Filtras
Nude Mood photography nuotrauka

~2017-04-12~

KOKIO DYDŽIO VESTUVINĮ TORTĄ UŽSAKYTI?

Svarstant vestuvinio torto pasirinkimą, neabejotinai bent mažyčiu galvos skausmu tampa ir klausimas, kokio dydžio vestuvinio torto reikia? Kelių aukštų, kokio svorio – tokie ir panašūs klausimai skatina pasukti galvą, juk būtų visai nesmagu, jei torto imtų ir pristigtų. Todėl pateikiame porą variantų, kaip nesunkiai galite suskaičiuoti, kokio dydžio vestuvinį tortą užsakyti.

Nude Mood photography nuotrauka

Dažniausiai vestuvinių tortų kepėjai rekomenduoja skaičiuoti vienam žmogui 100 gramų gabalėlį torto. Dėl visa ko rekomenduojama dar apie kilogramą pridėti tam atvejui, jei šventėje pasitaikytų didelių torto mėgėjų, kurie paprašytų pakartoti. Taigi, jei vestuvėse dalyvauja 40 asmenų, užsakykite dviejų aukštų 5 kilogramų tortą. Jei šventės dalyvių skaičius viršija pusšimtį – verta pagalvoti ir apie trijų aukštų tortą, o artėjant prie 100 asmenų – neabejotinai reikėtų trijų aukštų torto.

Bet juk tortas tortui nelygus. Lengvas jogurtinis tortas svers gerokai mažiau nei sunkus kreminis. Todėl ir 100 gramų gabalėliai skirsis. Tad kitas galimas torto dydžio skaičiavimo metodas remiasi torto aukštų skersmeniu. Kad būtų paprasčiau ir suprantamiau, pateikiame lentelę:

Vadovaudamiesi šia lentele ir žinodami, kiek torto porcijų reikia, nustatysite, kokio dydžio tortą užsakyti savo vestuvių šventei.

1582984025tortu_tendencijos_foto_is_vogue.co.uk.jpg

KOKIE VĖJAI VYRAUJA VESTUVINIŲ TORTŲ PUOŠYBOJE ?

„Nuogas tortas“ Liu Patty nuotrauka

VESTUVINIS TORTAS: KOKS TURĖTŲ BŪTI 2016?

Food Projects macaroons

APŽVALGA: SALDAUS STALO TENDENCIJOS 2015

VESTUVIŲ PARODA Isteku.lt 2014 KATALOGAS

VESTUVIŲ PARODA: KATALOGAS

Jelena Kurbatova Photography 4

80 PATARIMŲ, KAIP SUTAUPYTI PER VESTUVES

Fotografija Tau

10 žingsnių kaip išsirinkti vestuvių tortą?

Daugiau
naujienų

ajax loader