Filtras
15756348872C4A8515.JPG

~2019-12-06~

DIZIANERĖ REDA BUDVILAITIENĖ PRISTATĖ NAUJĄ SAVO KOLEKCIJĄ

Dizainerė ir mados namų „Reda Couture“ įkūrėja Reda Budvilaitienė ketvirtadienio vakarą būriui kviestinių svečių surengė kolekcijos „Laimės rūmai‘20“ pristatymą. Viename prabangiausių Lietuvos verslo centrų „Pirklių klubas“ organizuotas renginys stebino ne tik stilinga aplinka, išskirtine muzika bei subtilia mada, bet ir japonišką dvasią spinduliuojančia aura.

Dar iki prasidedant šou, svečiai galėjo pasivaišinti išskirtinai šiai progai kurtų japoniškų ledų, skanauti tradicinių šalies gėrimų – žaliosios arbatos ir sakės. Pro akis nepraslydo renginio vietoje vis sutinkamos rytietiškos detalės: raštais nusagstyta širma, ikebanos kompozicijos ar japonių avimos šlepetės. Kolekcijos pristatymo pradžioje visų žvilgsniai nukrypo į kanklėmis užgrojusią solistę Kristiną Alejūnaitę, nejučiomis nukėlusią visus svečius į rytietišką fantaziją.

Per dvi dešimtis podiumu žingsniavusių modelių puošė R. Budvilaitienės kurtų kostiumų. Jų epicentre – suknelės iš įvairaus šilkinio audinio – gabardino, skaidraus, marginto bei šifoninių šilkų, organzos. Šią kolekciją, kaip ir ankstesnes dizainerės idėjas, jungia romantikos dvelksmas, moteriškumas, rafinuotos, puošnios detalės. Vis dėlto, labiau nei kas kitas šiame pristatyme suspindo ir pagrindinė R. Budvilaitiėnės inspiracija – tolimoji Japonija.

„Ši kolekcija – tai mano jaudinamai gražių potyrių, keliaujant po Japoniją, visuma. Buvau paliesta ir įkvėpta šios šalies didybės, tradicijų, filosofijos ir estetikos, todėl neatsispyriau jausmus perkelti į kūrybą. Būtent Japonijai bei jos madai būdingos detalės atsispindi ir išryškėja kone visuose šios kolekcijos deriniuose“, – pasakoja dizainerė.

Kūrėjos teigimu, kiekvienas dizaineris, kurdamas savo kolekciją, vadovaujasi tik jam priimtina formule, todėl šioje vietoje R. Budvilaitienė drąsiai atsiduoda įkvėpimui

„Mano darbai skirti moterims ir merginoms, kurios myli gyvenimą, vertina progas ir nebijo puoštis. Nors kolekcijoje gausu vestuvinių modelių, ji skirta ne tik nuotakoms – tikiu, kad tiek vestuvių dieną, tiek minint kitas reikšmingas šventes,  dailiosios lyties atstovės nusipelnė jaustis ypatingai ir atrodyti išskirtinai.

Kolekcija norisi  atskleisti bei pabrėžti moters subtilumą, todėl kaip niekad daug dėmesio skiriama švarioms linijoms, sodrioms spalvoms, standiems audiniams. Kiekviename rūbo dizaine slypi istorija, nesuvaidintos emocijos ir unikalus Japonijos mados aidas“, – teigia R. Budvilaitienė.

 

 

 

 

1618809524charisse-kenion-s_IYpaTaueQ-unsplash.jpg

KLAIDOS, KURIAS DARO NUOTAKOS PIRKDAMOS VESTUVINĘ SUKNELĘ

1612879908Reda_COUTURE_kolekcija_2021_2.jpg

REDA couture šventinės suknelės keliauja į Vilniaus gatves

VAMP 2020

VAMP Išteku.lt Wedding Fashion Show 2020

1555560263P.O._[2K]_-83.jpg

IDĖJA VESTUVĖMS: bohemiška šventė senoje oranžerijoje

Reda Couture Isteku lt Wedding Fashion Show

REDA COUTURE

Aida Kapociute Isteku lt Wedding Fashion Show

AIDA KAPOČIŪTĖ

Liutauras Salasevicius Isteku lt Wedding Fashion Show

LIUTAURAS SALASEVIČIUS

Daugiau
naujienų

ajax loader