Filtras
9 VESTUVINIŲ SUKNELIŲ AKCENTAI 2016-tais

~2016-01-12~

9 VESTUVINIŲ SUKNELIŲ AKCENTAI 2016-tais

Svarbiausias dalykas, dėl kurio nerimauja kiekviena būsimoji nuotaka – vestuvinė suknelė. Juk vestuvės - proga ypatingai pasipuošti, susikurti svajonių įvaizdį, o tai bus įamžinta daugybėje nuotraukų! Kalbamės su mados namų “Vestina” atstove apie tai, kas bus madinga 2016-taisiais ir į ką turėtų atkreipti dėmesį madinga nuotaka.

1. Klasika

Skubame pranešti, kad vestuvinių suknelių stilius, palyginti su 2015 metais, nėra drastiškai pasikeitęs, bet visgi pastebimos naujovės. Todėl jeigu mėgstate klasiką -  visuomet būsite madinga.

2. Nuoga nugara

Merginos, kurios gali pasigirti gražiomis kūno linijomis, kerinčiai atrodys su vestuvine suknele, kuri išryškins figūrą. Tokiam paryškinimui dizaineriai renkasi nuogumo iliuzijas ir ypatingai atviras nugaras.

3. Ilgos rankovės

Niekur nedingo ir tradicinio kirpimo suknelės su ilgomis rankovėmis, nėriniais, perregimo audinio įsiuvais ir trupučiu blizgesio.

4. Nuometas - nugaroje

Kas sakė, kad veliumas turi būtinai būti ant galvos? 2016 metų akcentas – nuometas, prisiūtas nugaroje. Dizaineriai keičia veliumo vietą ir tai tikrai atrodo pribloškiančiai!

5. Nuleisti pečiai

Vestuvinė suknelė su nuleistais pečiais – kukliai seksualu! Todėl jeigu džiaugiatės savo pečių linija, norite išryškinti ir pailginti kaklą - šis modelis puikiai jums tiks.

6. Plunksnos

Kas gali būti nuostabiau už jaunąją, kuri vestuvių dieną atrodo it gulbė, todėl norinčioms aplinkinius išversti iš koto nedvejojant siūlome rinktis suknelę su plunksnomis.

7. Skeltukai

Elegantišką nuotakos įvaizdį padės sukurti vestuvinė suknelė su skeltuku.

8. Asimetrija

Asimetrija puikiai tinka merginoms, kurios siekia dėmesio, o jei tu nebijai iššūkių, tai asimetriška vestuvinė suknelė su kitos spalvos sijono apačia tik pabrėš individualumą!

9. Aksesuarai

Šiemet išliko madingi ir galvos aksesuarai bei diržiukai. Svarbu neperkrauti ir priderinti, todėl patogu, kai mados namuose galite iškart viską rasti ir nereikia pirkti skirtingose vietose.

Naujausios vestuvių mados siūlo įvairiausių modelių sukneles, kurios tikriausiai gali patenkinti kiekvienos merginos poreikius, tačiau ne viskas kas patinka yra tinkama Jums, mielosios.

2016 metus „Le Rina“ mados namai pradeda su naujais iššūkiais ir nuo šiol mes esame Mados namai „Vestina“. Tęsiame „Le Rina” suknelių pardavimą, siuvimą bei nuomą, bet nuo šiol džiuginsime ir kitų dizainerių suknelėmis. Elegancija, stilius, kūrybingumas, puošnumas, išskirtinumas, seksualumas, kuklumas – Jūsų laukia visa tai ir dar daugiau. Maloniai kviečiame apsilankyti!

Informacija ir registracija:

852157177 arba 865094633
www.vestina.lt
info@vestina.lt
J. Basanavičiaus g. 23, Vilnius

VAMP

MADOS NAMŲ VAMP VESTUVINIŲ SUKNELIŲ KOLEKCIJA 2021

1574742304DSC_0121.jpg

VIDEO iš IŠTEKU.LT WEDDING FASHION SHOW

1550172206sukneles_tendencijos_foto_egle_sabaliauskaite.jpg

6 VESTUVINIŲ SUKNELIŲ TENDENCIJOS 2019

Egidijus Rainys Isteku lt Wedding Fashion Show

EGIDIJUS RAINYS

Innamorata Isteku lt Wedding Fashion Show

INNAMORATA

VAMP Isteku lt Wedding Fashion Show

VAMP

1538726860Untitled_design.jpg

BILIETAI Į VESTUVIŲ PARODĄ 2018

Daugiau
naujienų

ajax loader