Filtras
 Queen of Hearts Couture Cakes nuotrauka

~2017-03-28~

VESTUVINIO TORTO DEKORAVIMO TENDENCIJOS 2017

Nusivils tie, kuriems vestuvinio torto puošyba asocijuojasi su cukrinių gėlių gausa, karoliukų kompozicijomis ir pan. 2017 metų torto dekoravimo tendencijos dvelkia modernumu, subtilumu ir minimalizmu. Tiesa, naujovių įpina gerokai platesnė nei įprasta spalvų gama.

Stiklo šukės

Torto dekoravimui naudojamos stiklo šukių imitacijos. Jei tortas kelių aukštų, atrodys dailiau skirtingų dydžių ar net spalvų „šukės“. Galima įkomponuoti kelių gėlių žiedų kompoziciją kaip kontrastą „stiklui“. Dekoruojant šiuo būdu tinkamiausios yra šaltos spalvos – melsva, mėlyna, violetinė.

Prabangus blizgesys

Sidabrinės, blizgios smėlio spalvos tortas. Klystate, jei manote, kad tai neskoninga. Šiuo atveju blizgesys neturėtų būti intensyvus, toks labai krentantis į akis.

Raukiniai

Moderniais raukiniais galima puošti visus torto aukštus, galima pasirinkti vieną. Raukiniai puikiai dera su prieš tai paminėtu blizgesiu. Dailiausiai atrodo balti ir pastelinių spalvų raukiniai.

Nėriniai

Ši dekoravimo idėja sužavės romantikus, tuos, kuriems modernumas nėra priimtinas. Torto puošyba nėrinių imitacija suteikia savotiško žavesio. Dekoruojant šiuo būdu rekomenduojamos švelni rožinė ir blyškiai žalsva pagrindo spalvos bei balti nėriniai. Torto viršutinį aukštą siūloma papuošti keliais dideliais gėlių žiedais.

Šlakelis spalvų

Marina Savickė www.photoprincess.lt nuotrauka

Nors vestuvėms įprasta rinktis baltą, rožinę, žalsvą, persiko ir kitas švelnias pastelines spalvas, 2017 metais siūloma vestuvinius tortus dekoruoti spalvomis. Svarbu pasirinkti subtilius, dailius elementus, pavyzdžiui, baltą tortą papuošti spalvotomis pieštomis gėlytėmis, žvaigždutėmis, ornamentais ir kt. Dekoravimo elementams tinka ryški mėlyna, raudona, geltona, violetinė, žalia spalvos.

Unikalus dizainas

Viena iš šių metų vestuvinių tortų tendencijų privers nusišypsoti, nes toks vestuvinis tortas primins vaikų gimtadienį. Šįmet madinga kelių aukštų tortą paversti tarsi sustabdyta mėgiamo filmuko ar filmo akimirka, atvaizduoti patinkantį herojų. Jei nemėgstate priklausyti daugumai, tuomet toks pasirinkimas bus kaip tik Jums.

Klasika

Pajūrio paštas“ nuotrauka

Jei prioritetą teikiate senosioms tradicijoms ir norite, kad vestuvinį tortą puoštų gėlės, pasirūpinkite, kad vaizdas neprimintų „torto po gėlėmis“ varianto. Torto pagrindui pasirinkite vieną spalvą (geriau net ne baltą, bet švelniai violetinę, žalsvą ir kt.). Puošybai pasirinkite kelis baltus žiedus arba šakeles. Lai valdo minimalizmas ir subtilumas.

1528697354naujos_tendencijos_foto_fotana.lt.jpg

2018 VESTUVIŲ TENDENCIJOS IR NAUJOVĖS

„Nuogas tortas“ Liu Patty nuotrauka

VESTUVINIS TORTAS: KOKS TURĖTŲ BŪTI 2016?

Vestuvių paroda Vilniaus Rotušėje žurnalo viršelis

VESTUVIŲ PARODOS 2015 ŽURNALAS: DAUGYBĖ PATARIMŲ

Nuogas nude vestuvinis tortas

KAS YRA "NUDE" (NUOGAS) VESTUVINIS TORTAS?

Vestuviniai keksiukai

30 VESTUVIŲ KEKSIUKŲ IDĖJŲ

Iš www.etsy.com

17 SMAGIAUSIŲ VESTUVINIŲ TORTŲ FIGŪRĖLIŲ

Daugiau
naujienų

ajax loader