Filtras
OKTO photography nuotraukos. Kaip sutaupyti per vestuves?

~2015-03-03~

40 PATARIMŲ, KURIE PADĖS SUTAUPYTI PER VESTUVES

Sakoma, kad būsto statybos, remontas ir vestuvės visad 30% viršija numatytą biudžetą. Norisi, kad šventė būtų įsimintina, bet troškimus išpildyti trukdo ribotas biudžetas. Patariame, kaip sutaupyti kitose vietose, kad galėtumėte daugiau pinigų skirti jums svarbiems dalykams.

OKTO photography nuotraukos

Nusistatykite prioritetus

Kas Jums yra svarbiausiai per vestuves? Susitelkite į tuos dalykus, kurie Jūsų širdį verčia smarkiau plakti, ir jausitės gerai taupydama kitur. Pagal apklausas, 81 proc. svečių pramogas paminėjo kaip įsimintiniausią vestuvių dalį.

Įtraukite draugus

Manykite kad tai nemokamos užsakomosios paslaugos. Surinkite savo draugų ratą, įvertinkite jų stipriausias savybes, pvz. paprašykite, kad pakvietimus užrašytų gražiausiai rašantis draugas, ir paveskite šį pasiruošimą vakarėliu.

Būkite negailestingi išbraukdami svečius

Keli patarimai kaip išbraukti svečius iš sąrašo: pradėkite nuo vaikų ir bendradarbių (mažiausiai tikėtina, jog tai sukels nesutarimus); apsispręsdami dėl svečių antrųjų pusių - kvieskite tik sutuoktinius, sužadėtinius ir kartu gyvenančius. Sumažinkite ir svitos skaičių: mažiau pabrolių ar pamergių, reiškia mažesnį biudžetą gėlėms, butonjerėms, dovanoms ir transportui.

Pasirinkite kunigą

Yra daug nenumatytų kaštų biudžete, kunigas vienas iš jų. Vestuvėms galite pasirinkit ir ne pačią populiariausią bažnyčią.

Apgalvokite kur bus pokylio vieta

Pasirinkite vietą, kuri iš savęs atrodo prašmatni. Restoranai dažniausiai būna geriausias pasirinkimas, nes jie turi puikius stalus ir kėdes, kurių dekoras atitinka šventinę atmosferą.

Tuokitės ne sezono metu

Kas nusprendė, jog birželio mėnesį nuotakoms linksmiau nei per kitus 11 vienodai mielų mėnesių? „Jūs galite sutaupyti iki 15 procentų vestuvių biudžeto jei tuoksitės ne vestuvių sezono metu“, sako Jamesas Jay, vestuvių planavimo bendrovės vadovas. Tik prisiminkite, jog tokiose vietose kaip Florida ar Bahamai, vasara nėra populiariausias sezonas.

Pakeiskite miestą

Vietoje vestuvių Vilniuje pasirinkus pavyzdžiui, Birštoną, maitinimui galima sutaupyti įspūdingą pinigų sumą.

Samdykite profesionalą

Sutaupykite samdydami vestuvių planuotoją. Tai skamba prieštaringai, tačiau jie nėra drovūs kai reikia nusiderėti, turi ilgametę patirtį planuojant biudžetą, turi darbo santykius su tiekėjais ir gali gauti geras nuolaidas, kas sumažins jūsų biudžetą.

Naudokite nemokamus šriftus

Surasti puikiai tinkantį nemokamą šriftą kartais tampa neįmanoma misija. Todėl siūlome persigalvoti ir rinktis paprastesnį nemokamą šriftą, kuris tikrai tiks kortelėms, menu ir padėkos atvirutėms.

Pasakykite taip „Viskas įskaičiuota“

Rinkdamiesi vestuvių vietą, kuri turi savo renginių vedėją ar muzikantus, gali sutaupyti tūkstančius, kurių nereikės išleisti papildomai.

Susikurkite savo tinklalapį

Galite sutaupyti kvietimų spausdinimui ir siuntimui susikurdami savo vestuvių tinklapį ir jame paskelbdami vestuvių informaciją. Galite pasinaudoti daugybe šablonų ir pasidaryti puslapį pagal save.

Atsisakykite programos

Nespausdinkite programos - tai papildomos išlaidos, papildomas stresas ir visai nėra būtina. Svarbiausi žodžiai yra įžadai, o jų programoje niekada nebūna.

Pasirinkite šilkografija

Jei planuojate kvietimus spausdinti iškilusiomis raidėmis, rinkitės šilkografiją, o ne iškiliosios spaudos presą. Taip jūs gausite beveik identišką rezultatą, o sutaupysite pusiau.

Inicialai

Vienas žodis: monograma. Visa ko jums reikia, tai namų spausdintuvas, kad uždėtumėte savo logotipą ant kiekvieno vestuvių elemento nuo kvietimų ir programų iki plakatų.

Naudokite vieną spalvą

Nuo pakvietimų (vienos spalvos naudojimas  reškia sutaupymą juos spausdinant) iki gėlių, pasirenkant vieną atspalvį sukuriamas vientisas stilius. Tai leis ne tik sutaupyti, bet tai taps ir jūsų vestuvių tema.

Netingėkite paieškoti

Daugelį dekorui reikalingų daiktų (nuo apdailos medžiagų iki senovinių stiklainių) Jūs galite rasti dvigubai pigiau eBay, Etsy ar vietiniame blusų turguje.

Naudokite vietines gėles

Floristai pataria: Naudokite sezonines ir vietines gėles puokštėms. Iš plukių, tulpių ar visų kitų pavasario gėlių išeis nuostabi puokštė.

Išsirinkite tinkamą apavą

Vestuvėms įsigykite batus, kuriuos iš tiesų galėsite dėvėti ir po jų. Su baltais kulniukais tikriausiai to padaryti nepavyks.

Per dideli gėlių žiedai

Jei rinksitės didelius žiedus puokštei – sutaupysite, nes reikės mažiau gėlių. Tokioms puokštėms galime rekomenduoti didijį serentį, kardelį ir Stargazer leliją.

Sutelkite svečių dėmesį

Jums visai nereikia ceremonijos vietoje kiekvieno suolo ar stalo papuošti gėlėmis. Pasikonsultuokite su savo floristu ir dviem puokštėmis papuoškite altorių, tai nukreips visų dėmesį ten kur jūs ir norite - į jus ir jaunikį.

Paieškokite gėlių augintojų

Aplenkdami gėlių pardavėjus-tarpininkus, pas gėlių augintojus galite įsigyti didelį kiekį gėlių už įspūdingai mažą kainą.

Butonjerės pamergėms

Užuot kiekvienai pamergei davus po gėlių puokštę, pagaminkite po stilingą butonjerę ir įsekite į suknelę.

Pasinaudokite gėlėmis

Vienas paprastesnių būdų sutaupyti, tuo pačiu gali būti ir labai mielas.  Papuoškite stalus gyvomis gėlėmis vazonėliuose, kuriuos svečiai galėtų pasiimti namo kaip dovanėles.

Užsiprenumeruokite naujienlaiškius

Net jei jūsų elektroninį pašto adresą  žino tik artimiausi žmonės, tai laikas kai verta užsisakyti naujienlaiškius. Taip gausite naujausią informaciją apie bandomųjų modelių išpardavimus ir nuolaidas.

Dėvėta suknelė

Internete galite rasti parduodamas atsargiai nešiotas ar net nenešiotas dizainerių sukneles už dalį kainos, kurią mokėtumėtės vestuvinių suknelių salonuose.

Parduokite suknelė

Jei išsirinkote naują vestuvinę suknelę, geras būdas atgauti bent šiek tiek pinigų – vėl ją parduoti. Gal jūsų suknelė suteiks džiaugsmą kitai nuotakai.

Mėginukų makiažas

Jei pirksite makiažo priemones – būtinai rinkitės tik tas, kurias naudosite ir ateityje (pvz. lūpų dažus). Visas kitą makiažo priemones per vestuves naudokite iš surinktų mėginukų.

Mažiau laiko makiažui

Daugiausiai sutaupysite mokėdama profesionalui. Paprašykite, kad visažistė paliktų savo reikmenis už durų. Ji gali užtrukti valanda ruošdama jus nuotraukai, kai jums užtenka tik kelių štrichų. Taip sutaupysite jos laiką ir savo pinigus.

Kažką pasiskolinkite

Tai ne tik vestuvių šūkis, bet ir realus patarimas. Pasikolinkite mamos auskarus, močiutės sagę ar brolio rankogalių segtukus. Tai ne tik leis sutaupyti, bet ir įkvėps jūsų šventei didesnę prasmę.

Pradėkite nuo mažiau

Net jei išsirinkote norimą fotografą, nebūtina užsisakyti visų jo paslaugų. Albumus ir papildomas nuotraukas galėsite pasidaryti vėliau.

Naudokite mažas vazeles

Vietoje vienos prabangios krištolinės vazos su gėlėmis naudokite mažas vazeles (kad ir pigesnes iš IKEA). Svečiai džiaugsis asmeninėmis gėlių puokštelėmis, o jums nereikės investuoti į gėlių glėbį.

Pasirinkite pradedantį fotografą

Yra daug talentingų fotografų, kurie dar neturi „vardo“. Paieškokite tokio, kurio darbai jus patinka.

Pasinaudokite savo Ipod‘u

Net jei užsakėte muzikantus, nebūtina juos samdyti visam vakarui. Atlikus šventinę programą jie gali važiuoti namo, o jūs galite leisti savo mėgstamą muziką iš muzikos grotuvo.

Sumedžiokite  talentus

Grupė, kuri negroja vestuvėse bus visada pigesnė. Paieškokite muzikantų baruose, muzikos mokyklose ar muzikos akademijoje. Žinoma, tokiu atveju įsitikinkite, kad jie bus repetavę groti dainas už kurias mokate.

Sumažinkite baro sąskaitą

Vienas žymesnių sutaupymų sąskaitai gali būti alkoholio pasirinkimas. Jei apsiribosite alumi, vynu ir teminiais kokteiliais, galite sutaupyti ženklią sumą.

Atsisakykite brangių burbuliukų

Šampanas yra putojantis vynas pagamintas Champagne regione Prancūzijoje . Tačiau yra daug analogų už mažesnę kaina. Ispaniškas Cava ar Itališkas Prosecco bus saldesnis ir pigesnis. Net taip pat pagamintas prancūziškas putojantis vynas Cremant, tik ne Champagne regione, kainuos perpus pigiau.

Atsisakykite tostų

Vienas didžiausių pinigų švaistymų yra tostai. 50% žmonių net nepaliečia jiems įpilto alkoholio, o 25% gurkšteli, tik todėl, kad keliami tostai. Laikykite šampaną bare ir įpilkite visiems kas jo užsisako.

Savas alkoholis

Pasitikslinkite ar šventės vietoje galėsite vartoti savo nupirktą alkoholį.

Torto pjovimas

Daugelis nuotakų vietoje brangių daugiapakopių tortų svečius nudžiugina savo keptais brauniais, spurgytėmis ar širdelės formos sausainukais.

Atsisakykite limuzino

Transportas gali sudaryti didelę dalį biudžeto. Jei jūs nesate apsėsta minties, jog būtinai turite važiuoti retro automobiliu, puikia tiks iš draugo pasiskolintas visureigis. Ir niekas nepastebės skirtumo.

1618809524charisse-kenion-s_IYpaTaueQ-unsplash.jpg

KLAIDOS, KURIAS DARO NUOTAKOS PIRKDAMOS VESTUVINĘ SUKNELĘ

1612879908Reda_COUTURE_kolekcija_2021_2.jpg

REDA couture šventinės suknelės keliauja į Vilniaus gatves

VAMP 2020

VAMP Išteku.lt Wedding Fashion Show 2020

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

Reda Couture Isteku lt Wedding Fashion Show

REDA COUTURE

Aida Kapociute Isteku lt Wedding Fashion Show

AIDA KAPOČIŪTĖ

Liutauras Salasevicius Isteku lt Wedding Fashion Show

LIUTAURAS SALASEVIČIUS

Daugiau
naujienų

ajax loader