Filtras
tortas vestuvems

~2019-03-20~

VESTUVIŲ TORTAS: KAS MADINGA 2019?

Tikriausiai nė vienos vestuvės nepraeina be vestuvinio torto: vieni renkasi įspūdingus keliaaukščius kepinius, kiti – kuklesnius, o pastaraisiais metais buvo populiaru įprastą tortą pakeisti iš dailių mažų kepinių sudėliotu torto formos „bokštu“. Bet 2019 metais viena iš vestuvių šventės tendencijų – sveikas sugrįžęs, didžiulis vestuvinis torte! Taigi, kokios karščiausios naujienos vyrauja ir ką reikėtų žinoti, jei svarstote, koks įspūdingas kepinys papuoš Jūsų šventės saldųjį stalą.

Weddingchics.com nuotrauka

Geometrinės formos

Daugeliu atvejų tortas yra apvalus, bet šių metų karščiausios naujienos skelbia, kad tortui reikėtų rinktis netikėtus sprendimus – įvairias geometrines formas. Pavyzdžiui, jei nenorite labai drąsių sprendimų, rinkitės kvadratą ar stačiakampį. O originalių sprendimų ištroškusieji – įvairių geometrinių formų kompoziciją, kuri nė iš tolo nebus panaši į įprastą tortą. O gal akmens luitą imituojantis tortas, nelygiais kraštais? Nepamirškite šiais metais madingų auksinių, bronzinių atspalvių ir Jūsų tortas tikrai taps šventinio stalo  akcentu.

Gėlių kompozicijos

Greičiausiai laikai, kada tortus puošti gėlėmis bus nebemadinga, neateis. Ir gerai, nes gėlės tortui suteikia elegancijos, gyvumo. Naudokite tik gėles ar derinkite gėlių ir uogų kompozicijas, kas labai tiks vasaros, rudens vestuvėms. Nepamirškite šiais metais labai madingų žalumynų!

Balta spalva

Tortas iš „Sweet Revenge Bake Shop", Alina Wall nuotrauka

Vestuvėms balta spalva labai tinka. Sakysite, baltas tortas nuobodus ir tuščias? Anaiptol! Žaiskite tekstūromis – galima išgauti nėrinių, pynių efektą, puošti tortą spindinčiais baltais perliukais, baltomis gėlėmis, naudokite jau minėtas įvairias geometrines formas ir net baltas tortas tikrai nebus nuobodus. Balta spalva labai švari, subtili, ji nepaprastai tiks, jei norite sukurti minimalistinį stilių. Toks tortas nelabai tiks vestuvėms kaimo tematika, bet bus tobulas elegantiškai šventei prabangiame restorane, dvare.

Auksinės detalės

Auksinė spalva 2019 metais vestuvių tendencijose tikrai pelnė išskirtinė vietą. Ne išimtis ir torto puošyba. Ši spalva suteiks prabangos, leis sukurti įspūdingą, išskirtinį, originalų dekorą.

Tortas-raidė

Raidžių formų tortai – galite rinktis jaunavedžių inicialus ar bet kokią kitą raidę, kuri Jums yra simboliška ir turi prasmę.

1605521319virsas_geras.jpg

NAUJAS VESTUVIŲ ŽURNALAS IŠTEKU.LT - JAU PREKYBOJE

 Queen of Hearts Couture Cakes nuotrauka

VESTUVINIO TORTO DEKORAVIMO TENDENCIJOS 2017

Vestuviniai tortai

15 VESTUVINIŲ TORTŲ IDĖJOS

Vestuvių saldus stalas Jurgita Lukos Photography

VESTUVINIS SALDUS STALAS - KAS NAUJO?

Stebuklingas tortas

VESTUVINIS TORTAS SU VAIZDO PROJEKCIJOMIS

Vestuvių paroda - Išteku.lt

VESTUVIŲ PARODA VILNIAUS ROTUŠĖJE

Daugiau
naujienų

ajax loader