Filtras
La villa Royale

~2016-09-28~

KAIP IŠSIRINKTI VIETĄ VESTUVIŲ POKYLIUI?

Susižadėjote ir atėjo diena kai reikia pradėti planuoti savo vestuvių pokylį. Be tūkstančio kitų minčių apie bažnyčią, suknelę, žiedus, liudininkus ir kitus dalykus viena iš pirmųjų minčių, kuri be perstojo sukasi galvoje – „Kur švęsti?“. Pasisekė tiems, kurie jau senai yra numatę šventės vietą, bet ką daryti tiems, kurie neturi jokių idėjų kur tai padaryti? Užduotis sunki, bet nebuvo tokių, kurie jos neišsprendė, tad pavyks ir Jums!

Labai norėjome prie straipsnio pavadinimo pridėti žodį „tobulą“, tačiau tuo pačiu ir susilaikėme, nes tobulumą kiekvienas suprantame skirtingai, todėl pabandysime patarti ar atkreipti dėmesį į keletą detalių, kurios Jums galėtų padėti susirasti geriausią vietą savo vestuvėms ir kas žino, gal pasinaudojus mūsų patarimais, ji ir bus tobula? Esame tie, kurie pas save priėmė ir išlydėjo begalę jaunavedžių, todėl iš savo patirties sukaupėme nemenką patarimų krepšelį ir jaučiamės galintys ir norintys jais pasidalinti su būsimaisiais vyru ir žmona. Pataria „La Villa Royale“ specialistai. 


Kodėl svarbu pasirinkti tinkamai?

Vestuvės – pati didžiausia Jūsų gyvenimo šventė. Nepaisant to, kaip kartais gali susiklostyti gyvenimas, vestuvės yra ir vienintelė tokia proga gyvenime. Todėl viskas ką, kur ir kaip veiksite tą dieną turi būti kruopščiai apgalvota. Ne išimtis ir vieta, kur švęsite, į kurią galbūt sugrįšite per vestuvių metines, kurią rodysite savo vaikams ir kviesite savo svečius, kuriems ta diena bus lygiai tokia pat iškili kaip ir Jums patiems. Išvardinome daug svarbių faktų, į kuriuos tiesiog privalote atsižvelgti, tad nuo ko Jums pradėti?

Pirmiausia ir svarbiausia – vieta turi patikti Jums patiems! Nepaisant to, kad daugelis sako, jog vestuvės yra šventė giminėms ir kitiems svečiams, bet vis dėl to šventės šeimininkai visą vakarą būsite Jūs, todėl ir renkatės Jūs. Niekas kitas nepatars (net ir mes) ir nelems Jūsų pasirinkimo  – Jūs patys tai pajausite! Pajausite, kad vieta yra būtent ta, apie kurią svajojote, tokia, kurioje įsivaizduojate save šokant savo pirmąjį šokį – tokiam jausmui pakaks vos trumpos akimirkos, bet sprendimas bus tvirtas ir dažnai nekeičiamas. Matėme daug nuotakų ir daug TŲ lemtingų akimirkų kai jos apsisprendė tik įžengusios vidun. 


Svarbūs po svarbiausių

O dabar apie dalykus, kurių nepajausite, bet pasinaudojus patarimais tikrai neprašausite: rinkitės šviesią, geriausia, baltą salę. Šviesi spalva padeda išlaikyti šventišką atmosferą, kaip ir turėtų būti, nes tai yra ne gimtadienis ir ne giminės suvažiavimas, tai yra vestuvės, tai yra tikrų tikriausia puota, kurios kaltininkai Jūs – Karalius ir Karalienė. 

Taip pat šviesi pokylių salės aplinka yra „dėkinga“ vestuvių dekoratoriams. Pagalvokite, kiek galite suteikti žaismo salei ją puošdami ryškių spalvų gėlėmis, įvairiomis dekoracijomis, žvakėmis ir kitais akcentais. Dar geriau, jeigu galvojate samdyti vestuvių dekoratorių – į apžiūras pasiimkite ir jį/ją kartu, kad įvertinus visą aplinką profesionalas iškart galėtų pasiūlyti sprendimus kaip viskas galėtų atrodyti. Be vestuvių dekoro svarbu ir nuotraukos, kurios bus didžiausios šventės liudininkės, todėl verta kartu vežtis ir fotografą. Visi kartu įvertinsite galimybes, išklausysite profesionalų vizijas, kurios tikrai padės palengvinti Jūsų apsisprendimą. 

Renkantis pokylio vietą atsižvelkite ir į kviečiamų svečių skaičių. Nesirinkite per didelės ar per mažos salės. Nors iš pažiūros pokylių salė pasirodys pakankamai didelė, pagalvokite kaip ji atrodys su reikiamu kiekiu stalų, kėdžių ir visomis dekoracijomis, bei vieta vestuvių atlikėjui-vedėjui ir pagalvokite ar pakaks vietos šokiams ir kitoms pramogoms, kas per vestuves yra be galo svarbu. 

Jeigu vietoje, kurioje švęsite, yra galimybė užsisakyti maitinimo paslaugas – užsisakykite išankstinę maisto degustaciją, tam, kad žinotumėte kiek bus ir koks bus maistas. Jeigu maistas neatitiks Jūsų lūkesčių, visada galima pasinaudoti galimybe ir užsisakyti „išvažiuojamojo restorano“ maitinimo paslaugas. Gal tai nelems Jūsų sprendimo dėl pokylio vietos, tačiau geriau žinoti iš anksto, ko tikėtis, negu nusivilti savo didžiąją dieną.  

Nepamirškite savo svečių

Be abejo, tikime, kad nebūsite savanaudžiai ir rinkdamiesi savo vestuvių vietą galvosite ne vien tik apie save. Galvosite ir apie savo svečius. Teisingai, apie juos irgi būtinai reikia pagalvoti! Jeigu šventėje dalyvaus daugiau žmonių, reiškia jie nebūtinai gyvena netoliese ir reiškia jiems reikės į šventę vykti iš tolimesnio ar artimesnio miesto, taigi prieš rinkdamiesi vietą pagalvokite ar svečiams nebus sudėtinga atvykti, ar lengva bus tą vietą surasti. Jeigu kviesite svečius dviejų dienų vestuvių šventei – dar svarbesnis faktorius renkantis pokylio vietą – būtinai apžiūrėkite kambarius, kur jie apsistos, pažiūrėkite ar bus komfortabilu. Šie patarimai nėra pirmo svarbumo, bet neneikite, malonu po šventės išgirsti komplimentų iš dalyvavusiųjų, kas reikš, kad Jūsų pasirinkimas buvo teisingas, o ir svečiams Jūsų šventė ilgai išliks prisiminimuose. 

Jeigu svarstote rinktis gerą restoraną mieste ar sodybą su gamtos lopinėliu, o dar geriau ežeru šalia – vienareikšmiškai rekomenduojame rinktis sodybą. Kodėl? Atsakome: bendravome ne tik su jaunavedžiais, visada stebėjome svečius ir klausėme jų atsiliepimų ir susidarėme įspūdį, kad šventė didelėje erdvėje ir gamtos apsuptyje svečiams padaro gan didelį įspūdį. Nepaisant to, kad jie atvyko švęsti Jūsų vestuvių, tuo pačiu tai didelis atotrūkis nuo kasdienybės ir visi tikrai suras ką paveikti: senai nesimačiusios tetos atras nuošalų kampelį pasišnekučiuoti, vaikams bus kur padūkti, pavargusiems po šokių – bus kur ramiai atsikvėpti. Gamta, priešingai nei restoranas, dėkinga savo erdve ir labai paprastu dalyku – savo grožiu, o tai savaime stiprina emociją ir prisiminimus. Dar vienas dalykas – labai nesudėtingai gamtą galima pagražinti dekoracijomis dar didesniam įspūdžiui ir jaukumui sukurti. Net jeigu ir nesate suplanavę per daug išlaidauti, galite labai pigiai sužaisti su lauko dekoracijomis, dabar labai populiariomis lempučių girliandomis, kas naktį atrodo tikrai įspūdingai. 

Ceremonija

Iki šiol kalbėjome tik apie vestuvių pokylį, bet visgi, jeigu nutarėte rengti savo vestuves sodyboje su gražia gamta, kodėl ten pat nesurengus ir pačios ceremonijos? Matėme ir turėjome ir tokių atvejų, todėl drąsiai rekomenduojame.

 O rekomenduojame dėl daugelio dalykų – nuo patogumo Jums ir Jūsų svečiams iki laiko sutaupymo, nereikalingo skubėjimo ir gražių prisiminimų. Labai paprasta – svečiai susirenka dar gerokai prieš ceremoniją, ramiai pasiruošia, pasideda daiktus ir įsikuria, apsižvalgo po teritoriją, užkandžiauja, gurkšnoja ir laukia Jūsų. Ir, žinoma, rekomenduojame dėl išskirtinumo ir nesudėtingų pastangų tai įgyvendinti, nes gamta pati iš savęs jau yra graži, reikės tik nuotakos, jaunikio ir žmogaus, kuris Jus sutuoks! 

Žinoma, patarimų galėtume dalinti begales, bet pagrindinius ir aktualiausius jau išsakėme. Visa kita – smulkmenos, kurios lengvai sprendžiasi vestuvių organizavimo eigoje, po svarbiausio – pokylio vietos išsirinkimo. Tikimės, kad tinkamai perteikėme geriausius savo patirties epizodus ir Jūs savo šventei išsirinksite tobulą vietą, o dar labiau, kad sprendimą priimsite pasinaudoję bent vienu iš mūsų patarimų!


Straipsnį parengė Laura Vaitiekūnaitė

Nuotraukos Algirdo Papicko

 

 

Monte Pacis

RUDENS DEKORAS

Daugiau
naujienų

ajax loader