Filtras
Vestuvinių suknelių naujovės ir mados pagal Le Rina

~2014-06-25~

5 ATSAKYMAI APIE VESTUVINIŲ SUKNELIŲ TENDENCIJAS

Jeigu jausitės nuostabiai - tuomet ir vestuvių šventė taps tobula, todėl rinkdamosis vestuvinę suknelę pasidomėkite kokios naujovės, tendencijos ir patarimai.
Kalbamės su mados namai "Le Rina" specialistais, kurie praskleidė 2014-2015 metų vestuvinių suknelių kūrimo kryptis ir išskirtinumus.

Visas sukneles rasite www.lerinashop.lt

1. Kokie nėriniai tinka vestuviniai suknelei?

Vestuvių suknelės su nėriniais 2014 metų kolekcijoje yra panašios į senovines. Dažnai derinami skritingo storio nėriniai dėl tam tikros jų geometrinės struktūros. Vestuvinėms suknelėms naudojamos trys nėrinių rūšys: stilingi prancūziški nėriniai "šantelė" iš sintetinio pluošto, kordiniai prancūziški nėriniai, naudojat virvelę ir gipiūras, kuris tampa standžiu nėrinių. Dizaineriai mano, kad nėriniuoti drabužiai dar ilgą laiką išsilaikys modos pramonėje, nes jie naudojami ir kitose drabužių detalėse. Nėrinių naudojimas suteikia tam tikrą romantikos ir moteriškumo gaidelę, o taip pat  šiuolaikiškumo ir avangardiškumą.

2. Kokie siluetai populiariausi?

Vyrauja bent keli suknelių modeliai: A formos suknelės, vadinamosios „žuvytės“ formos, trumputės vestuvinės suknelės, suknelės „transformeriai“. Šį sezoną itin madingos lengvos, vėjyje plevėsuojančios suknelės. Visi kolekcijos modeliai siuvami iš kokybiškų audinių, siuvinėjami rankomis. Pirmenybę teikiame švelniems ir krintantiems audiniams: šilkui, gipiūrui, atlasui, taftai. Vieni garsiausių mūsų audinių tiekėjų yra iš Italijos –„ Elitex“ ir „Marco Lagattollo“.

Taip pat 2014 m. kolekcijoje dominuoja siauros suknelės, nuo klubų linijos platėjančiais sijonais.

3. Kokius audinius išskirtumėte?

Pagal naujausią mados tendenciją populiariausias vestuvinis audinis yra lengvai krentantis tiulis. Tai pat, lyderiauja figūrą pabrėžiančios - korsetinės vestuvinės suknelės su pūstais tiuliniais sijonais,nes nuotakos vis dažniau skiria didelį dėmesį sijono pūstumui.

Tobulos suknelės sėkmė priklauso ir nuo nepriekaištingo sukirpimo ir aukštos audinių kokybės, tuomet jūsų suknelė tikrai bus prabangi ir unikali.

Todėl itin svarbu renkantis suknelės stilių  pasirinkti jam geriausiai tinkantį audinį. Šį sezoną dominuoja prabangus itališkas, lengvas, mikštas - tiulis, kuris derinamas su gipiūrų, su šilkinių atlasu ir netgi su tafta. Kartais viršutinei vestuvinės suknelės daliai yra derinamas šifonas. Siuvant jį galima dėti keliais sluoksniais arba drapiruoti - viskas priklauso nuo audinio permatomumo.

Dabar vis dažniau vestuvinių suknelių siuvimui naudojama geros kokybės, blizgančia tafta. Suknelės pasiūtos iš tokių audinių retai sutiksime papuoštų papildomais karoliukais. Maksimaliai ką galima derinti prie jų - tai diržą arba kaspiną. Tafta paprastai yra sintetinys audinys, kurio išorinis vaizdas keičiasi, priklausomai nuo įvairių paviršių apdorojimo būdą.

Paprasta, subtili, minimalistinė vestuvinė suknelė yra populiariausia tarp brandesnių nuotakų. Tokių suknelių, kaip ir pavyzdžiui graikiško stiliaus suknelėms pagrindinis akcentas audinys. Pavyzdžiui - šilkas. Šilkas naudojamas ir paprastesniems modeliams su subtiliais įsiuvais. Lengva suknelė iš šilkinio audinio puikiai tiks sukurti paprastą, švelnų įvaizdį: audinys lengvai plazdės ir sukurs minkštumo ir moteriškumo jausmą.

4. Ką pavadintumėte sezono naujiena?

2014 metų naujiena - vestuvines sukneles iš mikado audinio. Suknelės pasiūtos iš tokio audinio retai sutiksime papuoštų papildomais aplikacijomis ir siuvinėjimais.
Dar viena metų tendencija - suknele nebūtinai turi būti balta. Dizaineriai pirmenybę teikia švelniems atspalviams: baltiems, šampano, kapučino, pieno, kreminiams, persikiniams, pudros, švelniai rausvoms. Tai neišaukiantys ir neryškūs audiniai - jie prabangūs, moteriški ir elegantiški.

5. Trys žodžiai apibūdinantys 2014 metų vestuvinių suknelių tendencijas?

Romantika, ekstravagancija, elegancija – jūsų laukia įvaizdžių kaleidoskopas, kur kiekvienas modelis gali pabrėžti asmenybės ypatumus, padaryti jus nepaprastas bet kokioje draugijoje.

Mes manome, jog madingiausia suknelė - ta, kuri jums tinka!

VAMP

MADOS NAMŲ VAMP VESTUVINIŲ SUKNELIŲ KOLEKCIJA 2021

Liepa Mondeikaitė

LIEPOS MONDEIKAITĖS IR EVALDO NORKEVIČIAUS VESTUVĖS

Watters vestuvinės suknelės

47 GRAŽIAUSIOS 2015 VESTUVINĖS SUKNELĖS ILGOMIS RANKOVĖMIS

Oscar de la Renta vestuvinės suknelės 2015

OSCAR DE LA RENTA 2015

Egidijus Rainys

Egidijaus Rainio patarimai būsimoms nuotakoms

Daugiau
naujienų

ajax loader