Filtras
Salono 777 suknelė

~2016-01-09~

7 PATARIMAI, KAIP IŠSIRINKTI VESTUVINĘ SUKNELĘ

Kaip rasti SAVO suknelę? Septyni naudingi patarimai kaip svajonių suknelės paieškas paversti maloniausia pasiruošimo vestuvėms veikla

Patarimais dalinasi vestuvinių suknelių salono 777 įkūrėja Vaida Ragėnaitė

1. Susikurkite savo suknelės viziją
Pradėkite nuo didelio informacijos kiekio. Ieškokite internete, vestuvių žurnaluose, kataloguose įvairiausių suknelių, aksesuarų kad suprastumėte ir pajustumėte kas jums labiausiai patinka. Susikurkite suknelės paieškų dienoraštį, kuriame rinkite nuotraukas, užsirašinėkite idėjas pagal pagrindinius aspektus STILUS, SILUETAS, AUDINYS, ILGIS, SPALVA, DEKOLTE, AKSESUARAI.

2. Raskite kas padės išpildyti jūsų lūkesčius
Dauguma vestuvinių salonų savo veiklos prisistatymuose žada išpildyti jūsų lūkesčius, kad tai tikrai taptų realu žvalgytuves vestuvinių suknelių salonuose reikėtų pradėti likus ne vėliau keturiems mėnesiams iki vestuvių, nes vetuvinų suknelių gamintojai užsakymą įvykdo per tris ir daugiau mėnesių. Taip pat reikėtų planuoti pakankamai laiko ir galimiems drabužio taisymams.

3. Siekite abipusio supratimo
Geriau lankykite salonus vidury savaitės, negu šetadienį, nes salonų personalas turės daugiau galimybių jums skirti pakankamai dėmesio. Neatsisakykite prieš matavimasi išgerti puodelį arbatos. Tai bus galimybė geriau susipažinti ir apsispęsti ar norėsite toliau bendrauti. Būtinai į pirmąjį susitikimą atsineškite savo suknelės paieškų dienoraštį. Tai labai palengvins ekspertei suprasti jūsų norus pajusti jūsų stilių.  Taip pat vertėtų paminėti vestuvių šventės vietą, iškilmingumo lygį. Būkite atviros ekspertės pasiūlymams. Galbūt tik pasimatavusi jums netikėtą siluetą suprasite, kad jis jums labiausiai tinka.

4. Svarbios smulkmenos matuojantis
Matavimosi metu griežtas tabu stipriems kvepalams, lupdažiui, makiažui
Vilkėkite kūno spalvos apatinius, liemenėlę be petnešėlių, šviesias pėdkelnes.
Avėkite batelius su panašaus aukščio pakulne, kokią avėsite per vestuves.

5. Neturėkite šalia perdaug skirtingų nuomonių.
Nesiveskite kartu su savimi visų savo draugių. Geriau pasikvieskite mamą, seserį ar geriausią drauge, tik vieną iš jų kurios stiliaus nuojauta labiausiai  pasitikite.

6. Kaip atpažinti akimirką, kad jau radote savo suknelę.
Svarbiausia, kad apsivilkusi jaustumėtės puikiai be jokių išlygų. Tobulas drabužis turi išryškinti Jūsų grožį ir slėpti smulkius trūkumus bei nesudaryti jokių sunkumų visos šventės metu.  Jei žiūrėdama į savo atspindį veidrodyje nevalingai šypsotės ir esate visiškai patenkinta galite sakyti taip.

7. Jau apsisprendėte ir esate tikra radusi savo suknelę. Sveikinimai.
Na o dabar svarbu savo baltąją svajonę išsaugoti iki vestuvių sausoje, tamsioje vietoje kuo toliau nuo mažų vaikų ar naminių gyvūnų. Dauguma salonų turėtų suteikti suknelės saugojimo iki vestuvių paslaugą nemokamai.

 

VAMP

MADOS NAMŲ VAMP VESTUVINIŲ SUKNELIŲ KOLEKCIJA 2021

Liepa Mondeikaitė

LIEPOS MONDEIKAITĖS IR EVALDO NORKEVIČIAUS VESTUVĖS

Watters vestuvinės suknelės

47 GRAŽIAUSIOS 2015 VESTUVINĖS SUKNELĖS ILGOMIS RANKOVĖMIS

Vestuvinių suknelių naujovės ir mados pagal Le Rina

5 ATSAKYMAI APIE VESTUVINIŲ SUKNELIŲ TENDENCIJAS

Oscar de la Renta vestuvinės suknelės 2015

OSCAR DE LA RENTA 2015

Egidijus Rainys

Egidijaus Rainio patarimai būsimoms nuotakoms

Daugiau
naujienų

ajax loader