Filtras
1550172206sukneles_tendencijos_foto_egle_sabaliauskaite.jpg

~2019-02-14~

6 VESTUVINIŲ SUKNELIŲ TENDENCIJOS 2019

Jei šiais metais ketinate atšokti vestuves, greičiausiai vestuvinės suknelės klausimas jau neduoda Jums ramybės. Kasmet kintančios mados stiliaus tendencijomis besidominčioms nuotakoms pažeria naujovių.

vzx.lt nuotrauka

Ir nors princesių suknelės ar dailios nėrinukais puoštos visada bus tikrų tikriausi hitai, 2019-ieji siūlo štai ką:

Minimalistinis stilius

Mažiau yra daugiau – tai šūkis, kuriuo šiais metais siūloma vadovautis. Balta suknelė ir minimalus papuošimų kiekis yra viena naujausių tendencijų. O suknelės išskirtinumu galėtų būti įmantri ir / ar gili iškirptė, originalus kirpimas ar pan.

Aukso ar metalo spalvos vestuvinės suknelės

Nors prognozuotas auksinės spalvos bumas 2019 metais, visgi ši prabangi spalva drauge pasiima ir dar vieną ne mažiau iškalbingą – metalic spalvą. Drąsioms, norinčioms tikrai išsiskirti nuotakoms tai bus tobulas sprendimas.

Mėlyna vestuvinė suknelė

Ar žinote tą seną prietarą, per vestuves turėti kažką mėlyno? Tai štai – tuo mėlynu gali būti Jūsų suknelė!

Kunigaikštienės įtaka

Praėjusiais metais viena labiausiai aptariamų temų žiniasklaidoje buvo princo Harry ir Meghan vestuvės, nuotakos suknelė. Tad nereikia stebėtis, kad būtent jos įvaizdis yra vienas iš šių metų nuotakos suknelių tendencijų. Klasika, lengvumas ir elegancija – tai, ką pasirinkusios tikrai neprašausite pro šalį.

Atviri pečiai

Šiais metais madingos vestuvinės suknelės, turinčios atvirus pečius, išryškinančios kaklą, raktikaulį, dekoltė. Tai nereiškia, kad reikia rinktis suknelę be rankovių, anaiptol, prisegamos, tarsi nuo suknelės atskirtos ilgos, pūstos rankovės – štai šių metų tendencija!

Atviros rankos ir nugara

Nors suknelės ilgomis rankovėmis yra klasika, nepaliksianti mados topų, visgi šiais metais populiarus pasirinkimas – elegantiškos, atviromis nugaromis, berankovės suknelės.

VAMP

MADOS NAMŲ VAMP VESTUVINIŲ SUKNELIŲ KOLEKCIJA 2021

1574742304DSC_0121.jpg

VIDEO iš IŠTEKU.LT WEDDING FASHION SHOW

Egidijus Rainys Isteku lt Wedding Fashion Show

EGIDIJUS RAINYS

Innamorata Isteku lt Wedding Fashion Show

INNAMORATA

VAMP Isteku lt Wedding Fashion Show

VAMP

1538726860Untitled_design.jpg

BILIETAI Į VESTUVIŲ PARODĄ 2018

Daugiau
naujienų

ajax loader