Filtras
Negril, Jamaika

~2013-07-09~

10 GRAŽIAUSIŲ PAPLŪDIMIŲ MEDAUS MĖNESIUI

Saulė, mėlynas vandenynas ir baltutėlis smėlis - tobulas medaus mėnuo. Pateikiame sąrašą gražiausių pasaulio paplūdimių, kurie puikiai tinka atšvęsti romantiškiausias jūsų atostogas.

Kauai, Havajai

Šioje saloje atrasite ne tik nuostabius paplūdimius, bet ir įspūdingus krioklius, išsišakojusias olas, mielus tradicinius miestelius ir 80 kilometrų ilgio pliažus. Išbandykite įvairiausias veiklas vandenyje, keliaukite po salą, plaukite laivu iki Na Pali pakrantę, jodinėkite arkliais ir medaus mėnuo bus tikrai įspūdingas.

Nuevo Vallarta, Meksika
Populiarus kurortas Ramiojo vandenyno pakrantėje turi ne tik nuostabius paplūdimius, bet ir tradicinę meksikietišką kultūrą. Čia jus priblokš puikus oras, draugiški žmonės, nuostabus maistas, o jei norėsite pamatyti ir ką nors “kultūringo” - čia pat rasite majų palikimą.


 

Santa Rosa paplūdimys, Florida

Dar viena tobula vieta - minkštas it pudra smėlis, kuris dėka Apalačių kvarco išsilaiko vėsus, įspūdingo mėlynumo vanduo ir puikūs viešbučiai.

Negril, Jamaika

Čia rasite ir ilgų nuostabių paplūdimių ir tokių įspūdingų miniatiūrinių salelių. Jūsų laukia įvairiausios vandens pramogos, nuostabioji Jamaika ir regio muzikos gerbėjai. Nebijokite gerai paieškoti internete jums labiausiai tinkančio varianto.

Praia do Forte, Brazilia

Beveik 20 kilometrų nuostabių žėrinčių paplūdimių, permatomo žydro vandens ir puikaus oro - ko dar galėtų reikėti tobulam medaus mėnesiui. Aplankykite istorinį Salvadoro miestą.

Maldyvai

Nereikia nė tuščiai aušinti burnos. Nepamirštamas salynas Indijos vandenyne tobula vieta ne tik medaus mėnesiui, bet ir vestuvėms. Išbandykite ne tik aktyvias pramogas, bet ir ypatingą Maldyvų SPA programą su čia pat išgaunamais kokosų aliejais.

Antigua

Sakoma, jog ši mažytė sala (22 km ilgio ir 17 km pločio) Karibuose išsiskiria net 365 nuostabiais paplūdimiais. Jeigu nusibos šios salos smėlis, išbandykite šalia esančios Barbuda salos rožinį smėlį!

Bermudai

Dar vieni nuostabūs rožinio smėlio paplūdimiai ir architektūra įkvėpta Anglijos tradicijų. Išsinuomokite motorolerį ir pakeliaukite po salą. Ir jūs tikrai niekur nepradingsite...

Prividenciales, Terkse ir Kaikose

Nors šios salos tai Bahamų salyno tąsa, bet iš tiesų jos priklauso Didžiajai Britanijai. Bet kuriuo metų laiku oro temperatūra netrukdys maudynėms, nes svyruoja nuo 24 iki 32 laipsnių pagal Celcijų. Aplinks šias salų grupes yra 8 didelės ir 30 mažyčių salelių.

Didysis Kaimanas, Kaimanų salos

Jeigu norite kelionės į rojų - keliaukite į Didžiojo Kaimano salą. Galėsite paplaukioti su jūros vėžliais, mėgautis vandens pramogomis ar tiesiog ramiai supuotis hamakuose. 

Vestuvės Gibraltare „Justina Smile Photography“ nuotrauka

LIETUVIŲ VESTUVĖS GIBRALTARE - PASAKOJIMAS IŠ PIRMŲ LŪPŲ

ŠARŪNO IR SANDROS VESTUVĖS KRETOJE: PATARIMAI IŠ PIRMŲ LŪPŲ

ŠARŪNO IR SANDROS VESTUVĖS KRETOJE: PATARIMAI IŠ PIRMŲ LŪPŲ

Vestuvės Kretoje KRETA KITIP

SPECIALUS PASIŪLYMAS - VESTUVĖS SENOVINĖJE KOPLYČIOJE KRETOJE

VESTUVIŲ PARODA Isteku.lt 2014 KATALOGAS

VESTUVIŲ PARODA: KATALOGAS

Daugiau
naujienų

ajax loader