Filtras
Fotojūra nuotrauka. Vestuvių paroda Rotušėje

~2016-11-06~

KOKĮ TRANSPORTĄ RINKTIS VESTUVĖMS?

Vestuvinio transporto pasirinkimas yra pakankamai maloni užduotis vestuvių planavimo procese. Tarp kitko, jaunosios, jeigu norite užsidirbti papildomų karmos taškų, leiskite šią užduotį įvykdyti būsimam vyrui. Tokiu atveju nuo jūsų pečių nukris dar viena užduotis, o jaunikis bus labai laimingas, galėdamas atlikti užduotį, kurią tikrai išmano! Tačiau, renkantis vestuvių transportą, nereikėtų to daryti aklai. Yra daugybė niuansų į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį, svarstant koks transportas bus geriausias jūsų vestuvėms. Jeigu Marytė išsinuomavo Bentley, nereiškia jog jis jums taip pat tiks. Siūlome įvertinti kiekvienos transporto priemonės teikiamą naudą ir išsirinkti geriausią

"Foto Jura" nuotrauka

Nuosavas automobilis

Vestuviniu transportu pasirinkus nuosavą automobilį, sutaupysite šiek tiek pinigų ir sumažinsite savo biudžeto išlaidas. Viskas nuostabu, jeigu jūsų nuosavas automobilis jus tenkina ir jūs mielai juo važiuotumėte ir savo vestuvių dieną, tačiau,  tokiu atveju, reikėtų pagalvoti kas vairuos tą automobilį. Juk jaunikio neversite sėsti už vairo savo vestuvių dieną! Taip pat reikėtų pasidomėti ar ir kiti šventės svečiai turės galimybę atvykti su savo nuosavais automobiliais, ir ar sutiks patys važiuoti iš vienos vestuvių vietos į kitą (Pvz.: iš bažnyčios į  vestuvių šventės vietą ir pan.). Taip pat turėtumėte pasirūpinti ir svečiais, kurie neturi savo nuosavų automobilių, arba nenori jų vairuoti šventės dieną. Kalbant apie jaunuosius ir nuosavo automobilio pasirinkimą, pagalvokite, ar nebus nuobodų ir kasdieniška vėl sėsti į tą patį automobilį, kuris stovi šalia namų?

Eva Shoot Photography nuotrauka

Nuomotas automobilis

Jeigu jūsų netenkina jūsų nuosavas automobilis, arba tiesiog nenorite juo važiuoti vestuvių dieną, išsinuomokite automobilį nuomos punkte. Šiuo atveju papildomų pinigų nesutaupysite, tačiau turėsite išskirtinį transportą. Galite nuomotis prabangų, aukštosios klasės automobilį, sportinį automobilį ar kabrioletą. Galite nuomotis vienetinį tam tikrą automobilį ar apskritai tinkantį tik jūsų šventės tematikai. Galbūt tai bus senovinis ar vintažinio stiliaus automobilis. Kalbant apie nuomotą automobilį, vėl gi reikėtų pasvarstyti apie svečius. Geriausia išeitis yra išsinuomoti automobilį sau, o svečiams parūpinti autobusą. Išsinuomotas automobilis puikiai tiks fotosesijai ir taip išsiskirsite iš svečių minios.

Autobusas

Kadangi jau prabilome apie autobusą, šią mintį turėtumėme pratęsti. Autobusas yra  nuostabi idėja, jeigu jūsų šventėje bus daugybė svečių. Kalbant apie nuosavus ir nuomotus automobilius, toks transportas labiau tinka vestuvėms, kuriose dalyvauja mažesnis žmonių skaičius. Išnuomavę autobusą jūs pasirūpinsite svečiais ir patikėkite, padarysite jiems didžiulę paslaugą. Tikrai atsiras tokių žmonių, kurie į vestuves nenorės važiuoti nuosavu automobiliu, o pagyvenusi teta, kuri apskritai nebevairuoja, gali ir neturėti tokios galimybės. Kartu su svečiais autobusu galite keliauti ir jūs. Jeigu nematote reikalo, nuomotis atskirą transportą jaunavedžiams, tai ir nedarykite to.

Limuzinas

Dar viena transporto priemonė, kuri buvo tituluojama vestuvių simboliu, šiuo metu nebėra tokia populiari, tačiau vis dar mėgiama. Šiais laikais limuzinus daugiau nuomoja gimtadieniams ar mokyklos išleistuvėms, tačiau vestuvėms jis taip pat tinka. Kokie to privalumai? Limuzinas atrodo gražiai ir prabangiai, taip pat talpina nemažai žmonių, bei turi nuosavą vairuotoją, kurį jūs gausite kartu su limuzinu. Kalbant apie nuosavą ar nuomotą automobilį, vairuotoju turėsite pasirūpinti patys. Vienintelis limuzino trūkumas, tai užgesęs jo populiarumas. Kuomet limuzinus nuolat nuomojasi mokinukai arba jubiliatai, o juos galime kasdien matyti gatvėse, pasidaro ne taip ir neįprasta, tiesa?

Motociklas

Negalime nepaminėti ir šios transporto priemonės, skirtos ekstremalumo mėgėjams. Motociklas yra puiki transporto priemonė vestuvėms, kadangi ji padės jums išsiskirti iš minios, o su tokia transporto priemonė jūs išties atrodysite šauniai. Tačiau, motociklas vestuvėms taip pat turi ir minusų. Didžiausias minusas tai jaunosios apranga. Sėstis ant motociklo su dešimčia sluoksnių tiulio ir trijų metrų šleifo sijonu, yra išties beprotiška. O ką jau kalbėti apie patogumą? Taip pat, šį kelių monstrą turėsite vairuoti patys, o tam reikalingos specialios kategorijos vairuotojo teisės. Na ir žinoma, privalėsite pasirūpinti savo svečių kelione. Tačiau, jeigu esate jaunavedžiai ekstremalai ir norite nepamirštamų vestuvių, motociklas yra puiki idėja. O ir moterims yra sukurta nuostabių vestuvinių kombinezonų!

1531373166transportas_VZX_Photography.jpg

12 VESTUVIŲ TRANSPORTO IDĖJŲ

VESTUVIŲ PARODA Isteku.lt 2014 KATALOGAS

VESTUVIŲ PARODA: KATALOGAS

Daugiau
naujienų

ajax loader