Filtras
Dizaineris Egidijus Rainys ir jo kurta vestuvinė suknelė

~2016-07-18~

DIZAINERIS E.RAINYS PATARIA: SIŪTIS AR NUOMOTIS VESTUVINĘ SUKNELĘ

Daugelis būsimų nuotakų suka galvą kaip geriau pasielgti - didžiajai gyvenimo dienai išsinuomoti vestuvę suknelę ir ją grąžinti nesukant galvos ar geriau pasisiūti ir vėliau galvoti ką su ja daryti. Apie tai, kaip geriau pasielgti ir kuo skiriasi šie sprendimai išteku.lt pataria dizaineris Egidijus Rainys.

Natūralumas ar sintetika?

“Manau, jog vestuvinių suknelių nuoma nėra blogas dalykas, nes ne visos gali sau leisti siūtis suknelę. Geriau įvertinkite galimybes ir nepersistenkite, jog ta suknelė netaptų akmuo po kaklu dar per vestuves”, - šypteli Egidijus. Vienas pagrindinių šių galimybių skirtumas - suma, kurią galite išleisti suknelei.

Siūtis yra brangiau, nes tai individualus darbas, asmeninis dizainerio dėmesys. O nuomos punktuose sukneles nešioja kelios nuotakos, todėl ir kaina mažesnė.

“Kitas skirtumas - kokybė. Daugelyje nuomos punktų suknelės yra iš sintetinio audinio. Šilkinės suknelės nenuomos, nes pats audinys yra labai lepus. O dizaineriai siūtis suknelės iš sintetinio audinio nerekomenduos”, - aiškina dizaineris aprengęs jau ne vieną dešimtį nuotakų.

Dizaineris ar siuvėja?

Jei nusprendėte siūtis suknelę, tuomet turite apsispręsti - norite tai daryti pas dizainerį ar pas siuvėją.

“Koks skirtumas? Turbūt panašus valgyti restorane ar ne, - juokiasi E.Rainys. - Iš tiesų, nesitikėkite, jog dizaineris ims pildyti jūsų vaikystės svajones. Išsiaiškinkite to dizainerio stilių, tuomet išsirinkite kas jums patinka ir kreipkitės. Jis jums sukurs keletą eskizų ant popieriaus, kuriuos aptarsite ir jei patiks - tuomet suknelė bus pradėta kurti. Pas siuvėją kitaip. Jums čia reikės rūpintis kokio modelio suknelės norite, atnešti savo medžiagą, dirželius, sagutes ir net kartais siūlus.”

Bėda tame, jog dizaineris atsižvelgs į jūsų figūrą, stilių ir kurs drabužį kuris jums tiktų, o siuvėjas tik išpildys prašymus.

“Kartais nuotakos eidamos pas dizainerį įsivaizduoja, jog bus stebuklas. Mes - ne fokusininkai ir ne stebukladariai, mes tik kuriame sukneles”, - teigė E.Rainys.

Dizaineris Egidijus Rainys


 

VAMP

MADOS NAMŲ VAMP VESTUVINIŲ SUKNELIŲ KOLEKCIJA 2021

Liepa Mondeikaitė

LIEPOS MONDEIKAITĖS IR EVALDO NORKEVIČIAUS VESTUVĖS

Watters vestuvinės suknelės

47 GRAŽIAUSIOS 2015 VESTUVINĖS SUKNELĖS ILGOMIS RANKOVĖMIS

Vestuvinių suknelių naujovės ir mados pagal Le Rina

5 ATSAKYMAI APIE VESTUVINIŲ SUKNELIŲ TENDENCIJAS

Oscar de la Renta vestuvinės suknelės 2015

OSCAR DE LA RENTA 2015

Egidijus Rainys

Egidijaus Rainio patarimai būsimoms nuotakoms

Daugiau
naujienų

ajax loader