Filtras

~2015-12-04~

VESTUVĖS ŽIEMĄ? 5 PRIEŽASTYS PASAKYTI "TAIP"!

Kuomet mieste pradeda žibėti vis daugiau šviesų, o žemė po truputi dengiasi šerkšnu - nejučia pastebime, jog rankų pirštai vis dažniau nedrąsiai susipina, o šilta pižama tampa geriausia drauge. Ar galite patikėti? Tyliai, tyliai atkeliauja žiema. Tačiau ar verta nusiminti? Tikrai ne! Švęskite žiemą, švęskite vestuves! O vestuves švęsti šaltuoju metų laiku tikrai yra dėl ko! Ir jeigu tuo abejojate, norime jums pateikti 5 priežastis, kodėl vestuvės žiemą yra nuostabi idėja!

Laurynas Bočkus nuotrauka

Viskas ko norite!

Šios antraštės pavadinimas neturi jokių paslėptų kabliukų, kadangi planuojant vestuves žiemą galite turėti viską ko norite savo vestuvėms! Daug didesnė tikimybė, jog geidžiamas vestuvių vedėjas bus laisvas,  svajonių sodyba neužimta, o geriausia vestuvių planuotoja pasirengusi padėti! Lietuvoje pats vestuvių bumas maksimumą pasiekia vasaros mėnesiais, todėl žiemos metu dauguma paslaugų teikėjų yra laisvi ir jų nereikia užsisakinėti likus metams iki vestuvių šventės.

Mažesnės paslaugų kainos

Labai svari priežastis kodėl vestuvės žiemą yra gera idėja, tai galimybė sutaupyti. Šiltuoju metų laiku jaučiama didelė konkurencija tarp paslaugų teikėjų, todėl ir profesionalų kainos yra daug brangesnės. Žiemą paslaugų teikėjai taiko nuolaidas, o jų įkainiai gerokai mažesni. Viskas yra pakankamai logiška, kadangi sumažėjus konkurencijai, nebelieka tikslo laikyti aukštas paslaugų kainas. Galite sutaupyti pinigėlių nuomojantis šventės vietą, užsisakant maisto tiekėjus ir kt.

Laurynas Bočkus nuotrauka

Medaus mėnuo

Įsivaizduokite kaip tobula pabėgti medaus mėnesiui į saulėtuosius Maldyvus, tuo metu kai Lietuvą sukaustęs šaltis! Juk būtent tada labiausiai ir esame pasiilgę saulės spindulių, auksinio smėlio ir žydros jūros! Vasarą Lietuvoje išties šilta, todėl egzotiški Kanarai nebe atrodo tokia nuostabi idėja. Na, o įmerkti kojas į viduržemio vandenyną sausio mėnesį, skamba išties viliojančiai!

Oro sąlygos

Dar vienas privalumas švenčiant vestuves žiemą, o ne vasarą yra tinkamos oro sąlygos. Jaunikiui ir pabroliams nereikės prakaituoti medvilniniuose marškiniuose ir juoduose kostiumuose, o pamergėms nereikės jaudintis dėl ištirpusio makiažo ar blizgančio veido. Taip pat jums nereikės nerimauti dėl vystančių gėlių, ištežusio torto ar šilto šampano. Lygiai taip pat ir jūsų svečiai bus žvalesni, nenualinti karščio ir pasiruošę švęsti!

"Maži stebuklai" nuotrauka

Žiemiškas meniu

Vasarą turite labai gerai apgalvoti ką patieksite savo svečiams. Ir šiuo atveju kalbame tiek apie maistą, tiek apie gėrimus. Šiltuoju metų laiku savo šventėje turite riboti suvartojamo alkoholio kiekį, patiekti lengvesnius užkandžius, bei gaivesnius ir mažiau kaloringus desertus. Svečiai taip pat gali būti ne itin valgūs, kadangi karštis gali stipriai sumažinti apetitą. Žiemą vestuvių meniu gali būti ypač turtingas! Jums nereikia vengti saldžių ir nuodėmingai kaloringų, tačiau taip visų mėgstamų desertų, taip pat galite patiekti įvairesnį maistą. Ir apskritai savo vestuvių meniu galite pakelti į aukštesnį lygį! Leiskite svečiams pasimėgauti karštu šokoladu, karameline kava, karštu vynu ar obuolių sidru.

1618812688zuza-galczynska-c5_eQi4rrjA-unsplash.jpg

12 IDĖJŲ VIDURNAKČIO PRAMOGOMS

161846534820201001GFT_2557.jpg

VIDEO: INTERVIU SU KUNIGU ALGIRDU TOLIATU APIE BAŽNYTINĘ SANTUOKĄ

Santuoka bažnyčioje AA Studio

KĄ TURITE ŽINOTI, JEI TUOKIATĖS BAŽNYČIOJE

1615188567elvis-bekmanis-WJc87MVcDaA-unsplash.jpg

KAIP PASIRINKTI VESTUVIŲ VALANDĄ

Kristupas Daunys foto 4

VESTUVIŲ FOTOGRAFAS: NUOTRAUKOS TURI PERTEIKTI EMOCIJĄ

Tobula zmona

BŪSIMOMS NUOTAKOMS - FILMAS "TOBULA ŽMONA"

1595242753E._Lasio_nuotr._Vasarvidzio_nakties_sapnas.jpg

GĖLIŲ FESTIVALIS - ĮSPŪDINGA VIETA VESTUVIŲ FOTOSESIJAI

Daugiau
naujienų

ajax loader