Filtras
Nuotakos mamos suknelė laivelio formos kaklas

~2014-05-13~

NUOTAKOS MAMOS SUKNELĖS TENDENCIJOS

Kiekvienai mamai dukros vestuvės - įsimintina ir itin svarbi šventė per kurią ji nori atrodyti nuostabiai. Pamirškite iš spintos gilumų ištrauktus krempleninius kostiumėlius ar jaunystės laikų suknelės - pasipuoškite pagal savo amžių ir šiuolaikinę madą. Dalinamės šešiomis suknelių tendencijomis

1. Laivelio formos kaklo iškirptė

Tai tinka mamos, kurios nori parodyti savo grakštų kaklą - tokios formos iškirptė viena iš tendencijų. Laivelio formos pjūvis prailgina kaklą ir vos atidengia raktikaulį. Tokio stiliaus suknelė tiks vertinančioms rafinuotą stilių.

2. Nedidelės rankovės

Trumpos, nuo pažasties į viršų platėjančios rankovės viena iš svarbių mamos suknelių tendencijų. Atvira suknelė ant petnešėlių gal jau ne itin tinkama mamai, bet šios rankovytės paslėps ką reikia, bet tuo pačiu neuždengs rankų.  Skirta mamoms, kurios nori atrodyti seksualiai ir prašmatniai.

3. Mezginių rankovės

Jos suteikia iliuziją, kad rankos yra nuogos, nors iš tiesų jos šiek tiek pridengtos. Ypač tinka toms mamoms, kurios nelabai drįsta rodyti nuogų rankų ir puikus pasirinkimas rudens, žiemos ar pavasario vestuvėms. Tik nepamirškite pasirinkti kokybiškų mezginių ir atrodysite nuostabiai.

4. Platėjantis sijonas

Mamoms, kurios nori atrodyti jaunatviškiau - varpelio formos sijono tendencija labai patiks. Jis uždengia kelius, bet elegantiškai platėja nuo juosmens, tad plonina siluetą, paslepia klubus ir šlaunis. Tik nepamirškite aukštakulnių!

5. Šampano atspalviai

Užteks slėptis po juodomis ar bordo spalvos suknelėmis - derinkitės prie dukros ir pasirinkite šiek tiek tamsesnius nei jos suknelė atspalvius. Todėl šį sezoną ypač madingos šampaninės ir šiek tiek tamsesnės suknelės. Priderinkite prie veido ir plaukų spalvos tinkantį atspalvį ir mama spindės visą vakarą. 

6. Nėriniai

Kai įsivaizduojame vestuvių aprangą, mums prieš akis iškart išnyra nėriniai, bet nemanykite, kad jie tinka tik nuotakai. Nėriniai puikiai papuoš mamą, jos išvaizdai pridės romantiškumo ir atrodo labai prabangiai. Taip pat spalvoti nėriniai labai pagyvina audinius. Suknelės su nėriniais tiks mamai, kuri nori atrodyti ypač elegantiška.

Konsultavo "Le Rina" mados namai, kuriuose rasite didžiulį vestuvinių, pamergių ir proginių suknelių pasirinkimą

sp fotografija nuotrauka - Kaip pagerbti tėvelius per vestuves

KAIP PAGERBTI TĖVELIUS PER VESTUVES?

Gidas

GIDAS: KAIP NAUDOTIS IŠTEKU.LT

Daugiau
naujienų

ajax loader