Filtras
vestuvės Maljorkoje

~2016-03-09~

VISA INFORMACIJA APIE VESTUVES MALJORKOJE

Sala, kur visad šviečia saulė, ošia žydra jūra, o skrydžiai į ją neilgi ir nebrangūs. Vestuvės Ispanijos saloje Maljorkoje vis dažniau vilioja būsimus jaunuosius iš Lietuvos. Žinoma, daug paprasčiau, kai šventę užsienyje padeda suorganizuoti vietos subtilybes išmanantys žmonės, todėl dalinamės jų patarimais.

Kalbamės su „Idea Mallorca“, vestuvių Maljorkoje, planuotojais:

Vestuvių Maljorkoje kaina

Šio klausimo sulaukiame dažnai, tačiau vienareikšmiškai atsakyti sudėtinga. Galutinis vestuvių biudžetas priklauso nuo poreikių ir norų, o didžiausią jo dalį lemia svečių skaičius ir pasirinktas maitinimas, apgyvendinimo tipas. Kitą biudžeto dalį sudaro dekoras, gėlės, muzikantų ir fotografų paslaugos, drabužių nuoma, makiažas ir šukuosena, transportas.

Kiekvienos vestuvės, nepriklausomai nuo vietos, kurioje švenčiama, gali būti labai brangios arba ekonomiškos. Mes siūlome rinktis geriausią kainos-kokybės santykį. O vertinant apskritai, vestuvių kaina Maljorkoje yra panaši į kainas Lietuvoje, kai kurios paslaugos čia yra gerokai pigesnės, o kai kurios kainuoja brangiau.

Skrydžiai į Maljorką

Maljorka yra labai populiari sala Viduržemio jūroje, todėl skrydžių į ją yra daug ir dažnai. Pats Palmos oro uostas yra tik 8 kilometrai nuo salos sostinės Palma Maljorka ir tai trečias pagal dydį Ispanijos oro uostas. 

Pigių skrydžių avialinijos „Ryanair“ į Maljorką skrenda iš Lietuvos (Kauno Karmėlavos oro uosto), Airijos, Belgijos, Danijos, D. Britanijos, Italijos, Lenkijos, Norvegijos, Nyderlandų, Portugalijos, Prancūzijos, Slovakijos, Vokietijos, Švedijos. 

Kada geriausia tuoktis Maljorkoje?

Maljorka – Ispanijos sala, pasižyminti šiltu Viduržemio jūros klimatu. Per metus čia yra net 300 saulėtų dienų, todėl tai viena geriausių vietų pasaulyje saulėtoms vestuvėms.

Geriausias oras ir vestuvių bumas čia šurmuliuoja liepos ir rugpjūčio mėnesiais. Šiuo laiku Maljorkoje karšta ir sausa, temperatūra dažnai siekia apie 27-30 laipsnių.

Gegužė, birželis ir rugsėjis – taip pat saulėti, tačiau truputį vėsesni ir idealiai tinkami vestuvėms. Paslaugų teikėjai ir apgyvendinimo įstaigos nėra tokios užimtos, todėl savo paslaugas siūlo pigiau, didesnis jų pasirinkimas.

Kovas, balandis ir spalis turi nedidelę lietaus tikimybę, klimatas šiltas, tačiau drėgnesnis nei vasarą. Kainos šiais mėnesiais yra pačios palankiausios.

Ką dar nuveikti?

 

Maljorkoje galima ne tik tuoktis ar atostogauti, bet pažymėti kitas svarbias progas. Šioje saulėtoje saloje atnaujinkite įžadus, pašėlkite smagiame mergvakaryje ar bernvakaryje, atšvęskite gimtadienį ar sužadėtuves. „Idea Mallorca“ komanda pasirūpins viskuo - nuo pasitikimo oro uoste, apgyvendinimo ir vietos švęsti suradimo, dekoro sprendimų, įvairių paslaugų tiekėjų rekomendavimo ar net lietuvės auklės paslaugų.

Medaus mėnuo 

Maljorka nuostabi vieta jūsų medaus mėnesiui. Jį galite čia pratęsti iškart po vestuvių arba atskristi tik jam. Sprendimus medaus mėnesiui ras visi - ir trokštantys ramaus, privataus poilsio ant jūros kranto, ir norintys aktyvių ar net ekstremalių pramogų. 

Visus rūpesčius perduokite - „Idea Mallorca“ komandai www.facebook.com/Idea-Mallorca 

Vestuvės Gibraltare „Justina Smile Photography“ nuotrauka

LIETUVIŲ VESTUVĖS GIBRALTARE - PASAKOJIMAS IŠ PIRMŲ LŪPŲ

ŠARŪNO IR SANDROS VESTUVĖS KRETOJE: PATARIMAI IŠ PIRMŲ LŪPŲ

ŠARŪNO IR SANDROS VESTUVĖS KRETOJE: PATARIMAI IŠ PIRMŲ LŪPŲ

Vestuvės Kretoje KRETA KITIP

SPECIALUS PASIŪLYMAS - VESTUVĖS SENOVINĖJE KOPLYČIOJE KRETOJE

VESTUVIŲ PARODA Isteku.lt 2014 KATALOGAS

VESTUVIŲ PARODA: KATALOGAS

Daugiau
naujienų

ajax loader