Filtras
Artūro Baroniūno nuotrauka

~2016-11-15~

TOBULŲ SANTYKIŲ PASLAPTIS PAGAL AISTRINGUOSIUS PRANCŪZUS

Prancūzišką poros santykių modelį psichologai ir šeimos santykių specialistai apibūdina kaip itin teisingą ir harmoningą. Ką tokio sugalvojo prancūzai? Kaip jiems pavyksta išsaugoti darnius santykius net ir praėjus ne vieneriems santuokos metams? Atskleisime 10 idealios poros santykių paslapčių pagal prancūzus.

Artūro Baroniūno nuotrauka

1.Lengvi santykiai

Prancūzų porose nepriimta “užkrauti” kitam parneriui rimtų santykių naštos. Jei vyras ir neskambina dieną ar dvi po jūsų paskutinio pasimatymo, tai visai normali situacija. Tai nereiškia, kad jam nepatiko jūsų draugija, tiesiog atsirado kitų reikalų. Mergina nekels scenų dėl menkniekių. Prancūzų manymu, agresijai ir įsižeidimui ne vieta santykiuose.

Be to, vyras ir moteris, nors ir susitikinėja, vis tiek daug laisvo laiko praleidžia atskirai, juk turi savų pomėgių, savo draugų. Esmė ta, jog prancūzai įsitikinę - vyrai ir moterys turi atskirus pasaulius ir kartais jiems reikia pabūti atskirai.

2.Romantika

Šiame emencipacijos ir moterų savarankiškumo amžiuje daugelis vyrų pamiršo, kad moterims reikia asistuoti. Čia prancūzai yra konservatyvūs ir elgiasi kaip tikri džentelmenai: atidarys moteriai duris, pakabins paltą, pristums kėdę ir, žinoma, užmokės pietų sąskaitą restorane.

Vyrai, atskleisime paslaptį - moteriai iki šiol tai patinka.

Romantika jums tik padės. Nesvarbu, ar tai dešimtas jūsų pasimatymas, ar  vestuvių dešimtosios metinės - išlikite dėmesingi ir rūpestingi, kad moteris jaustųsi kaip pirmame pasimatyme su jumis (o gal net gi dar geriau).

3.Ekspresija

Prancūzai nepratę slėpti savo jausmų, greičiau, priešingai - jie nuolatos kalba apie savo pojūčius ir dalinasi emocijomis. Iš vienos pusės, neretai tai krypsta link skandalų ir santykių aiškinimosi, bet kita vertus, geriau periodiškai išsikalbėti, išsakyti negatyvias emocijas, dalintis problemomis ir taikytis.

4.Jie rengiasi ir nusirenginėja vienas kitam

Jeigu ruošiatės į restoraną su mylimu žmogumi penktadienio vakarą ir apsirengiate kasdienius džinsus bei patogius batus, tuomet metas susimąstyti. Nes prancūzai tokia proga apsirengs geriausius marškinius ar gražią suknelę.

Stilius - tai ne tik madingi ir patogūs drabužiai, bet ir vidinė būsena: jei išėjimą su mylimu žmogumi į viešą vietą primsite kaip pasimatymą, tai ir emocijos bus ryškesnės, palyginus su tiesiog nuėjimu į barą.

Kuo geriau jūs apsirengę, tuo labiau savimi pasitikite ir geriau jaučiatės. Iš čia ir kyla vyrų prancūzų paslėptas ir kartu traukiantis seksualumas.

Goodlife Photography“ nuotrauka

5.Mažiau darbo - daugiau poilsio

Prancūzų poros daug laiko praleidžia ilsėdamosios - kartu arba atskirai. Bet kuriuo atveju pailsėję žmonės nejaučia tokio streso kaip daug dirbantys, jie žymiau labiau atsipalaidavę, todėl ir konfliktų patiria mažiau. Prancūzijos įstatymai darbdaviams draudžia skirti savo darbuotojams apmokamo poilsio mažiau nei 30 dienų per metus.

Tai “šventas” dalykas. Susimąstykite, kiek jūs laiko skiriate atostogoms.

6.Meilės rodymas visur

Kaip jau minėjome, prancūzai moka reikšti savo jausmus. Tai daro ne tik žodžių pagalba. Jiems labai svarbūs prisilietimai, apkabinimai, bučiniai. Mylintys žmonės visuomet bučiuoja viens kitą - pabudę ryte, prieš išeidami į darbą ar grįžę, prieš miegą ir visada, kada užsinori. Truputis švelnumo - ir jūsų santykiai nusidažys kitomis spalvomis!

7.Gundymas maistu

Prancūzai valgymo procesą paverčia ypatingu malonumu. Vietoj to, kad įprastai pavalgytumėte tarp darbų ir paskubomis, skirkite laiko bendram pasisėdėjimui prie pietų ar vakarienės stalo ir būtinai tuo pasimėgaukite. Įsileiskite tam tikrą preliudiją - vakarienę galite pradėti nuo taurės vyno, lengvų užkandžių, o pagrindinis patiekalas tebūnie ypatingas ir skanus abiems. O vakarienę užbaikite fantastišku desertu. Žinoma, nebūtina to daryti kasdien, bet bent kartą per savaitę pasimėgaukite vienas kito draugija ir ypatinga vakariene neskubėdami.

8.Įdomus laiko praleidimas kartu

Prancūzai taip planuoja savo laisvą laiką, kad kartu galėtų aplankyti kultūrinius renginius ar įvykius, įgytų naujų įspūdžių ir po to tuo tarpusavyje dalintųsi. Santykiams tai tik į gera.

9.Laikas sau

Tėvams, auginantiems mažus vaikus, neretai sunku laiko skirti tik sau. Bet tik ne prancūzams! Tai nereiškia, kad jie neskiria pakankamai dėmesio vaikams, tiesiog jie nuo mažens juos moko savarankiškai linksmintis ir žaisti, kol tėvai skiria dėmesį vienas kitam.

10.Meilios pravardės

Tubūt visi įprasti žodžiai prancūzų kalba skamba nuostabiai, bet kaip ten bebūtų, mielos, meilios pravardės nuteikia pozityviai ir pakelia nuotaiką. Gera būti vadinamam “mano meile”, “mano zuika”, “saulele” - kaip meiliai bepavadintumėte savo draugą/draugę, svarbiausia tai turi patikti abiems ir neerzinti.

1618812688zuza-galczynska-c5_eQi4rrjA-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ VIDURNAKČIO PRAMOGOMS

161846534820201001GFT_2557.jpg

VIDEO: INTERVIU SU KUNIGU ALGIRDU TOLIATU APIE BAŽNYTINĘ SANTUOKĄ

Santuoka bažnyčioje AA Studio

KĄ TURITE ŽINOTI, JEI TUOKIATĖS BAŽNYČIOJE

1615188567elvis-bekmanis-WJc87MVcDaA-unsplash.jpg

KAIP PASIRINKTI VESTUVIŲ VALANDĄ

Kristupas Daunys foto 4

VESTUVIŲ FOTOGRAFAS: NUOTRAUKOS TURI PERTEIKTI EMOCIJĄ

Tobula zmona

BŪSIMOMS NUOTAKOMS - FILMAS "TOBULA ŽMONA"

1595242753E._Lasio_nuotr._Vasarvidzio_nakties_sapnas.jpg

GĖLIŲ FESTIVALIS - ĮSPŪDINGA VIETA VESTUVIŲ FOTOSESIJAI

Daugiau
naujienų

ajax loader