Filtras
Vita Jurevičienė Photography nuotrauka

~2016-11-02~

VESTUVĖS UŽSIENYJE: 10 DALYKŲ Į KĄ SVARBU ATKREIPTI DĖMESĮ

Sudarėme 10 dalykų sąrašą, ką vertėtų žinoti, ketinant švęsti savo vestuves svetur.

Vita Jurevičienė Photography nuotrauka

1.Susidėliokite prioritetus, kas jums svarbiausia

Susirašykite visus vestuvių būtinus dalykus ir išbraukite tai, kas nereikalinga nuo pat pradžių. Jei planuojate į savo vestuves pakviesti savo plačią giminę ir visus artimuosius, tačiau žinote, kad daugelis giminaičių neturi galimybės vykti į užsienį, tuomet pasirinkimas kelti vestuves svetur galbūt nėra pats geriausias sprendimas. Kita vertus, negalite įtikti kiekvienam, šiaip ar taip, tai jūsų vestuvės. Turite neabejoti argumentais, kodėl vykstate į užsienį.

2. Investuokite planuodami kelionę

Jei turite galimybę, rekomenduojame planuoti kelionę, apžiūrint savo būsimų vestuvių vietą, tuo metų laiku, kai įvyks jūsų vestuvės. Tokiu būdu bus paprasčiau apžiūrėti visas patinkančias vietas vestuvėms, tuomet nereikės įsivaizduoti, kaip jos atrodys kitu sezonu. Galite degustuoti to meto produktus, kuriuos pasirinksite vestuvėms. Susitikite su visais reikiamais žmonėmis, kurie prisidės prie jūsų šventės, ir įsitikinkite, kad jie suprato, ko norite.

3.Svarbus sezoniškumas ir laikas

Nustebsite, kaip daug vestuvių priklauso nuo metų ir dienos laiko: piko sezonas - ne piko sezonas, rytas-vakaras ir pan. Pavyzdžiui, ėmėte ir sugalvojate kelti savo vestuves Airijoje pavasarį. Tačiau prieš tai nuvykite ten ir pamatysite, kad Airijoje ne sezono metu vestuvės labai retai švenčiamos. Nors čia žalia visus metus, oras pakankamai atšiaurus. Todėl planuodamai šventę, visuomet išanalizuokite vietos orą, klimatą, ar tuo metu nevyksta kokie nors dideli festivaliai ir pan.

4. Pasamdykite vestuvių planuotoją užsienyje

Ypač reikėtų apsvarstyti tokią galimybę, jei tos šalies visiškai nepažįstate, nesate buvę ir net neįsivaizduojate, kaip viskas vyks. Todėl profesionalus vietos vestuvių planuotojas tikrai pravers. jie žino nuo-iki, todėl jūs tiesiog galėsite mėgautis švente be jokio streso. Jei visgi planuojate patys rengti vestuvių iškilmes, išanalizuokite kiekvieną niuansą ir nebijokite klausti.

SL Studija nuotrauka

5. Nuspręskite, samdyti vietinius virtuvės šefus/maisto tiekėjus ar juos vežtis iš Lietuvos

Vietos tiekėjai žino daug daugiau, be to, jums nekainuos bilietas, jei samdysite vietos maisto ruošimo komandą. Svarbiausia, gauti rekomendacijas iš nuotakų forumų, jei jos šventė vestuves toje šalyje, kur ketinate ir jūs.

6. Daiktų pakavimas

Šventinių daiktų pakavimas į lagaminus gali būti pakankamai įtemptas. Gerai apgalvokite, ko jums gali prireikti. Sužinokite iš anksto, kokia yra oro linijų politika, pavyzdžiui, ar galite savo vestuvinę suknelę ir visus reikiamus aksesuarus paimti į orlaivio bagažą ir pan., kad po to nekiltų sunkumų.

7.Sužinokite vietinės valiutos kursą

Tai būtina žinoti, jei norite nepatirti neplanuotų papildomų išlaidų. Galbūt matysite, jog sudarėte puikų sandėrį su vietos restorano šefu, tačiau nustebsite pamatę galutinę sąskaitą. Todėl būkite budrūs!

8. Gerbkite vietinius papročius ir numatykite galimus bendravimo skirtumus su vietos vestuvių organizatoriais ir maisto tiekėjais

Tik jūs žinote, kodėl nusprendėte švęsti vestuves užsienio šalyje - galbūt su ja jus sieja giminystės ryšys, galbūt suviliojo romantiniai vaizdai ir nuostabūs prisiminimai.… Tačiau jei jums ši šalis yra visiškai “neatrasta žemė”, patariame sužinoti pagrindinus papročius ir tradicijas. Be to, labai svarbus yra laiko skirtumas, bendraujant su vietos pardavėjais ir tiekėjais. Nesitikėkite gauti atsakymą tą pačią dieną, jei laiko skirtumas yra devynios valandos.

9. Pasirūpinkite savo svečiais

Parodykite, kaip jums rūpi svečiai, rekomenduodami jiems patogiausias oro linijas, užsakydami jiems geriausią viešbutį ir įteikdami simbolinę atvykimo dovanėlę. Padarykite viską, kad jie jaustųsi kuo komfortiškiau. Galite pasirūpinti svečių užimtumu belaukiant vestuvių ir po jų - vieną kitą linksmą užsiėmimą ar išvyką.

10. Įteisinkite vestuves

Rengiant vestuvių ceremoniją užsienyje, nebūtinai reiškia, jog jūsų santuoka bus įteisinta, kai grįšite namo. Būtinai gaukite teisėtą santuokos liudijimą prieš ar po kelionės ir išanalizuokite savo šalies santuokos įstatymus.
Svarbiausia, mėgaukitės! Vestuvių planavimas užsienyje gali tapti viena įdomiausių patirčių, kuria dalinsitės su savo šeima ir draugais.

Vestuvės Gibraltare „Justina Smile Photography“ nuotrauka

LIETUVIŲ VESTUVĖS GIBRALTARE - PASAKOJIMAS IŠ PIRMŲ LŪPŲ

ŠARŪNO IR SANDROS VESTUVĖS KRETOJE: PATARIMAI IŠ PIRMŲ LŪPŲ

ŠARŪNO IR SANDROS VESTUVĖS KRETOJE: PATARIMAI IŠ PIRMŲ LŪPŲ

Vestuvės Kretoje KRETA KITIP

SPECIALUS PASIŪLYMAS - VESTUVĖS SENOVINĖJE KOPLYČIOJE KRETOJE

VESTUVIŲ PARODA Isteku.lt 2014 KATALOGAS

VESTUVIŲ PARODA: KATALOGAS

Daugiau
naujienų

ajax loader