Filtras
Le Rina Kaune

~2014-05-22~

IŠSIRINK VESTUVINĘ SUKNELĘ “LE RINA” MADOS NAMUOSE SU MANTU PETRUŠKEVIČIUMI IR ASTA VALENTAITE


Tvirtai galime teigti, kad tokio pasiūlymo dar nebuvo - pirmą kartą stilistai Mantas ir Asta visą dieną patarinės būsimoms nuotakoms kokios suknelės joms labiausiai tinka, ką geriausiai pasirinkti ir kaip atrodyti tobulai!

Gegužės 29 dieną, ketvirtadienį, nuo 14 iki 20 val. Mantas Petruškevičius ir Asta Valentaitė taps mados namų “Le Rina” pagalbininkais naujai atidaromame salone Kaune, Kęstučio g.58. 

Jeigu planuoji vestuves, bet vis dar neapsisprendei kokio stiliaus suknelė tau labiausiai tiktų ir patiktų - Mantas ir Asta tau padės išsirinkti. 

Laukiame tavęs su draugėmis naujame “Le Rina” salone Kęstučio g. 58, Kaune, kur galėsi apžiūrėti ir pasimatuoti šimtus vestuvinių suknelių su šampano taure ir braškėmis. 

Registruokitės elektroniniu paštu goda@isteku.lt ir nurodykite koks laikas jums labiausiai tiktų nuo 14 iki 20 val. Laukite mūsų patvirtinimo ir ateikite sutartu laiku. Nedrąsu vienai? Į kompaniją pasikvieskite sesę, mamą ar draugę - ne daugiau dviejų papildomų žmonių. 

Garantuojame ne tik profesionalius patarimus, puikią nuotaiką, bet ir ypatingus dovanų kuponus vestuvinėms suknelėms “Le Rina” įsigyti!

VAMP

MADOS NAMŲ VAMP VESTUVINIŲ SUKNELIŲ KOLEKCIJA 2021

Liepa Mondeikaitė

LIEPOS MONDEIKAITĖS IR EVALDO NORKEVIČIAUS VESTUVĖS

Watters vestuvinės suknelės

47 GRAŽIAUSIOS 2015 VESTUVINĖS SUKNELĖS ILGOMIS RANKOVĖMIS

Vestuvinių suknelių naujovės ir mados pagal Le Rina

5 ATSAKYMAI APIE VESTUVINIŲ SUKNELIŲ TENDENCIJAS

Oscar de la Renta vestuvinės suknelės 2015

OSCAR DE LA RENTA 2015

Egidijus Rainys

Egidijaus Rainio patarimai būsimoms nuotakoms

Daugiau
naujienų

ajax loader