Filtras
Vestuvės rudenį

~2015-09-18~

10 PRIEŽASČIŲ, KODĖL VESTUVES VERTA ŠVĘSTI RUDENĮ

Ruduo, tai toks metų laikas, kuomet vis labiau laukiame mylimo žmogaus apkabinimo, šilto puodelio arbatos ar minkšto užkloto kojoms sušildyti. Krentantys lapai, vis dažniau aplankantis lietus ir obuolių pyragas kvepiantis cinamonu – visa tai mums praneša, jog jau pats laikas atsisveikinti su vasara ir pasitikti auksinį rudenį. Tačiau ar verta liūdėti? Ruduo yra nepakartojamas ne tik savo įkvepiančiu gamtos grožiu, tačiau taip pat tai puikus metas švęsti vestuves. Manote kitaip? Mes jums įrodysime, jog klystate! Pateikiame jums 10 priežasčių kodėl vestuvės rudenį yra fantastiška idėja!

1. Mažesnė konkurencija


Jeigu jau pradėjote planuoti savo vestuves, tikriausiai žinote, jog pats vestuvių sezonas priklauso panelei Vasarai. Ir ne nuostabu! Juk visos nuotakos nori gero oro, saulės spindulių ir lengvų it pūkas vestuvinių suknelių. Tačiau, kalbant apie paslaugų tiekėjus, vasarą konkurencija yra milžiniška. Todėl nenustebkite, jeigu jūsų geidžiami profesionalai, tiesiog bus užimti. Rudenį viskas truputėlį keičiasi. Paslaugų tiekėjai turi mažiau užsakymų, vestuvių sezonas eina į pabaigą, todėl savo norimus profesionalus gausite daug paprasčiau.

2. Mažesnė kaina 

Kadangi ruduo yra mažiau konkurencingas laikotarpis vestuvių industrijoje, galime tikėtis ir mažiau konkurencingų kainų. Viskas labai paprasta. Kadangi vasarą vestuvinių paslaugų tiekėjai yra itin paklausūs, jų įkainiai taip pat yra aukštesni lyginant su rudens ar žiemos sezonais. Kuomet vestuvių sezonas eina į pabaigą, paslaugų kainos taip pat mažėja. Rudenį galite tikėtis sutaupyti renkantis vestuvių šventės vietą, taip pat didelė tikimybė sutaupyti dekoracijų sąskaita.

3. Jokio karščio!

Jeigu jūs esate viena iš tų porų, kurios sunkiai perneša didelį karštį, o prakaitas nėra jūsų mėgiamiausias dalykas – vestuvės rudenį tobulas pasirinkimas! Taip pat jums nereikės jaudintis, jog jūsų svečiai ištirps nuo karščio tarsi cukriniai avinėliai, ar sušals į ledą dėl žvarbaus gruodžio vėjo. Ruduo yra puikus pasirinkimas vestuvėms dar ir dėl to, jog tai yra tarsi tarpinė stotelė tarp atogrąžų karščio ir Aliaskos šalčio.

4. Nėriniai ir ilgos rankovės!


Indros Dovydėnaitės vestuvinė suknelė

Ruduo taip pat yra tinkamiausias metų laikas vilkėti vestuvinę suknelę ilgomis rankovėms. Pastaruoju metu dizainerių sukurtos vestuvinės suknelės ilgomis rankovėmis, tiesiog neapleidžia lyderių pozicijų! Tokia elegancija, toks subtilumas! Nepaprastai dailiai neriniuotos rankovės pakelia nuotaką į aukštesnį elegancijos lygį, o rudens vestuvėms būtent tokios suknelės tiks tobulai.

5. Dekoracijos iš gamtos


Rengiant vestuves rudenį Jums tikrai nereikės sukti galvos dėl dekoracijų. Pati gamta rudens sezonu diktuoja kokios spalvos turėtų dominuoti vestuvėse ir kokios dekoracijos geriausiai papuoš ceremonijos vietą. Įvairiaspalviai rudeniniai lapai, ryškios ir sodrios spalvos, ir kitos rudens gėrybės, kaip pavyzdžiui obuoliai, moliūgai ar įvairios uogos, bus geriausios dekoracijos jūsų vestuvėse.

6. Fantastiškos fotografijos


Rudeninė gamta yra tiesiog fantastiška. Norint įamžinti neužmirštamas vestuvių akimirkas nereikia dirbtinai sukurti kadrų, nereikia gaudyti kiekvieno saulės spindulio ar vėjo pūstelėjimo. Šį metu laiką gamta yra pasipuošusi natūraliu magišku grožiu, kupinu spalvų ir krintančių medžių lapų. O rudeninės, tingios saulės spinduliai tiesiog pripildo fotografijas neregėtu grožiu.

7. Aksesuarai

Rudens nuotakos gali eksperimentuoti su savo įvaizdžiu ir į pagalbą pasitelkti atitinkamus aksesuarus. Šiuo atveju mes kalbame apie įvairiausius šalius, skraistes ar švarkelius. Ruduo yra pats geriausiai laikas pademonstruoti ne tik suknelę ilgomis rankovėmis, tačiau taip pat ir paįvairinti savo įvaizdį. Drąsiai rinkitės pūkuotus šalius, minkštas skraistes ir prabangius apsiaustus. Per vestuves rudenį atrodysite ne tik stilingai, tačiau jausitės patogiai ir nereikės baimintis dėl šalčio.

8. Laukinės gėlės


Rudens sezonas taip pat pasižymi ir išskirtinėmis gėlių kompozijomis, kurios papuoš ir šventės vietą, ir atsispindės jaunosios puokštėje. Laukinės gėlės yra puikus pasirinkimas rudens vestuvėms, kadangi spalvų paletė yra išties rudeniška, o ir su sezoninėmis gėlėmis tikrai neprašausite. Taip pat turite puikią galimybę improvizuoti. Papuošimams ar puokštėms naudokite ne tik įvairiausias gėles, tačiau taip pat ir šakeles su uogomis, laukinius kviečius ar ryškiaspalviais lapais.

9. Karšti gėrimai

Ruduo taip pat gali palikti pėdsaką ir vestuvių gėrimų meniu. Turite išskirtinę galimybę, būtent rudens vestuvėse, patiekti tokius gėrimus, kokių svečiai nesitikės. Karštas vynas, karštas sidras, karamelinė kava ar karštas šokoladas... O ką jau kalbėti apie patiekalų meniu! Šiltas cinamonu kvepiantis obuolių pyragas, vanile ir šokoladu glaistytos spurgos ar nepakartojami užkandžiai su rudeniniais grybais! Juk fantazijai ribų nėra!

10. Vestuvės lauke


Ruduo taip pat yra puikus metas rengti vestuves lauke. Tik, žinoma, jums reikės pasidomėti orų prognozėmis. Priežastys, kodėl vestuves turėtumėte švęsti lauke yra gan paprastos. Šiuo metų laiku nebėra taip karšta kaip vasara, tačiau vis dar nėra ir šalta. Savo vestuvėms galite panaudoti galybę lempučių, kurios suteiks jaukumo ir romantikos, taip pat šventės vietą dekoruoti įvairiausiais žibintais ar lempomis. Ir apskritai rudenį meilė tiesiog tvyro ore, kodėl gi jo neįkvėpus?


1618809524charisse-kenion-s_IYpaTaueQ-unsplash.jpg

KLAIDOS, KURIAS DARO NUOTAKOS PIRKDAMOS VESTUVINĘ SUKNELĘ

1612879908Reda_COUTURE_kolekcija_2021_2.jpg

REDA couture šventinės suknelės keliauja į Vilniaus gatves

VAMP 2020

VAMP Išteku.lt Wedding Fashion Show 2020

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

Reda Couture Isteku lt Wedding Fashion Show

REDA COUTURE

Aida Kapociute Isteku lt Wedding Fashion Show

AIDA KAPOČIŪTĖ

Liutauras Salasevicius Isteku lt Wedding Fashion Show

LIUTAURAS SALASEVIČIUS

Daugiau
naujienų

ajax loader