Filtras
16165726872021-03-06_egidijus6091.jpg

~2021-03-24~

DIZAINERIO EGIDIJAUS RAINIO 2021 VESTUVINIŲ SUKNELIŲ KOLEKCIJA

Nors pastarieji metai kūrėjams kėlė nemažai iššūkių, svarbiausioms gyvenimo šventėms tinkamas metas vis tiek ateina, todėl moterų mylimas vestuvinių ir vakarinių suknelių kūrėjas Egidijus Rainys savo eskizus pavertė realiais kūriniais: dizaineris nuotakoms pristato naujausias pieno baltumo sukneles.

Evelinos Deveikaitės nuotr.

Klasika, kokybė ir ilgaamžiškumas yra tie žodžiai, kurie E.Rainį lydi visus jo kūrybinius metus. Per kone du dešimtmečius dizaineris papuošė galybę moterų, dievinančių eleganciją, nepriekaištingas šilko siūles, klasikinį dizainą su šiuolaikiniu prieskoniu.

Kasmet E.Rainys siekia nustebinti, todėl 2021-ųjų metų vestuvinių suknelių kolekcija intriguoja naujomis faktūromis ir dekoro būdais. „Kurdamas kiekvieną kolekciją noriu atrasti tą netikėtumo momentą, kuris taptų tikru siurprizu mano kūrybos gerbėjoms. Šioje kolekcijoje staigmena daugeliui taps audinių faktūros ir kitokia dekoravimo technika, detalės. Stebins ypač elegantiški modeliai apnuoginta  nugara, lengvos, bet masyvios rankovės. Nors ir gali atrodyti priešingai, bet visi šie siluetai puikiai tinka įvairiems figūrų tipams. Kaip ten bebūtų, pagrindinis mano kūrybos akcentas niekada nekinta: nuotaka didžiąją dieną turi jaustis ypatingai.“

Šiai dienai E.Rainys pristato devynis nuotakoms skirtus apdarus. Nors įprastai klientės jo ateljė duris varsto norėdamos aptarti vestuvinės suknelės viziją, vis dažniau užsuka čia ir dabar suknelę norinčios įsigyti būsimos nuotakos. „Jeigu reikia, drabužį galima susiaurinti ar patrumpinti, pataisyti smulkmenas. Kolekcinių suknelių pirkimo vajus ypač jaučiamas pastaraisiais metais, nes dėl pandemijos užsidarius šalių sienoms tapo sunkiau ar visai neįmanoma atskristi primatavimams, o nemažai mano klienčių gyvena už Lietuvos ribų“, - pasakoja E.Rainys.

1618809524charisse-kenion-s_IYpaTaueQ-unsplash.jpg

KLAIDOS, KURIAS DARO NUOTAKOS PIRKDAMOS VESTUVINĘ SUKNELĘ

1612879908Reda_COUTURE_kolekcija_2021_2.jpg

REDA couture šventinės suknelės keliauja į Vilniaus gatves

VAMP 2020

VAMP Išteku.lt Wedding Fashion Show 2020

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

Reda Couture Isteku lt Wedding Fashion Show

REDA COUTURE

Aida Kapociute Isteku lt Wedding Fashion Show

AIDA KAPOČIŪTĖ

Liutauras Salasevicius Isteku lt Wedding Fashion Show

LIUTAURAS SALASEVIČIUS

Daugiau
naujienų

ajax loader