Filtras
Nude Mood photography nuotrauka

~2017-04-12~

KOKIO DYDŽIO VESTUVINĮ TORTĄ UŽSAKYTI?

Svarstant vestuvinio torto pasirinkimą, neabejotinai bent mažyčiu galvos skausmu tampa ir klausimas, kokio dydžio vestuvinio torto reikia? Kelių aukštų, kokio svorio – tokie ir panašūs klausimai skatina pasukti galvą, juk būtų visai nesmagu, jei torto imtų ir pristigtų. Todėl pateikiame porą variantų, kaip nesunkiai galite suskaičiuoti, kokio dydžio vestuvinį tortą užsakyti.

Nude Mood photography nuotrauka

Dažniausiai vestuvinių tortų kepėjai rekomenduoja skaičiuoti vienam žmogui 100 gramų gabalėlį torto. Dėl visa ko rekomenduojama dar apie kilogramą pridėti tam atvejui, jei šventėje pasitaikytų didelių torto mėgėjų, kurie paprašytų pakartoti. Taigi, jei vestuvėse dalyvauja 40 asmenų, užsakykite dviejų aukštų 5 kilogramų tortą. Jei šventės dalyvių skaičius viršija pusšimtį – verta pagalvoti ir apie trijų aukštų tortą, o artėjant prie 100 asmenų – neabejotinai reikėtų trijų aukštų torto.

Bet juk tortas tortui nelygus. Lengvas jogurtinis tortas svers gerokai mažiau nei sunkus kreminis. Todėl ir 100 gramų gabalėliai skirsis. Tad kitas galimas torto dydžio skaičiavimo metodas remiasi torto aukštų skersmeniu. Kad būtų paprasčiau ir suprantamiau, pateikiame lentelę:

Vadovaudamiesi šia lentele ir žinodami, kiek torto porcijų reikia, nustatysite, kokio dydžio tortą užsakyti savo vestuvių šventei.

1528697354naujos_tendencijos_foto_fotana.lt.jpg

2018 VESTUVIŲ TENDENCIJOS IR NAUJOVĖS

„Nuogas tortas“ Liu Patty nuotrauka

VESTUVINIS TORTAS: KOKS TURĖTŲ BŪTI 2016?

Vestuvių paroda Vilniaus Rotušėje žurnalo viršelis

VESTUVIŲ PARODOS 2015 ŽURNALAS: DAUGYBĖ PATARIMŲ

Nuogas nude vestuvinis tortas

KAS YRA "NUDE" (NUOGAS) VESTUVINIS TORTAS?

Vestuviniai keksiukai

30 VESTUVIŲ KEKSIUKŲ IDĖJŲ

Iš www.etsy.com

17 SMAGIAUSIŲ VESTUVINIŲ TORTŲ FIGŪRĖLIŲ

Daugiau
naujienų

ajax loader