Filtras
Lanesta vestuvinė suknelė Mon Cheri

~2015-08-08~

IDEALIOS ITALIŠKOS VESTUVINĖS SUKNELĖS LANESTA

Nesvarbu, kokį įvaizdį pasirinks nuotaka - romantikės ar rokerišką, iškilmingą ar kasdieninį, nekaltybės ar šiek tiek seksualų - pagrindinis reikalavimas vestuvinei suknelei yra vienas: ji turi būti ideali. Ar tokia suknelė egzistuoja?

LANESTA ™ (Italija) dizaineriai įrodė, kad tai tikrai įmanoma, o šių suknelių jau galima įsigyti ir Lietuvoje - oficialaus atstovo Baltijos šalyse, salone “Mon Cheri” (www.moncheri.lt)

Kol siekiame idealo, itališko ženklo “Lanesta” kūrėjai demonstruoja įvairiausius charakterių derinius ir stilius, kurie iš pirmo žvilgsnio atrodo net nedarantys: klasika ir modernas, rafinuotumas ir iškilmingumas, švelnumas ir karštas itališkas temperamentas. Dizaineriai ieško labiausiai įdomių ir originalių sprendimų, naudoja pažangias siuvimo technologijas ir prabangiausius aukščiausios kokybės audinius kurdami savo kolekcijas. Kiekviena vestuvinė suknelė yra unikali ir talpina savyje kiekvieno dizaino komandos nario viziją. Kiekvieną suknelę galima vadinti šedevru, o jos visos harmoningai dera tarpusavyje.

Kolekcija “Rožės istorija”

Naujausia “Lanesta” vestuvinių suknelių kolekcja pavadinta itin poetiškai ir romantiškai - “Rožės istorija”. Rafinuotumas, švelnumas, grožis ir neprieinamumas - visos šios savybės, būdingos gėlių karalienei, atsispindi šiuose dizainerių kūriniuose.

Rožė yra laikoma gražiausia ir ypatingiausia gėlė, todėl nuotaka, pasirinkdama vestuvinę suknelę iš “Rožės istorijos” kolekcijos atrodys taip pat idealiai. Ji yra moteriška, elegantiška, prabangi ir nuostabi, jos grožis spindintis ir nustelbiantis viską, žmonės aplink žiūri į ją susižavėję. Ji neprieinama visiems, išskyrus jaunikį. Ji - kaip rožė.

Harmonija ir modernumas

Elegantiškas pasiuvimas, pritaikytas išryškinti gražiausias moters savybes, prabangūs nėrinių raštai, vėjyje plazdantys audiniai, kurių centre spindinti nuotaka. Kiekviena suknelė yra unikali ir ypatinga, kurioje dera šiuolaikinės vestuvinių suknelių mados tendencijos, originalūs dizaino sprendimai ir praeities kartų tradicijos. Štai kodėl šis jaunas ženklas užkariauja modernių nuotakų širdis.

Išsirinkdama tobulą suknelę iš Lanesta įrodai rafinuotą skonį ir užtikrintą stiliaus pojūtį. Štai kodėl galima sakyti, jog Lanesta yra idealios nuotakos pasirinkimas!

VAMP

MADOS NAMŲ VAMP VESTUVINIŲ SUKNELIŲ KOLEKCIJA 2021

Liepa Mondeikaitė

LIEPOS MONDEIKAITĖS IR EVALDO NORKEVIČIAUS VESTUVĖS

Watters vestuvinės suknelės

47 GRAŽIAUSIOS 2015 VESTUVINĖS SUKNELĖS ILGOMIS RANKOVĖMIS

Vestuvinių suknelių naujovės ir mados pagal Le Rina

5 ATSAKYMAI APIE VESTUVINIŲ SUKNELIŲ TENDENCIJAS

Oscar de la Renta vestuvinės suknelės 2015

OSCAR DE LA RENTA 2015

Egidijus Rainys

Egidijaus Rainio patarimai būsimoms nuotakoms

Daugiau
naujienų

ajax loader