Filtras
Nuogas nude vestuvinis tortas

~2016-06-13~

KAS YRA "NUDE" (NUOGAS) VESTUVINIS TORTAS?

Norite žengti žingsnis į žingsnį su mada ir jūsų vestuvės turi būti pagal naujausiais tendencijas? Tuomet tikrai jau girdėjote apie "nude", lietuviškai verčiant "nuogus", tortus. O jeigu ne, tuomet pristatome kokie tai tortai ir kuo jie ypatingi!

"Nude tortas - tai niekuo nedengtas tortas, kurio struktūra yra matoma iš išorės, t.y. visi biskvito sluoksniai, pertepimai ir t.t. Tokių tortų paviršius netepamas kremu ir nedengiamas cukrine mase. Viskas puošiama labai natūraliai - uogomis, šviežiomis gėlėmis ar kitokiais papuošimais", - aiškina "Liu Patty" įkūrėja Liucina Rimgailė (www.liupatty.lt)

Ne vienerius metus saldumynus vestuvėms daranti specialistė teigia, kad tokie tortai Lietuvoje jau praėjusį sezoną buvo išties populiarūs vestuvėse, vykusiose laisvesnėje aplinkoje, gamtoje: "Bet tai nėra tinkamiausias variantas elegantiškoms vestuvėms prabangiame restorane, tačiau sodybose, vilose, dvaruose - dera kuo puikiausiai!"

Kaip puošti būna nude tortai?

"Kaip jau minėjau, viršaus papuošimui paprastai naudojamos šviežios uogos, gėlės, kurias dažnai pabarstoma netirpstančia cukraus pudra. Be to, naudojamos įvairios figurėlės, lazeriu iš medžio ar kitokios medžiagos išpjautos frazės (pvz. "Taip", "Meilė yra saldi" ir t.t.), kurios įsmeigiamos į patį tortą", - teigė Liucina.

Būtina prisiminti, kad bet kuris tortas, jei pagamintas iš natūralių produktų ir be nereikalingų konservantų, turi kuo ilgiau stovėti šaldytuve, todėl nėra gerai jį pastatyti ant saldaus stalo 17 val. ir pjauti, kaip vis dar puikų konditerijos gaminį 24 val.

Kokį skonį rinktis, jeigu norite jog vestuvinis tortas atrodytų gražiai ir nesugriūtų pjaunamas?

"Jei norite negriunančio, gerai išlaikančio formą torto, sudarykite tam tinkamas sąlygas ir tiks bet kuris, - šypteli "Liu Patty" savininkė. - Tiesa, itin dažnas atvejis, kai cukrine mase dengti tortai griūna pjaunami. Jauniesiems reikėtų turėti tai omeny. Tai viena priežasčių, kodėl yra pasirenkami atskiri pyragaičiai arba keksiukai, kurių nereikia pjaustyti porcijomis.

Kalbant apie skonius, saugesnis variantas būtų rinktis saldumynus be alergenų, t.y. riešutų, medaus ir kitų specifinių dalykų. Jei tikrai žinote, jog šeimoje ir tarp draugų nėra jautrių žmonių, tuomet visada geriausia vadovautis savo skonių, nes juk tai jaunųjų šventė!"

1605521319virsas_geras.jpg

NAUJAS VESTUVIŲ ŽURNALAS IŠTEKU.LT - JAU PREKYBOJE

 Queen of Hearts Couture Cakes nuotrauka

VESTUVINIO TORTO DEKORAVIMO TENDENCIJOS 2017

Vestuviniai tortai

15 VESTUVINIŲ TORTŲ IDĖJOS

Vestuvių saldus stalas Jurgita Lukos Photography

VESTUVINIS SALDUS STALAS - KAS NAUJO?

Stebuklingas tortas

VESTUVINIS TORTAS SU VAIZDO PROJEKCIJOMIS

Vestuvių paroda - Išteku.lt

VESTUVIŲ PARODA VILNIAUS ROTUŠĖJE

Daugiau
naujienų

ajax loader