Filtras

~2015-04-01~

10 KLAIDŲ, KURIAS DARO NUOTAKOS PIRKDAMOS SUKNELĘ

Užteks patarimų, kaip išsirinkti vestuvinę suknelę. Dalinamės informacija ko NEdaryti ją renkantis, kad apsispręsti būtų lengviau.

"Fotana fotografija" nuotrauka

 

1. Neapsipirkinėk su didžiule palyda

Taip , tai svarbiausia suknelė, kurią jums kada nors teks dėvėti, ir jūs norite būti tikra, kad ji yra absoliučiai tobula. Tačiau išgirdus 10 skirtingų nuomonių pasidaro daug sunkiau priimti sprendimą- ir gali nutikti taip, kad galų gale pasirinksi ne tai ko iš tikrųjų norėjai.  Geriausia kai nuotaka suknelę renkasi su 2-3 žmonių pagalba. Tai gali būti mama, sesuo arba geriausia draugė. Artimiems žmonėms nuoširdžiai svarbu, kad nuotaka rastu tinkama suknelę, kuri tiktu tobulai ne vien fasonu ar dydžiu bet ir atspindėtu nuotakos asmenybę. Nėra smagu, kai stovi apsirengusi didžiulį „tortą“, ir visi vestuvinių suknelių salono darbuotojai aikčioja, kaip puikia tu atrodai, tačiau giliai širdyje tenori nusiplėšti ta nesąmonę nuo savęs. Tą akimirka nuotaikai reikia artimų, nuoširdžių žmonių, kurie pasakytu : „Myliu tave, atrodai tikrai kvailai“.

Fotopasaka.lt nuotrauka

2. Nepirk per anksti

Dabar sužadėtuvės trunka daug ilgiau nei ankščiau, tad nepulk pirkti suknelės likus 12 mėn. iki vestuvių.  Svarbu jau būti suplanavus didžiąją dalį šventės, nes daugybė faktorių gali padaryti įtaką tavo suknelės pasirinkimui. Pavyzdžiui, ilgas šleifas gali atrodyti puikiai pokylių salėje, tačiau tai ne toks geras pasirinkimas švenčiant gamtoje. Todėl nepradėk lankytis nuotakų salonuose kol nesi pasiruošusi pirkti. Taip pat pamergių suknelių bei dekoracijų spalvos, (servetėlių, gėlių), gali nulempti tavo pačios suknelės pasirinkimą, baltą ar balkšvą atspalvį, o gal šampano. Nes tu juk tikrai norėsi, kad viskas tarpusavyje gražiai derėtu. Žinoma, nereikia ir delsti, nes daugumos suknelių tenka laukti nuo 5 iki 8 mėn.

OpenFace Photography nuotrauka

3. Nesimatuok per daug suknelių

Jei esate realybės šou „Say Yes to the Dress“ gerbėja, be abejonės, matėte nuotaką, kuri pasimatavusi 100 ir daugiau suknelių nerado sau tinkamos.  Dauguma nuotakų pasimatuoja nuo 4 iki 7 suknelių, negerai jei užsivilksi daugiau nei 10, nes taip tik pasimesi. Labai dažnai moterys matuojasi suknelę po suknelės, nes dar nebūna pasirengusi išsirinkti ta vienintelę, taip jos save tik dar labiau supainioja paranda viltį susirasti tobulą drabužį ir galiausiai įsigyja visai ne tai ką buvo suplanavusios pačioje pradžioje.

4. Stenkis nesusigundyti didelėmis nuolaidomis

Labai dažnai nuotakos nesusilaiko ir nusiperka savo mėgstamo dizainerio suknelę internetu su 70% , ar daugiau,  nuolaida ir retai kuri lieka patenkinta pirkiniu. Išpardavimai labai populiarūs, tačiau nepamiršk, kad tai ką tu perki, dažniausiai, tėra pavyzdinė suknelė iš salono. Ją matavosi begalės moterų, ir drabužis galėjo būti įplėštas išteptas ar kaip kitaip sugadintas proceso metu. Prieš įsigydama būtinai patikrink ar tikrai nėra rimtų trukumų kuriuos butu sunku sutvarkyti. Pasitaiko, jog jaunosios suknelės, taisymo sąnaudos būna daug didesnės negu kainuotų nauja. Aišku nuolaidų visiškai išsižadėti taip pat nereikėtu, juk gali ir pasisekt rasti tai ko visiškai nesitikėjai.

5. Atidžiai rinkis dydį

Vestuvinių drabužių dydžiai paprastai būna vienu ar dviem dydžiais mažesni nei kasdieniai, todėl nepasimesk tarp skaičių. Užsisakinėdama suknelę pas dizainerį, sąžiningai išsimatuok apimtis, ir niekada neprašyk siūti keliais dydžiais mažesnės suknelės, neva iki šventės dar spėsi numesti svorio. Jeigu nepavyks, suknele visada lengviau susiaurinti, negu praplatinti.

"Fotana fotografija" nuotrauka

6. Neapsistok ties vienu modeliu

Ateiti į saloną su tau patinkančių suknelių nuotraukomis, gera pradžia. Tačiau  nemaža dalis nuotakų iš salono išeina su visai kitokia suknele negu įsivaizdavo iš pradžių. Galbūt drabužis ir atrodo puikiai, nuotraukoje, vilkint modeliui, bet tavo kūno sudėjimui gali ir netikti. Nesipriešink ir išbandyk salono darbuotojo pasiūlytą modelį.    

7. Nepirk suknelės dėl kurios turi abejonių

Pati didžiausia klaida, kuria padaro nuotaka, tai įsigyja suknelę, kuria kas nors rekomendavo, bet pačiai ji nebuvo prie širdies. Todėl ir svarbu išmintingai rinktis kompaniją ieškant drabužio.  Jeigu radai tau patinkančią suknelę, bet dar abejoji ir jauti spaudimą iš pardavėjos pirkti- nepirk. Nieko toko jeigu grįši namo tuščiomis rankomis. Pagalvok kelias dienas, įsitikink, kad tai tikrai tavo vienintelė ir kad tu tikrai jos nori.

8. Nesimatuok neįperkamų suknelių

Juk nieko nenutiks jei pasižiūrėsi kaip atrodai su nepaprastai prabangia suknele, kuri smarkai peržengia visas tavo biudžeto ribas, bus smagu. Deja, tai prasta minti. Viskas baigsis tuo, jog liksi nusivylusi ir nepatenkinta visomis kitomis ir tegalvosi apie ta vienintelę, kurios sau leisti negali. Prieš matuodamasi, aptark kaina su salono darbuotojais, pasakyk kiek pinigų gali skirti.

9. Nepamiršk, perki ne vien suknelę

Jeigu esi pasiruošusi tam tikra sumą savo nuotakos įvaizdžiui, tai dar nereiškia kad viską gali skirti suknelei. Nes tau dar reikės bateliu, apatinių, papuošalų, aksesuarų į plaukus ir visko kuo norėsi papildyti savo išvaizdą. Nepamiršk visko kruopščiai suskaičiuoti ir suplanuoti, kad vėliau nebūtų nusivylimų.

10. Protingai rinkis vestuvių saloną

Jeigu esi šiek tiek apvalesnė nuotaka, prieš eidama į saloną būtinai prieš tai paskambink, ir pasiteirauk, ar jie turi tavo dydžio suknelių. Kai kuriuose nė su žiburiu nerasi drabužio stambesnei merginai.

Parengta pagal www.bridalguide.com 
 

1618809524charisse-kenion-s_IYpaTaueQ-unsplash.jpg

KLAIDOS, KURIAS DARO NUOTAKOS PIRKDAMOS VESTUVINĘ SUKNELĘ

1612879908Reda_COUTURE_kolekcija_2021_2.jpg

REDA couture šventinės suknelės keliauja į Vilniaus gatves

VAMP 2020

VAMP Išteku.lt Wedding Fashion Show 2020

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

Reda Couture Isteku lt Wedding Fashion Show

REDA COUTURE

Aida Kapociute Isteku lt Wedding Fashion Show

AIDA KAPOČIŪTĖ

Liutauras Salasevicius Isteku lt Wedding Fashion Show

LIUTAURAS SALASEVIČIUS

Daugiau
naujienų

ajax loader