Filtras
Suknelė Part by Paulius

~2013-06-18~

3 PATARIMAI SIUVANTIS VESTUVINĘ SUKNELĘ

Jei nusprendėte siūstis svajonių vestuvinę suknelę, bet dar nežinote ko konkrečiai norite - perskaitykite profesionalo patarimus.

Pataria vestuvinių ir proginių suknelių kūrėjas Paulius Stalionis

1. Visų pirma, turite nuspręsti, kokios spalvos suknelės norėsite. Dažniausiai įsivaizduojame baltą.. Bet kodel neišsiskirti iš visų kitų nuotakų ir pasirinkti kitą, įdomesnę spalvą? Kad ir artimą baltai - pastelinės. Jos atrodo daug geriau, jausitės lengvesnės.

Sukneles dizaineris - PART by Paulius

Verta pamąstyti ir apie juodą spalvą. Sugriaukite mitą, kad negalima vilkėti juodos spalvos suknelės. Juk spalva nenulems gyvenimo ! O taip pat atrodysite elegantiškai, puošniai ir niekada neapsiriksite, nes juoda spalva - visada madinga.

Sukneles dizaineris - PART by Paulius

2. Žinodami spalvą, galime kurti modelį. Aš, negalvodamas pasiūlyčiau nebijoti ekspermentuoti, išsiskirti ir susikurti netradicinį vestuvinės suknelės modelį. Svarbu gerai pasirinkti suknelės modelį, pagal figūrą :
Esate labai liekna : Jums tiks visikai aptemta suknelė, gali į apačią truputį platėti. Taip pat gali buti ir trumpa, 15-20 cm virš kelių. Galite pasirinkti ir su rankovėmis, jei rankos plonos, labai tiktų aptemtas gifiūras.
Turite klubus, kuriais nesate patenkinta : Nebėda, tad rinkitės suknelę paaukštintu liemeniu ir nuo jo į platėjančią į apačią( gali būti net iš kelių sluoknių).Suknelės viršus gali būti nepermatomas, o apačia iš permatomo daugiasluoksnio tiūlio.
Turite pečius, kurie jums atrodo per dideli : tai padės išspręsti arba suknelės viršus su visai siauromis petnešėlėmis, arba išvis be jų. Nedarykite klaidos ir nesirinkite suknelės su plačiomis petnešėlėmis, nes taip dar labiau paryškinsite savo pečius.
Esate ilgų kojų savininkė: Jums tiks suknelė į apačia platėjanti ir su labai ilgu skeltuku.

3. Dar vienas svarbiausių akcentų - medžiagos. Niekada neapsiribokite tik vienos rūšies medžiaga. Originalus sprendimas - trijų medžiagų derinys : viena nepermatoma (įvairi, gali būti net oda), o kitos dvi permatomos ( tiulis ir gifiūras). Taip suknelė atrodys tikrai įdomiai. 

 

VAMP

MADOS NAMŲ VAMP VESTUVINIŲ SUKNELIŲ KOLEKCIJA 2021

Liepa Mondeikaitė

LIEPOS MONDEIKAITĖS IR EVALDO NORKEVIČIAUS VESTUVĖS

Watters vestuvinės suknelės

47 GRAŽIAUSIOS 2015 VESTUVINĖS SUKNELĖS ILGOMIS RANKOVĖMIS

Vestuvinių suknelių naujovės ir mados pagal Le Rina

5 ATSAKYMAI APIE VESTUVINIŲ SUKNELIŲ TENDENCIJAS

Oscar de la Renta vestuvinės suknelės 2015

OSCAR DE LA RENTA 2015

Egidijus Rainys

Egidijaus Rainio patarimai būsimoms nuotakoms

Daugiau
naujienų

ajax loader