Filtras
A.Vasiljevas apie nuotakas

~2014-10-29~

A.Vasiljevas: nuotaka neturi atrodyti, kaip prostitutė (VIDEO+STRAIPSNIS)

Mados istorikas Aleksandras Vasiljevas renka ir saugo milžinišką drabužių, aksesuarų ir kitų daiktų, susijusių su mada, kolekciją. Viena jos dalis - vestuvinių suknelių rinkinys, tarp kurių yra net modeliai iš XIX amžiaus. Juos bus galima pamatyti spalio 24-26 dienomis Vilniaus Rotušėje vyksiančioje vestuvių parodoje “Išteku.lt”, kurioje savo įspūdingiausius kūrinius vestuvių tema taip pat pristatys žinomiausi Lietuvos dizaineriai, o iškelti tobulas vestuves padės geriausi vestuvinių paslaugų tiekėjai.
Šiame interviu A.Vasiljevas atvirai pasakoja, kaip jo nuomone turėtų atrodyti nuotaka, kuri norėtų, jog po 50-ties metų jos vestuvinės nuotraukos keltų ne juoką, o susižavėjimą.

VIDEO INTERVIU GALITE RASTI PASPAUDĘ ČIA >>>

- Jūsų nuomone, kokios pačios didžiausios klaidos, kurios daro nuotakos?

- Mano nuomonė didžiausia klaida, kai jaunoji atrodo nei kaip jaunoji, bet kaip parsiduodanti moteris. Per didelė iškirptė, per daug suspaustas korsetas, per ilga sijono iškirptė, per daug atviros rankos, per daug išpūstos lūpos. Mano požiūriu jaunoji turi būti nekaltos merginos įvaizdis, o ne jau 150 kartų kaltos. Jaunoji turi išlaikyti tyrumo įvaizdį, nors gamtoje tai neįmanoma. O kodėl neįmanoma? Todėl, kad manau ji daug kartų permiegojo su savo būsimu vyru.

- Viename interviu teigėte, jog jeigu vestuvės vyksta bažnyčioje, nuotaka turi dėvėti suknelę uždengtais pečiais?

- Žinoma, jeigu jūs ruošiatės rengti vestuves bažnyčioje, cerkvėje ar šventykloje, tai būtinai turi būti uždengti pečiai, suknelė turi turėti nuomonę ir būti ilga. O visos moterys turi ateiti su galvos apdangalais...

- O ką galvojate apie batelius?

- Geriau uždari, nei atviri. Prie vestuvinės suknelės basutės netinka.

- Ką manote apie ekstravagantiškas, ryškias suknelių detales?

- Nemanau, kad vestuvinei suknelei reikėtų ekstrevagancijos. Geriau nusipirkti kitą suknelę puotai ir ten parodysite savo ekstrevangaciją. Vestuvinė suknelė ne tas momentas rodyti ekstravaganciją ir tikrai ne vieta ryškumui.

- Koks rūbas išliks madingas ir po 50 metų?

- Joks, nes viskas išeina iš mados. Ir iš visko ką mes dabar nešiojame ir žmonės už keleto dešimtmečių juoksis. Aš siūlau rinktis ne akinančiai sniego baltumo baltą, bet greičiau šilta šampaninę, “ecru” (nebaltintos drobės) atspalvių spalvas, nes jos visada geriau atrodo prie dantų. Ne visų dantys yra labai balti ir kai tik ant dantų yra bent šiek tiek geltonumo, tai prie labai baltos suknelės dantys tampa labai geltoni ir nuotaka atrodo, kaip senas arklys. Jeigu ji to nenori, rekomenduoju rinktis spalvą, kuri būtų artimesnė jūsų dantų spalvai. Ta pati taisyklė galioja renkantis perlus - spalvą derinkite pagal dantis

- O juodus?

- Čia išimtis. Bet, balti perlai turi būti visada jūsų dantų spalvos. Žinoma, jeigu nenorite atrodyti baisiai.

- Ką manote, kai kai kurios detalės tarp nuotakos ir jaunikio dera tarpusavyje?

- Labai gerai, kai yra harmonija, tai yra gražu. Taisyklių nėra, bet jeigu jaunoji surado kažką susišaukiančio jaunikiui ir sau, jiems buvo laiko pasitarti, tai labai gerai. Nes labai dažnai jie tarpusavyje nepasitaria, o paskui ir gyvenime taip ir nesutars. Tai greičiau ženklas to, kad pas juos yra tarpusavio supratimas. Kad jie gali pasikalbėti, pagalvoti apie tas detales. Nes labai baisu, kai jaunoji eina į vieną pusę, o jaunikis – į kitą. Taip bus ir gyvenime.

- Kaip žiūrite, kad jaunoji nerodo ir nepasakoja savo vestuvinės suknelės jaunikiui iki vestuvių?

- Graži  tradicija. Manau, kad geriau nerodyti, negu parodyti.

- Kiek vestuvinių suknelių jūsų kolekcijoje?

- Niekada neskaičiavau, bet manau kad tikrai 50 tikrai yra. Nors iš viso mano kolekcijoje yra 50 tūkstančių daiktų, tik vestuvinės suknelės nėra pagrindinė grupė. Bet užtenkamai, kad galėčiau eksponuoti.

Svarbiausia, kad vestuvės būtų pradžia laimingam šeimyniniam gyvenimui su vaikais, anūkais ir ilga laiminga santuoka. Blogai, kai vestuvės įvyksta tik kaip ceremonija, o paskui pora išsiskirsto. Reikia, kad gerai pagalvotumėte ir tai tęstųsi!

Visiems linkiu laimės!

1618809524charisse-kenion-s_IYpaTaueQ-unsplash.jpg

KLAIDOS, KURIAS DARO NUOTAKOS PIRKDAMOS VESTUVINĘ SUKNELĘ

1612879908Reda_COUTURE_kolekcija_2021_2.jpg

REDA couture šventinės suknelės keliauja į Vilniaus gatves

VAMP 2020

VAMP Išteku.lt Wedding Fashion Show 2020

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

Reda Couture Isteku lt Wedding Fashion Show

REDA COUTURE

Aida Kapociute Isteku lt Wedding Fashion Show

AIDA KAPOČIŪTĖ

Liutauras Salasevicius Isteku lt Wedding Fashion Show

LIUTAURAS SALASEVIČIUS

Daugiau
naujienų

ajax loader