Filtras
Vestuvių žaidimai. Nuotraukos autorius Foto Gidas

~2016-09-01~

VESTUVIŲ ŽAIDIMAI: kokie yra geri ir blogi

Sėdėti prie stalo visas vestuves ir kilnoti taures nesinori niekam, o kad svečiai pasijustų laisviau, susipažintų ir atsipalaiduotų - dažniausiai visi kviečiami pažaisti įvairius žaidimus. Tiesa, vestuviniai žaidimai yra atskira kategorija, nes jų akcentu tampa jaunavedžiai ir jų būsimas bendras gyvenimas. Kalbamės su vestuvių vedėju Mantu Karpovičiumi, kuris žino šimtus žaidimų.

Kas yra geri vestuvių žaidimai?

“Vienas svarbiausių dalykų - jų pateikimas. Vedėjas turi labai gerai “išdirbti” žaidimus, kad jie būtų lengvi ir smagūs. Labai sudėtinga, kuomet žmonės jau būna matę žaidimą, kurį vedė prastas vedėjas ir žaidimas patyrė fiasko. Iš jų pasakojimo supranti, jog žaidimas iš esmės yra geras, bet vedėjas pridarė daug klaidų”, - teigė Mantas.

M.Karpovičius perskaitė ne vieną knygą apie vakarėlių žaidimus ir prisipažino, jog gerų yra pakankamai nedaug.

Patys žaidimai turi būti vykdomi ir su įgarsinimu, ir su apšvietimu, tuomet jie bus visiškai išpildyti ir sulauks pasisekimo. Pats M.Karpovičius mėgsta žaidimus, kuriuose mažai rekvizito, nereikia specialiai persirengti.

Sunku išjudinti


Vestuvių šventės metu vedėjas organizuoja apie šešias veiklas ir jos dažniausiai yra - žaidimai. Jie turi būti logiški, jungtis vieni su kitais, o jei pasirodo, jog žaidimas nepavyksta - jam iškart turi būti surastas pakaitalas.

Žaidimai reikalingi ne tik tam, jog svečiai atsipalaiduotų ir susipažintų, bet ir tam, jog sedėdami prie stalo nuo per didelio alkoholio kiekio nesulaukę dvylikos neužmigtų salotų dubenyje.

“Lietuviai nenori pramogų, juos sunku išjudinti. Vestuvių šventės pradžios tempas priklauso ar žmonės pažįstami, koks kiekis žmonių ir kiek iš jų yra aktyvių. Smagu, kai yra tokių kurie nebijo pasijuokti iš savęs, nes tai kelia bendrą tonusą. Žinoma, tai būna tik vakaro pradžioje, nes vėliau visi renginiai įsivažiuoja ir tempas suvienodėja”, - patirtimi dalinosi Mantas.

Siaubingiausi vestuvių žaidimai

Mantas pavardino keletą žaidimų, kurie jo nuomonę (ir išteku.lt taip pat) kelia siauba.

- Vaikinui tarp kojų įspraudžiama morka ir mergina su tarka tarp kojų turi pritarkuoti salotų.

- Vaikinas tarp kojų laiko pripūstą prezervatyvą ir turi jį susprogdinti į merginos užpakaliuką.

- Estafetinio pobūdžio, kai vienas bėga, turi išgerti, kitas užkąsti, o trečias įpilti. 

Kalbėjomės su vestuvių vedėju Mantu Karpovičiumi

Nuotrauka - Foto Gidas

1605521319virsas_geras.jpg

NAUJAS VESTUVIŲ ŽURNALAS IŠTEKU.LT - JAU PREKYBOJE

Mantas Karpovičius. Vestuvių ir renginių vedėjas

GERAS VESTUVIŲ VEDĖJAS - koks jis?

Daugiau
naujienų

ajax loader