Filtras
svente_temdantys_netiketumai.jpg

~2013-06-04~

6 ŠVENTĘ TEMDANTYS NETIKĖTUMAI: KAIP JUOS IŠSPRĘSTI?

Vestuvės - ypatinga diena, bet kartais nuotaiką gadina visai neplanuoti ir tuo labiau nemalonūs netikėtumai. Padėsime iškart jiems pasiruošti.

1. Sušlapusi vestuvinė suknelė
Dažniausiai nuotakos puošiasi ilgomis suknelėmis, užmiršdamos, kad gali tekti bristi ir per balas. Galimybė tuoktis sušlapusiomis ir išpurvintomis “padalkomis” nepatiktų nė vienai, todėl turime sprendimą. Svarbiausia iš anksto pasiruošti milžinišką skėtį, kuris uždegs ir tave, ir suknelę. O vėliau tą skėtį galėsite panaudoti ir fotosesijoje, nes tilpsite abu.

2. Padūkę vaikai
Žinoma, niekas negalėjo spėti, kad pusbrolio vaikai yra nevaldomi ir per šventę elgiasi lyg laukiniai. Rodos, dar truputį ir belakstydami jie nugriaus visus papuošimus. Jeigu kviečiate vaikus į šventę, turite suprasti, kad net ir papuošus juos, jie nebūtinai elgsis tinkamai. Geriausia išeitis vaikams padaryti atskirą stalą, pasirūpinti jų užimtumu, o vietoje penkių patiekalų meniu, paprašyti patiekti bulvyčių ir vištienos pirštelių. Ekstra atveju galima turėti ramią erdvę su televizoriumi, kur vaikams užimti galima rodyti dėmesį kaustančius filmukus.

3. Vystančios gėlės
Dar tik išėjote iš ceremonijos, o jūsų gėlės atrodo kaip pirktos prieš savaitę? Kartais taip nutinka, bet dėl to neverta gadintis sau nuotaikos. Ką daryti? Kai dar rinksitės gėles, suspauskite tarp pirštų stipriai jos žiedlapį. Jei nelieka žymių - galite rinktis šias gėles, kaip atsparesnes. Saulėgrąžos, gerberos, lelijos, jurginai puikus pasirinkimas, nes turėdamos sumedėjusius stiebus šios gėlės ilgiau išsilaiko. Vengite lepių gėlių kaip gerdenijos, pakalnučių ar tulpių.

4. Įsisiautėję svečiai
Vakarėlis pavyko, bet svečiai šiek tiek peržengia ribas? Dažna problema, kai alkoholio padauginę žmonės dar nusprendžia sėstis už vairo. Ką daryti? Geriausia pasirūpinti jų nakvyne arba transportu iš anksto. Daugelis norės atsipalaiduoti, todėl praneškite, kad trečią valandą nakties norinčius autobusas nuveš namo.

5. Nenuspėjamas oras
Vasarą daugelis tikisi nuostabaus oro - kai šildo saulytė, gaivina vėjelis ir nesimato nė dėbesėlio. Spėjame, kad pasiseka tik pusei apie tai  svajojančių, o kiti turi spręsti ką daryti jeigu lauke būti nesmagu. Jeigu tuokiatės lauke, turėkite planą B, kas bus jeigu bus lietus. Net jei neplanavote, pasirūpinkite palapine. Taip, tai papildomos išlaidos, bet greičiausiai gali jos prireikti. 

6. Sudegusios žvakės
Planavote, kad jos puoš aplinką visą vakarą, bet neplanuotai jos ėmė ir sudegė. Pirkdami žvakes atkreipkite dėmesio į nurodytą laiką kiek jos dega (būna ant visų žvakių pažymėta). Taip pat atlikite testą - uždekite kelias dar prieš šventę ir pažiūrėkite kiek laiko ir ar tolygiai sudegs.

 

1527651588ziedai_Tomas_Janulevicius_foto.jpg

ŽIEDŲ BERNIUKO STILIUS VASAROS VESTUVĖSE

VESTUVIŲ PARODA Isteku.lt 2014 KATALOGAS

VESTUVIŲ PARODA: KATALOGAS

onewed.com nuotrauka

VAIKAI VESTUVĖSE - KĄ JIEMS TEN VEIKTI?

Daugiau
naujienų

ajax loader