Filtras
Rolls royce Ghost nuomai

~2016-04-06~

IŠSKIRTINIS VESTUVIŲ TRANSPORTAS

Kiekviena pora svajoja apie ypatingas vestuves nuo pradžios iki galo. Todėl kelionė iš viengungystės į vedybinį gyvenimą turi būti ypatingą. Juokaujame, kad jeigu nuotaka renkasi dizainerio suknelę, tuomet jaunikis gali „pasipuošti“ ypatingu transportu.

„Rolls Royce Ghost“ - ypatingai prabangus automobilis, kuris laikomas vienas iš moderniausių technikos prasme. Tai ypatingas modelis, kurį „Rolls Royce“ sukūrė šimto metų jubiliejaus proga nuo jų pirmojo automobilio „Silver Ghost“. Todėl šiame modelyje dera du dalykai - klasikinė prabanga bei elegancija ir šiuolaikinė inžinierija. 

„Rolls Royce Rent“ vieninteliai Lietuvoje siūlo nuomotis modelį su visiškai baltu salonu - nuo elastingos baltos odos iki ėriuko vilnos kilimėlių. 

Keliaudami šiuo automobiliu pasimėgausite didinga, aristokratiška kelione, kuri paliks maloniausius prisiminimus, o aplinkinius privers nulydėti susižavėjimo pilnais žvilgsniais.

Automobilį galima išsinuomoti ne tik kelionei, bet, pavyzdžiui, tik fotosesijai. Patikėkite, balta nuotakos suknelė, jūsų įsimylėjusios akys ir šis spindintis gražuolis padės sukurti įspūdingas nuotraukas.

Išsinuomokite „Rolls Royce Ghost“ savo ypatingai šventei - mergvakariui, bernvakariui, vestuvėms, fotosesijai, krikštynoms, vaiko pasiėmimo iš ligoninės proga - www.rollsroycerent.lt

1531373166transportas_VZX_Photography.jpg

12 VESTUVIŲ TRANSPORTO IDĖJŲ

VESTUVIŲ PARODA Isteku.lt 2014 KATALOGAS

VESTUVIŲ PARODA: KATALOGAS

Daugiau
naujienų

ajax loader