Filtras
Vaikai vestuvėse

~2016-02-19~

VAIKAI VESTUVĖSE: UŽ AR PRIEŠ?

Sudarinėjant vestuvių svečių sąrašą, neišvengiamai susidursite su dilema - ar turėtų jūsų vestuvėse dalyvauti vaikai, ar ne? Jeigu nuspręsite, kad mažiesiems jūsų šventėje ne vieta – viskas normalu, tiesiog kvietimuose nurodykite, jog svečiai savo mažąsias atžalas paliktų namuose. Tačiau, jeigu jums vaikai visai netrukdo ir savo šventėje juos matyti norite, jums teks apgalvoti keletą dalykų. Kuo užimti mažuosius? Kaip juos suvaldyti, o kartu ir sudominti? Ar reikėtų atskiro meniu vaikams? Kalbant apie vaikus yra keletas niuansų, kuriuos turėtumėte aptarti planuojant savo vestuves.

Nuspręskite, ką įtraukti į svečių sąrašą

Tikriausiai suvokiate, jog visų vaikų į savo vestuves susikviesti nereikėtų ir to daryti net gi negalima, kadangi  jūsų vestuvės pavirs į vaikų darželį ir jie tiesiog okupuos jūsų šventę. Turite nuspręsti, kuriuos vaikus pakviesti reikėtų, o kurių ne. Jūsų vestuvėse turėtų dalyvauti tie vaikai, kurie yra iš jūsų artimos aplinkos. Tai turėtų būti jūsų ir jūsų vyro šeimos narių, giminaičių vaikai. Na, arba labai artimų draugų atžalos. Tai gali būti sesers ar brolio  vaikai, krikšto vaikai ar sūnėnai, bei dukterėčios. Tikriausiai galvojate, ką reikės atsakyti tiems svečiams, kurių vaikų nekvietėte? Tiesiog mandagiai atsiprašykite ir pasakykite, jog jūsų svečių sąrašas buvo limituotas.

Aiškiai praneškite, ar vaikai gali dalyvauti ar ne

Jeigu norite, jog vaikai dalyvautų, kvietime nurodykite, jog kviečiate dalyvauti su šeima ir tai turėtų būti pakankamai aišku. Jeigu, vis tik, nusprendėte, jog vaikučių nereikia, kvietimą išsiųskite standartinį, kaip ir daugumai svečių. Tačiau, kad būtų aišku, jog nenorite, kad dalyvautų vaikai, turėtumėte tai porai paskambinti ir tai pasakyti. Tiesiog praneškite, jog yra kviečiama tik jūsų draugų pora, o mažuosius tegu palieka namuose, kadangi vaikučiai tiesiog nebetelpa į svečių sąrašą.

Vaikų priežiūra

Jeigu yra galimybę vaikus sodinkite prie to pačio stalo šalia jų tėvų, arba kuo įmanoma arčiau jų. Tikriausiai matėte daugybę filmų, kuomet vaikai yra susodinami prie atskiro vaikų stalo, tačiau, patikėkite, tai nėra gera idėja. Tiesiog vestuvių šventės eigoje, nekontroliuojami vaikai pradės siautėti, žaisti ir lakstyti, o jūsų vestuvės pavirs į vaikų darželį. Taip pat, jeigu norite būti užtikrinti, jog vaikai jūsų vestuvių nepavers vaikų darželiu, pasamdykite prižiūrėtoją. Galbūt turite vyresnę paauglę dukterėčią, kuri galėtų sukontroliuoti vaikus ir karts nuo karto žvilgtelėti, jog jie nelystų prie vestuvinio torto? Tai neturėtų būti auklė, tai labiau turėtų būti asmens sargybinis, kuris tiesiog prižiūrėtų tvarką.

Pagalvokite apie vaikų meniu

Norint, kad vaikams būtų linksma ir įdomu, pagalvokite apie vaikų meniu. Jis neturėtų būti su dešimčia skirtingų patiekalų pasiūlymų, tačiau apgalvokite, koks maistas domina vaikus. Galbūt tam tikri užkandžiai, mini picos ar hamburgeriai. Vaikams tikrai įspūdžio nepaliks didkepsnis ar kepta lašiša, o norint, jog visi svečiai liktų nustebinti, pagalvokite ir apie mažuosius. Pamatysite, sudarinėti vaikų meniu jums patiems taps malonia užduotimi.

Užimkite vaikus

Norint, kad jūsų šventė nevirstų smėlio dėže, turite pagalvoti apie pramogas vaikams. Sugalvoję kaip užimti vaikus, neturėsite jaudintis, jog vaikai iš nuobodulio pradės lakstyti po šokių salę, reikalauti tėvų dėmesio ar rodyti tam tikrą nepasitenkinimą ar susierzinimą. Pasamdykite klouną, išnuomokite batutą, galbūt visažistę, kuri paišytų vaikams ant veidų smagius žvėrelius, supermenus ir betmenus. Sukomplektuokite pramogų kambarį, žaidimų stalus ar kitokias atrakcijas. Pasitelkite savo fantaziją ir pagalvokite, ką patys būtumėte norėję veikti vestuvėse, kuomet buvote vaikai.

1527651588ziedai_Tomas_Janulevicius_foto.jpg

ŽIEDŲ BERNIUKO STILIUS VASAROS VESTUVĖSE

VESTUVIŲ PARODA Isteku.lt 2014 KATALOGAS

VESTUVIŲ PARODA: KATALOGAS

onewed.com nuotrauka

VAIKAI VESTUVĖSE - KĄ JIEMS TEN VEIKTI?

Daugiau
naujienų

ajax loader