Filtras
Belmontas

~2015-11-16~

IŠTEKU.LT REKOMENDUOJA: TOBULA VESTUVIŲ VIETA

Šventė, kurią prisiminsite visą gyvenimą, todėl labai svarbu atsakingai išsirinkti vietą, kur švęsite. Juk tai, jog šventės vieta būtų ne tik graži, bet ir patogi, jos kaina būtų "įkandama" - priklauso dalis puotos sėkmės. Išteku.lt ekspertai rekomenduoja apsidairyti pramogų ir poilsio centre "Belmontas" - Vilniuje itin vaizdingoje vietoje įsikūrusiame komplekse yra net aštuonios skirtingos salės pritaikytos jūsų šventėms.

Belmonto  "DIDŽIOJI SALĖ“

Pristatome Jums vieną is naujausių, didžiausių bei prabangiausių salių Vilniaus mieste - Belmonto ,,Didžioji salė”. Ši salė įsikūrė vaizdingiausioje sostinės vietoje, pramogų ir poilsio centre "Belmontas". 930 kv.m. ploto - vientisa erdvė, talpinanti iki 550 žmonių banketų metu, furšetų metu gali priimti iki 800 žmonių. Puošnus, klasikinio stiliaus salės interjeras alsuojantis prabanga, kokybe bei puošnumu paliks Jums bei Jūsų svečiams nepamirštamus įspūdžius. ,,Didžioji salė’’ yra šiek tiek nutolusi nuo kitų poilsio ir pramogų centro ,,Belmontas’’ pastatų, tam kad užtikrintų Jūsų bei Jūsų svečių privatumą.

Daugiau nuotraukų čia "DIDŽIOJI SALĖ" >>>

 

 

RAUDONOJI SALĖ

Akmenimis grįstame "Belmonto" poilsio ir pramogų parke, stovi jaukus atskiras raudonas namelis. Tai puiki vieta jaukiai nedideliai šventei artimųjų rate. "Raudonoji salė" yra dviejų aukštų: pirmajame pobūvio pietus ar vakarienę galime surengti iki 35 asmenų, o antras aukštas puiki vieta atitrūkti nuo šurmuliuojančių šventės dalyvių, išeiti į balkoną, įkvėpti gryno oro ir pasigėrėti kraštovaizdžiu.

Daugiau nuotraukų čia "RAUDONOJI SALĖ" >>>

Pokylių salė „ROTONDA“

Didinga kupolo pokylių salė Jūsų nepamirštamoms šventėms! Originalus pastato eksterjeras bei interjeras papuoštas įmantriomis  dizaino detalėmis nepaliks nei vieno abejingo. Iš šios salės pro stiklines sienas atsiveria nuostabi ,,Belmonto’’ panorama. Salė gali priimti iki 65 svečių.

Daugiau nuotraukų čia "ROTONDA" >>>

ARKŲ SALĖ

„Arkų salė“ - prabanga ir elegancija spinduliuojanti pokylių salė, paversianti Jūsų vestuves tikra pasaka. Vaizdai iš „Arkų salės“ į supantį kraštovaizdį įrėminti dvejomis didžiulėmis arkomis, kurios ir suteikė šiai salei vardą. „Arkų salė“ taip pat išsiskiria savo puošniomis kesoninėmis lubomis ir unikaliu centriniu šviestuvu. Mediniai sienų paneliai, šviestuvais papuošti piliastrai ir tapyba dekoruoti fryzai kartu su išskirtine XIX amžiaus tapybos darbų kolekcija suteikia šiai salei prabangos atmosferą. Šioje salėje yra galimybė priimti iki 150 svečių.

Daugiau nuotraukų čia "ARKŲ SALĖ" >>>

Pokylių salė „VILA GLORIJA“

"Vila Gloria“ pokylių salė skirta Jūsų vestuvėms nepaprasto grožio gamtos apsuptyje: tvenkiniai, fontanai, kriokliai, kanalai, Vilnelė ir net 7 tradiciniai tiltai! Salė yra šviesi ir jauki dėl didelių sieninių langų ir židinio salės viduryje, kuris spaudžiant šaltukui šildys susirinkusius švečius. Salėje galima priimti iki 65 svečių.

Daugiau nuotraukų čia "VILA GLORIJA" >>>

Pokylių salė „Karolio de Vimo“ malūnas

Autentiško malūno pastatate Jūsų laukia 2 aukštų pokylių salė. Pirmame „Karolio de Vimo malūno aukšte yra įrengta pasitikimo salė. Antras malūno pokylių salės aukštas yra su dviem balkonais,  kuriuose galėtų įsikurti muzikantai arba ypatingi svečiai. Pokylio sienas puošia paveikslai bei kiti įmantrūs meno dirbiniai. „Karolio de Vimo“ malūno salės lauko balkonas kviečia svečius pasigrožėti  vandens malūnu. Šioje salėje galima priimti iki 220 svečių.

Daugiau nuotraukų čia "Karolio de Vimo malūnas" >>>

"Belvederis"

Trijų  aukštų, 400 kv.m pastatas, pakvies Jus į jaukias,  prabangiai ir labai stilingai įrengtas erdves. Panoraminiai langai suteiks Jums  galimybę pasigėrėti įspūdingu kraštovaizdžiu bei itin preciziškai išpuoselėta ,,Belmonto” infrastruktūra. ,,Belvederio” pokylių salė   suteikia Jums galimybę  šventes net per tris aukštus, kur svečiai turės galimybę, ne tik  ramiai pasišnekučiuoti ir prisėsti įrengtose ( ,,lounge”) zonose,   bet ir pasigrožėti įspūdingo dyžio atviru akvariumu, paauksuotu senoviniu kavos aparatu ar iš Karelijos beržo pagamintu stalu. Visa ,,Belvederio” salės aplinka Jūsų šventę pavers nepamirštama.

Daugiau nuotraukų čia "Belvederis">>>

STIKLO SALĖ

„Stiklo salė“ tai ypatingai jauki, nedidelė aštunkampė  tipo salė su erdviais sieniniais langais, kurie leidžia grožėtis ,,Belmonto” panorama bei mėgautis šventės akimirkomis.  Ši salė talpina iki 20 asmenų.

Daugiau inforamacijos:

www.belmontas.lt

La villa Royale

KAIP IŠSIRINKTI VIETĄ VESTUVIŲ POKYLIUI?

Monte Pacis

RUDENS DEKORAS

Daugiau
naujienų

ajax loader