Filtras
Juras Duo Photography nuotrauka. Vestuvės užsienyje

~2016-07-18~

VESTUVĖS UŽSIENYJE: PRAKTIŠKŲ PATARIMŲ GIDAS

Vestuvės užsienyje tai fantastiška idėja tiems, kurie nori egzotiškų ir nepamirštamų vestuvių, pabėgus nuo blogo oro ir automobilių spūsčių. Kaitinanti saulė, auksinis smėlis ir žydros vandenyno bangos skamba išties viliojančiai. Suplanuoti vestuves užsienyje jums gali padėti vestuvių planuotojai arba tą galite padaryti ir patys. Su pagrindiniais elementais, planuojant vestuves užsienyje, tikriausiai jau esate susipažinę, todėl nesikartosime. Šiame tekste norime jums pateikti praktinių patarimų, kurie padės išvengti daugybės klausimų, stresinių situacijų bei primins tai, ką galbūt pamiršote.

 • Pasirūpinkite svarbiausiais dokumentais (pasai, gimimo liudijimai ir kiti dokumentai, kurie gali būti reikalingi priklausomai nuo pasirinktos šalies).
 • Pasidomėkite, kokia vestuvių ceremonija yra siūloma Jūsų pasirinktoje šalyje, kurioje ketinate susituokti – oficiali ar simbolinė.
 • Pasidomėkite ar reikalinga viza keliaujant į pasirinktą šalį.
 • Būtinai pasidomėkite klimatu. Išsiaiškinkite koks oras būna skirtingais metų laikais ir koks sezonas yra tinkamiausias vestuvėms jūsų pasirinktoje šalyje.
 • Turite nuspręsti ar vestuvės bus skirtos tik jums dviems ar kartu keliaus daugiau žmonių (nuo to priklausys biudžeto dydis, užsakomų kelionių bilietų skaičius, kambarių rezervacija, šventės dydis ir pan.).
 • Viską rezervuokite tuo pačiu metu. Vestuvių datą, skrydžio rezervacija ir viešbutį derinkite kompleksiškai, nedarykite šių rezervacijų atskirai. Pagalvokite apie tai, jog skrydžiai yra vykdomi ne visuomet, o numatytą datą, viešbutyje galite nerasti laisvo kambario. Užsakant šias paslaugas kompleksiškai dažnai yra siūlomi tam tikri paketai į kuriuos būna viskas įtraukta.
 • Jeigu vykstate į šalį, kurioje oficiali kalba nėra anglų, turėsite pasirūpinti vertėju, kadangi jis jums bus reikalingas per oficialią vestuvių ceremoniją.
 • Išsiaiškinkite kiek laiko privalote prabūti pasirinktoje šalyje iki vestuvių. Pavyzdžiui, jeigu pasirinkote Jamaiką ar Bahamus, viešbutyje turite apsigyventi ne vėliau, nei likus 48 valandoms iki ceremonijos.

   
 • Apsvarstykite ar jums bus reikalinga vestuvių planuotoja svečioje šalyje. Šiuo atveju patartumėme nepervertinti savo organizacinių gebėjimų. Vestuvių planuotojas užsienyje gali padėti išspręsti problemas susijusias su tos vietos papročiais, taisyklėmis ar įstatymais. Jeigu viską žinote patys – puiku, tačiau vestuvių planuotojos pagalbą derėtų apsvarstyti.
 • Būtų labai naudinga, jeigu bent vienas iš sutuoktinių laisvai kalbėtų angliškai. Taip nesusidurtumėte su kalbos skirtumų problemomis ir galėtumėte susišnekėti su vietiniais.
 • Apgalvokite, kokioje vietoje norėsite, jog vyktų jūsų ceremonija. Galbūt ant jūros kranto, vietinėje koplyčioje ar šventovėje, viešbučio teritorijoje, laive ar kitoje neįprastoje vietoje. Iš anksto pasverkite visus UŽ ir PRIEŠ. 
 • Nuotakos šukuosena, makiažas ir kitos panašios procedūros gali būti atliktos šventės vietoje. Tačiau pasirūpinkite savo norimos šukuosenos ir makiažo pavyzdžiais. Kiekvienoje šalyje grožio standartai skiriasi, todėl turint pavyzdžius nebus nesusipratimų.
 • Filmavimo ir fotografavimo paslaugas taip pat teikia vietiniai profesionalai, todėl savo fotografo jums tikrai vežtis nereikės. Galite surasti rekomendacijų ir darbų pavyzdžių internete. Taip iš anksto žinosite, kokio fotografo ieškoti ir nereikės rinktis aklai.
 • Nepamirškite vestuvinių žiedų. Juos įsigykite Lietuvoje, kadangi taip sutaupysite daug laiko.
 • Planuodami savo kelionės trukmę, apie parą laiko skirkite nuskridimui iki vietos ir tiek pat laiko grįžimui namo. Juk nenorite tik išlipus iš lėktuvo bėgti ruoštis ceremonijai. Turite susipažinti su vietine virtuve, su žmonėmis, kurie bus atsakingi už jūsų vestuves, taip pat apsiprasti prie pasikeitusio klimato bei pamatyti ceremonijos vietą.
 • Vestuvinius drabužius rinkitės pagal tai koks oras vyrauja pasirinktoje valstybėje. Jeigu bus labai karštą, nuotakos suknelė turėtų būti iš lengvo audinio, o jaunikis gali dėvėti aprangą iš lino. 
 • Nepamirškite pasiimti fotoaparato. Net neabejojame, jog norėsite įamžinti visas nepamirštamos kelionės akimirkas.

Vestuvės Gibraltare „Justina Smile Photography“ nuotrauka

LIETUVIŲ VESTUVĖS GIBRALTARE - PASAKOJIMAS IŠ PIRMŲ LŪPŲ

ŠARŪNO IR SANDROS VESTUVĖS KRETOJE: PATARIMAI IŠ PIRMŲ LŪPŲ

ŠARŪNO IR SANDROS VESTUVĖS KRETOJE: PATARIMAI IŠ PIRMŲ LŪPŲ

Vestuvės Kretoje KRETA KITIP

SPECIALUS PASIŪLYMAS - VESTUVĖS SENOVINĖJE KOPLYČIOJE KRETOJE

VESTUVIŲ PARODA Isteku.lt 2014 KATALOGAS

VESTUVIŲ PARODA: KATALOGAS

Daugiau
naujienų

ajax loader