KARŠČIAUSIŲ PASIŪLYMŲ

Daugiau
naujienų

ajax loader