Filtras
Nuotrauka Gladys Jem Photography

~2016-01-05~

9 VESTUVIŲ NAUJOVĖS 2016-tais [PAPILDYTA]

Jau nuo vestuvių parodos Išteku.lt kalbame apie 2016-ųjų vestuves - kaip pasirinkti datą, ruoštis, kokie tiekėjai ką siūlo. Šiandien pristatome naujoves, kurios jau pasiekia užsienyje vykstančias vestuves, bet, spėjame, kurios įdomios ir mūsų šalies jaunavedžiams.

Vestuvių tortų stovai

Vis dažniau jaunavedžiai sako “ne” tradiciniam kelių aukštų vestuviniam tortui ir svečiams vietoje to pasiūlo kitų skanėstų - mažą tortuką pjaustymui ir keksiukus, spurgų tortus ar daug daug gardėsių ant pagaliukų. Gardus sūrio tortas ar naminis pyragas gali tapti puikiu vestuvių akcentu jeigu bus padėtas ant gražaus stovo ir taps saldaus stalo pasididžiavimu.

Metalic

Vis dažniau metaliniai atspalviai atkeliauja ir į vestuves. Metalizuotomis suknelėmis puošiasi pamergės, spindintys akcentai atsiranda pakvietimuose ir vestuvių dekore. Prognozuojama, kad rožinio aukso ir vario atspalviai bus vienos populiariausių spalvų šiais metais.

Originalumas

Žmonės vis labiau nori išsiskirti, todėl vestuvių temos bus vis įdomesnės, dekoracijos - teatrališkesnės, o jaunųjų apranga - verta scenos. Ar tai bus populiaru Lietuvoje? Abejojame, bet esame tikri, kad dėmesio vestuvėms skiriama vis daugiau ir daugiau.

Gyva muzika

 

"The Wedding band" - Jurgita Lukos Photography nuotrauka

DJ prie pulto jau neb toks populiarus, kaip tikras, smagus, gyvas vestuvių “bendas”, kuris moka daugybė šlagerių, atrodo išskirtinai ir sulig pirma daina “pastato” svečius ant kojų.

Vestuvės - vakarėlis

Trys karšti per vestuves - jau praeitis, o šiuolaikiški jaunavedžiai išdrįsta pasiūlyti furšeto tipo puotą. Svečiams dažnai pasiūloma įvairiausių užkandėlių, gardžių sumuštinių, o jei vestuvės vyksta gamtoje - nosį kutena šviežiai kepamos mėsytės kvapai.

Įdomios vietos

Originalumo paieškos vyksta ir renkantis vestuvių vietą - tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje poros nori švęsti angaruose, originaliose sodybose, industriniuose loftuose ar kitose įdomiose vietose.

Plunksnos vestuvių suknelėje

Alison Conklin Photography nuotrauka

Kalband apie madą, 2016-tais prognozuojama, kad nuotakų sukneles papuoš plunksnos. Iš tiesų, priklauso nuo dizainerio ir vestuvių tipo ar tai atrodys skoningai, ar labiau priminsite kabareto šokėją, todėl tarkitės su specialistais!

“Naked” (arba Nude) tortai

Liu Patty tortas

Jiems ditirambus rašėme jau ne kartą (plačiau "Kas yra Nude nuogas vestuvinis tortas?"), bet pasikartosime - dar vienas šio sezono topas, tai nenudailinti, cukriniu glajumi neaplieti tortai. Jie dažniausiai papuošti natūraliomis gėlėmis, uogomis ar šakelėmis, pertepimams galima pasirinkti skirtingus kremus ir garantuojame, jog vaizdas bus ypatingas.

Socialiniai tinklai

Vis dažniau jaunavedžiai paprašo svečių naudoti vieną “hashtagą” (lietuviškai - grotelinę žymę) pvz #JustinairPetras tam, kad visos vestuvių akimirkos būtų surandamos vienoje vietoje. Būkite šiuolaikiški ir jūs!

PAPILDYTA

Negalime nepasidalinti dar keletu idėjų, kaip 2016 metų vestuvės gali tapti ultra madingomis.

- Maišykite stilius - nebijokite retro stiliaus vestuvėse panaudoti ir romantiškų elementų, ar kaimo stilistikoje metalinių atspalvių;

- Raštai - margos staltiesės, išpieštos servetėlės, raštuotos kėdės... Derinkite ir tikrai būsite nustebintos;

- Erotinė fotosesija - įamžinkite paskutinę savo mergystės dieną ir nusifotografuokite šiek tiek erotinėje (tiek, kiek jums tai priimtina) fotosesijoje. Galite pasikviesti ir būsimą vyrą!

- Dviejų dalių vestuvinė suknelė - tai ne suknelės transformeriai, o sijonai ir korsetas atskirai;

- Kokteiliai prieš ceremoniją - jeigu vestuvių ceremonija vyksta gamtoje, svečius kokteiliais ar gaiviaisias gėrimais galite pradėti vaišinti dar prieš ceremoniją;

- Nepamirškite augintinių - šie dabar tampa pilnateisiais vestuvių dalyviais;

- Dengti pečiai - net ir vasaros mėnesiais dizaineriai siūlo trumpas rankovytes (dažniausiai iš nėrinių), kurios dengia nuotakų pečius;

- Milžiniški stalų papuošimai - aukštos gėlių vazos ar augalai svyrantys nuo lubų, dar vienas 2016 metų vestuvių trendas;

- Sodrios spalvos - nors paletėje daug šviesių spalvų, o pernai karaliavo pastelinės, dabar kvietimuose ir dekore atsiranda sodrių, ryškių, "sunkesnių" spalvų - kaip bordo, marsala, karališka mėlyna, smaragdo žaluma;

 

 

1618809524charisse-kenion-s_IYpaTaueQ-unsplash.jpg

KLAIDOS, KURIAS DARO NUOTAKOS PIRKDAMOS VESTUVINĘ SUKNELĘ

1612879908Reda_COUTURE_kolekcija_2021_2.jpg

REDA couture šventinės suknelės keliauja į Vilniaus gatves

VAMP 2020

VAMP Išteku.lt Wedding Fashion Show 2020

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

Reda Couture Isteku lt Wedding Fashion Show

REDA COUTURE

Aida Kapociute Isteku lt Wedding Fashion Show

AIDA KAPOČIŪTĖ

Liutauras Salasevicius Isteku lt Wedding Fashion Show

LIUTAURAS SALASEVIČIUS

Daugiau
naujienų

ajax loader