Filtras
1527222507geliu_mergaites_ivaizdis_Jurate_Gurauske_Photography.jpg

~2018-05-25~

5 PATARIMAI, KAIP IŠRINKTI SUKNELĘ GĖLIŲ MERGAITEI

Tikriausiai nė vienas vestuvių šventės dalyvių nesulaukia tiek dėmesio, susižavėjimo kupinų žvilgsnių kaip gėlių mergaitė (žinoma, neskaitant jaunavedžių). Mažajai damai grakščiai tipenant ir barstant žiedlapius į ją nukrypsta visų šventės dalyvių akys, todėl papuošti tokias garbingas pareigas atliekančią mergaitę būtina.

Jūratė Gurauskė Photography nuotrauka 

Pateikiame kelis aspektus, į kuriuos reikėtų atsižvelgti, renkantis suknutę gėlių mergaitei.

1. Pirmiausia apsispręskite dėl savo suknelės spalvos ir stiliaus

Kažkokių rašytų ar nerašytų taisyklių gėlių mergaitės suknelės spalvai, stiliui ar audiniui tikrai nėra – nuotaka turi visišką valią pasirinkti tai, ko ji nori. Visgi dažniausiai – o taip, beje, ir teisingiausia – nuotakos pasirenka suknelę, kuri įsilietų į bendrą šventės koncepciją, sietųsi su pačios nuotakos įvaizdžiu. Vienas dažniausių pasirinkimų yra balta arba dramblio kaulo suknelė, stiliumi panaši į nuotakos. Taip pat puikus pasirinkimas gėlių mergaitės suknelę rinktis tokios spalvos, kokios yra pamergių suknelės.

2. Atsižvelkite į sezoną

Gėlių mergaitės drabužis turėtų atitikti sezoną. Jei tai šiltasis metų laikas ir orai lepina, rinkitės suknelę trumpomis rankovėmis, basutes (be pėdkelnių!). Jei lauke orai nelepina ir yra pakankamai vėsu, reikėtų batukų, pėdkelnių, suknelės ilgomis rankovėmis ir / ar dailaus megztuko, tiktų ir bolero tipo.

3. Patogumas ir augimas

Rinkdami drabužių derinį gėlių mergaitei pasirūpinkite patogumu – nei batukai, nei suknelė ar kitas įvaizdžio elementas neturi spausti, varžyti judesių. Taip pat nepamirškite fakto, kad vaikai labai sparčiai auga ir jei suknelę užsakysite prieš kokį pusmetį ar dar anksčiau, turėkite omenyje, kad per šį laiką mergaitė gali gerokai ūgtelėti.

4. Nepamirškite audinio svarbos

Nors geriausia, jei gėlių mergaitės suknelės audinys tiks prie bendros vestuvių koncepcijos, nuotakos įvaizdžio, visgi reikėtų atsisakyti masyvių, standžių audinių, taip pat tų, kurie nėra natūralūs ir neleis odai kvėpuoti. Geriausia pasirinkti audinį, atsparesnį glamžymuisi, nes juk žinome, vaikai ne visada nustygsta vietoje, ne visada sėsdamiesi sulygina visas klostes. Pavyzdžiui, idealus pasirinkimas būtų satinas.

5. Pasirinkite tinkamą amžiui ilgį

Dažniausiai gėlių mergaitėms parenkamos suknelės, siekiančios žemę arba kurių ilgis yra šiek tiek po keliais. Jaunesnėms mergaitėms tiks ir pastarasis variantas, nes palei žemę besivelkanti suknutė mažai damai gali būti tikras kliuvinys. Grindis siekiančios suknelės daugiau elegantiškos, nors atrodo labai puošniai, jas rekomenduojama rinktis vyresnėms mergaitėms, kurios atsargiau, grakščiau eina.

Tai keli patarimai, kurie padės lengviau apsispręsti, kokia suknele papuošti gėlių mergaitę. Žinoma, apsvarstykite dar ir kainą – kokią vestuvėms skirto biudžeto dalį galite tam skirti.

1527651588ziedai_Tomas_Janulevicius_foto.jpg

ŽIEDŲ BERNIUKO STILIUS VASAROS VESTUVĖSE

VESTUVIŲ PARODA Isteku.lt 2014 KATALOGAS

VESTUVIŲ PARODA: KATALOGAS

onewed.com nuotrauka

VAIKAI VESTUVĖSE - KĄ JIEMS TEN VEIKTI?

Daugiau
naujienų

ajax loader