Filtras
Vestuvės tailande. Manto Pra nuotrauka

~2016-06-22~

SANTUOKA UŽSIENYJE: VESTUVĖS TAILANDE

Susituokti ant jūros kranto, tarp svyruojančių palmių, krištolinio vandens, skalaujančio krantą – daugelio būsimų nuotakų svajonė. Nors pastaraisiais metais vestuvės užsienyje vis populiarėja mūsų šalyje, bet dar daugelis prisibijo net apie tai pasvajoti, galvodami, kad tokia svajonė gali kainuoti labai daug.

Lietuvių pora vestuvių fotografas Mantas Pralgauskas (Mantas Pra) ir jo žmona Rasa jau įgyvendino net dvi savo svajones. Prieš 5 metus jie susituokė būtent užsienyje, egzotiškoje Kuboje, kur prisiekė amžiną meilę ant jūros kranto. Tada dar abu net nesvajojo, kad jų gyvenimas susiklostys taip, jog patys įsisuks į vestuvių organizavimo verslą ir net ne Lietuvoje, o tolimajame Tailande. 

Mantas vestuvių fotografu dirba jau penkerius metus, pora mėgsta keliauti, tad prieš kelis metus ryžosi aplankyti Tailandą, kuris šiai dienai yra poros antri namai. Trečius metus sezoniškai Mantas ir Rasa vyksta žiemoti į Tailando rojumi vadinama Koh Kood salą. Tai viena iš nedaugelio likusių vietų egzotiškame Tailande, kur dar galima pasimėgauti ramybe, laukine gamta, nuostabiais paplūdymiais be turistų. Butent tokia aplinka ir sužavėjo lietuvaičius.

Mantas juokauja, kad galbūt jie buvo vieni pirmųjų lietuvių, kurie aplankė šią salą. Dabar čia su Manto ir Rasos rekomendacijomis kasmet apsilanko vis daugiau ir daugiau tautiečių. Tai nuostabus rojaus kampelis, kur tiesiog pasimiršti: gali tingiai gulėti ant jūros kranto, gurkšnoti šviežiai nuskintą kokosą, romantiškai leisti laiką prie kerinčio grožio krioklių, nardyti arba tiesiog...susituokti.  Tai yra antroji poros įgyvendinta svajonė. Ankščiau Mantas su Rasa darbavosi Phuketo kurorte, ten fotografavo vestuves, bet persikėlę į Koh Koodą nusprendė, kad tai būtų ideali vieta poroms ištarti lemtingąjį TAIP. 

Pradėję siūlyti vestuvių organizavimo paslaugas Tailande, pora sulaukė didelio susidomėjimo ir ne tik iš lietuvių bet ir iš užsienio porų. Pasak Manto, dažniausiai tokias vestuves renkasi tie žmonės, kurie nori šventės sau, pabėgti nuo visų, pasimėgauti vienas kito kompanija, kartu praleisti romantiškai medaus mėnesį. 

„Mes pasirūpiname viskuo, pradedant lėktuvo bilietais, viešbučio rezervavimu, atvykimu iki salos, makiažo, plaukų stilisto paslaugomis, ceremonija. Būsimiems jaunavedžiams tereikia tik mėgautis salos teikiamais malonumais. Kadangi patys čia gyvename jau ketvirtus metus, tai žinome ką pasiūlyti, kur praleisti laisvalaikį, suroganizuojame transportą jei žmonės nori kur nuvykti, esame pasiruošę padėti 24 valandas per parą“ – pasakojo Rasa.

Mantas ir Rasa siūlo kelis vestuvių ceremonijų variantus: galima pasirinkti kur norite susituokti, ar tai ant jūros kranto, ant prie šniokščiančio krioklio, galbūt laukiniame paplūdimyje, ar budistų vienuolyne. „Viskas priklauso nuo poros norų, kuriuos mes būtinai išpildysime“ – šypsosi Mantas, taip pat pridūrė, kad yra galimybė, kad jaunuosius sutuoktų ir palaimintų vienuoliai. Norint būti palaimintiems budistų vienuolių nereikia būti budistu. 

Ceremonijos vietą galima dekoruoti tiek kriauklytėmis, bambukais, tiek gyvomis gėlėmis. Taip pat po ceremonijos poros dažnai prašo surengti romantišką vakarienę ant jūros kranto. Vestuvių organizavimo paslaugas organizuojantys lietuviai patikino, kad yra pasiruošę išpildyti visus jaunavedžių norus. Mantas pats įamžina vestuvių ceremonijas, tad sukti galvos apie profesionalų fotografą poros nebereikia.

Taip pat ceremonijo metu yra daroma ir ypatinga „smėlio“ ceremonija, kurios metu jaunieji į bendrą indą pila skirtingos spalvos smėlį, kuris simbolizuoja jų atskirų gyvenimų susipynimą į vieną. „Ceremonijos metu viskas būna taip gražu, kad neretai pati graudinuosi“ – pripažino Rasa.

Geriausia vykti tuoktis į Tailandą yra nuo spalio iki gegužės mėnesio, kadangi tai sausasis metų laikas, kai nelyja, nors kitais mėnesiais taip pat yra saulėtų dienų, bet lietaus tikimybė didesnė. Vestuvių organizavimo paketai prasideda nuo 599 eurų porai, lėktuvo bilietai iš Lietuvos į Tailandą nuo 300eurų į abi puses žmogui, viešbučių kainos Koh Kood saloje nuo 20 eurų už naktį. 

Daugiau informacijos apie lietuvių organizuojamas vestuves Tailande rasite puslapyje www.vestuvestailande.lt

O visus neabejingus Tailandui kviečiame prisijungti prie didžiausios Lietuvoje Tailando mylėtojų grupės Facebooke: Tailandas Savarankiskai

Vestuvės Gibraltare „Justina Smile Photography“ nuotrauka

LIETUVIŲ VESTUVĖS GIBRALTARE - PASAKOJIMAS IŠ PIRMŲ LŪPŲ

ŠARŪNO IR SANDROS VESTUVĖS KRETOJE: PATARIMAI IŠ PIRMŲ LŪPŲ

ŠARŪNO IR SANDROS VESTUVĖS KRETOJE: PATARIMAI IŠ PIRMŲ LŪPŲ

Vestuvės Kretoje KRETA KITIP

SPECIALUS PASIŪLYMAS - VESTUVĖS SENOVINĖJE KOPLYČIOJE KRETOJE

VESTUVIŲ PARODA Isteku.lt 2014 KATALOGAS

VESTUVIŲ PARODA: KATALOGAS

Daugiau
naujienų

ajax loader