Filtras
Egidijus Rainys

~2013-10-29~

Egidijaus Rainio patarimai būsimoms nuotakoms

Egidijus Rainys nuo pat savo kūrybos pradžios ištikimas romantiškai klasikai: jo kuriamos nuotakų suknelės - klasikinės, lengvai krentančios, plazdančios. Tačiau vestuvių parodoje „Išteku.lt“ dizaineris būsimas nuotakas ir savo kūrybos gerbėjas nustebins naujovėmis.

Naujoje Egidijaus Rainio vestuvinių suknelių kolekcijoje, kurios dalį jis pristatys vestuvių parodoje „Išteku.lt“, netikėtumų ir naujovių tikrai bus daug, tačiau dizaineris juokauja, kad lady gagos iš savo salono tikrai neišleis ir liks ištikimas savo braižui.

„Esu klasikos šalininkas, todėl ir mano suknelės bus skirtos romantiką ir klasiką vertinančiai nuotakai, tačiau šįsyk pasiūlysiu kiek kitokią klasikos interpretaciją. Jaučiu, kad grįžta pageidavimas puošnių, princesiško stiliaus suknelių. Kelias pristatysiu būtent tokias. Tačiau tai jokiu būdu nebus „torčiukai“, nors, mano supratimu, net ir „torčiukas“ yra gerai, svarbu, kad tokia suknelė būtų skoningai padaryta.

Kol kas nenoriu atskleisti visų detalių, tačiau galiu pažadėti, kad bus įdomu. Daugeliui, tai bus netikėta. Tačiau, mano manymu, tai natūralu. Visiems ateina laikas keistis. Negalima ant vieno ir to paties arkliuko visą laiką važiuoti. Norisi iššūkių. Metas ieškoti naujovių ir kito savo veido,“ – sakė jau lapkričio viduryje vestuvių parodoje „Išteku.lt“ dalyvausiantis dizaineris.

Nuotakoms rekomenduoja tik ilgas, pieno baltumo sukneles

Pasak Egidijaus Rainio, nuotakos neturėtų bijoti puošnios, ilgos, baltos suknelės, nes vestuvės - vienintelė proga, kai galima taip pasipuošti.
„Dažnai nuotakos iš pradžių pageidauja kuklių ir paprastų suknelių, tačiau visada, artėjant vestuvių datai, kuklumo lieka vis mažiau ir mažiau. Juk pabūti tikra nuotaka, dėvinčia ilgą baltą suknelę, galima tik vieną kartą. Todėl aš iš anksto visų klausiu: ar tikrai nori kuklios, trumpos suknelės. Esame kūrę trumpų suknelių. Ir nuotakos tikrai nuostabiai atrodė, tačiau noras trumpos suknelės merginai turi eiti iš vidaus. Lygiai taip pat: ar tikrai šito nori, klausiu ir tų, kurios vestuvių šventei pageidauja ryškios suknelės. Sutinku, kad reikalinga ir įvairovė, ir laisvė, ir negali būti jokio diktato, tačiau man artima tradicinė nuotaka, su pieno baltumo suknele,“ – sakė Egidijus Rainys.

Nuometas puošia suknelę

Dizaineris įsitikinęs, kad nuometas nuotaikai būtinas, nes jis paverčia moterį tikra nuotaka. „Kai siuvame sukneles individualiai visada pridedame nuometą. Jis pabrėžia suknelės grožį, užpildo bendrą vaizdą. Oficialiai ceremonijos daliai nuometas labai gražu. Taip, tai sentimentalu, bet per vestuves juk sentimentalumas tinka,“ - šypsojosi dizaineris.

Vienintelė tinkama medžiaga – šilkas

Pasak Egidijaus Rainio, vienintelė medžiaga, kuri tinka vestuvinei suknelei yra šilkas.
„Nuomos punktuose, kai suknelę dėvi ne viena ir ne net dvi nuotakos, jos siuvamos iš sintetinio audinio, nes turi atlaikyti kelis valymus. O mes sukneles kuriame individualiai, todėl neįsivaizduoju, kad galėčiau sukurti suknelę iš sintetinio audinio. Įsivaizduokite, kaip jausis nuotaka - karštą vasaros dieną su ilga sintetine suknele... Manau, jausmas turėtų būti panašus, lyg kas ją būtų suvyniojęs į celofaną,“ – šmaikštavo dizaineris.
Prieš renkantis vestuvinę suknelę, dizaineris rekomenduoja, gerai pagalvoti, kaip ji atrodys perspektyvoje, po dešimties ar dvidešimties metų. Dauguma dizainerio klienčių savo vestuvines sukneles laiko kaip relikviją, tikėdamos, kad jomis kada nors pasipuoš dukros.


 

VAMP

MADOS NAMŲ VAMP VESTUVINIŲ SUKNELIŲ KOLEKCIJA 2021

Liepa Mondeikaitė

LIEPOS MONDEIKAITĖS IR EVALDO NORKEVIČIAUS VESTUVĖS

Watters vestuvinės suknelės

47 GRAŽIAUSIOS 2015 VESTUVINĖS SUKNELĖS ILGOMIS RANKOVĖMIS

Vestuvinių suknelių naujovės ir mados pagal Le Rina

5 ATSAKYMAI APIE VESTUVINIŲ SUKNELIŲ TENDENCIJAS

Oscar de la Renta vestuvinės suknelės 2015

OSCAR DE LA RENTA 2015

Daugiau
naujienų

ajax loader