Filtras
1531112026antra_suknele_vakarui_foto_Laurynas_Butkevicius.jpg

~2018-07-09~

ANTRA VESTUVINĖ SUKNELĖ VAKARUI - KOKIA GALĖTŲ JI BŪTI?

Išsirinkti nuotakos suknelę nelengva – tą patvirtinti gali kiekviena, pabuvojusi „nuotakos kailyje“. O jei reikia išsirinkti dvi? Misija dar sudėtingesnė. Nors gana populiaru rinktis tokią suknelę, kurią lengvai galima transportuoti į paprastesnę, pavyzdžiui, nuimti ilgą šleifą ar pan., dalis nuotakų vakarinei šventės daliai renkasi kitą suknutę. Kokia ji galėtų būti?

Lauryno Butkevičiaus nuotrauka

Jei turite dailią figūrą ir nevengiate nešioti trumpų apdarų (nekalbame apie „per trumpus“), vakarui kaip tik tokį ir galite pasirinkti. Oficialiai daliai priimta prioritetą teikti ilgoms suknelės, o štai vakare galite atsigriebti ir parodyti dailias kojas!

Vakarui galite rinktis net ne baltą suknelę, nors pageidautina, kad ji būtų šviesi (raudona ar kita ryškios spalvos nebus geriausias pasirinkimas). Puikiai tiks kreminė, dramblio kaulo, gelsva, švelniai rožinė ar melsva.

Dar vienas sprendimas – suknelė tiesiog kuklesnė nei oficialiai daliai pasirinktoji. Čia puikiai tiktų jau begalę kartų žiniasklaidoje aptartos Meghan Markle pavyzdys, kuomet ceremonijai buvo pasirinkta prabangi ilgo šleifo, standaus audinio suknelė, o antroji buvo ne paprasta, bet kuklesnė nei pirmoji.

Vasaros vestuvių vakarui antra suknelė gali būti ant petnešėlių, laisvo, krintančio audinio, visiškai paprasta ar dekoruota nedideliais karoliukais, nėrinukais.

Jei esate klasikos mėgėja, rinkitės kelius siekiančią oficialaus stiliaus, figūrą išryškinančią (bet ne pernelyg aptemptą) baltą suknelę – tai puikus minimalizmo pavyzdys. Prie tokio apdaro idealiu pasirinkimu bus perlų karoliukai.

Vestuvėms paplūdimyje, lauko vestuvėms vasarą puikiai tiks lygaus kirpimo ar kiek įliemenuota suknelė iki kelių, puošta kutais.

Kartais besirinkdamos suknelę būsimos nuotakos susiduria su dilemomis: rinktis klasikinę ar originalią, trumpa ar ilgą, su šleifų ar be jo, gausiai dekoruotą ar kuklią...

Sprendimas vilkėti dvi sukneles per vestuvių šventę leidžia įgyvendinti du aprangos sprendimus. Tad jei sunku nuspręsti, kokios nuotakos suknelės norite, rinkitės dvi kardinaliai besiskiriančias sukneles. Pavyzdžiui, jei oficialios dalies metu vilkėjote ilgą, elegantišką, lygaus audinio suknelę, tai vakarui rinkitės trumpesnę, puoštą raukiniais, klostuotą ar su daug tiulio sluoksnių suknelę.

Ir dar... vakarinei daliai galite rinktis nebūtinai suknelę – elegantiškai atrodys ir dviejų dalių kostiumėlis su kelnėmis arba sijonu.

1618809524charisse-kenion-s_IYpaTaueQ-unsplash.jpg

KLAIDOS, KURIAS DARO NUOTAKOS PIRKDAMOS VESTUVINĘ SUKNELĘ

1612879908Reda_COUTURE_kolekcija_2021_2.jpg

REDA couture šventinės suknelės keliauja į Vilniaus gatves

VAMP 2020

VAMP Išteku.lt Wedding Fashion Show 2020

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

Reda Couture Isteku lt Wedding Fashion Show

REDA COUTURE

Aida Kapociute Isteku lt Wedding Fashion Show

AIDA KAPOČIŪTĖ

Liutauras Salasevicius Isteku lt Wedding Fashion Show

LIUTAURAS SALASEVIČIUS

Daugiau
naujienų

ajax loader